Manhattan, Powder Mat Make Up (Fluid matujący)

Manhattan, Powder Mat Make Up (Fluid matujący)

Kategoria

Podkład dający wrażenie naturalnie matowej, świeżej skóry. Posiada kremową, pudrową formułę, dobrze kryje wszelkie niedoskonałości nie pozostawiając przy tym wrażenia "maski". Zapobiega świeceniu się skóry. Zawiera prowitaminę B5, która zmiękcza i regeneruje naskórek. Testowany dermatologicznie.

fluidy
mieszana
matujące
w tubce

Podkład idealny.

Ujednolica koloryt cery, nadaje jej promienny wygląd, doskonałe kryje wszelkie niedoskonałości, ma długotrwałe działanie, nie pozostawia efektu maski.

Nie jest szalowy

Oczekiwalam niestety nieco innego efektu, w przypadku mojej cery nie sprawdzil sie krycie srednie rozprowadza sie dosc dobrze ale niestety po jakims nie dlugim czasie na twarzy mam wrazenie ze znacznie zmienia kolor ktory I tak.ciezko.dobrac na wejsciu, ponadto przesusza policzki.I widac go w zaklebieniach czyt. Pierwszych zmarszczkach dzieki czemu wyglada sie na zmeczona I przez to nie bedzie to.produkt po ktory z checia siegne

i tak i nie

Podkład ogólnie jest ok, ale od pewnego czasu jest ciężko dostępny, można go jedynie zamówić przed internet i tutaj jest problem bo kiedyś numer sound 80 był dla mnie idealny, a po zamówieniu na internecie jest dla mnie za ciemny przez co daje efekt maski, wcześniej ten podkład był dla mnie idealny gdy dało się go kupić w sklepie, ten z internetu jest jakiś dziwny, stosuje go tylko na nos gdzie najbardziej mi się świeci, a podkład nie należy do tłustych więc przez jakiś czas mam spokój z poprawianiem noska.

Dobry podkład

Sprawdza się świetnie. Nie wysusza, nie zapycha porów, ładnie kryje, zapach przyjemny. Dobrze się rozprowadza, nie robi efektu maski na buzi, dość długo wytrzymuje daje efekt matowej cery dobry produkt w dobrej cenie.

Bardzo się nie polubiliśmy :)

To jeden z podkładów testowany i używany przeze mnie w czasie kiedy codzienne używanie podkładów było dla mnie normą.

Zawsze poszukiwałam takiego, który przy mojej mieszanej cerze da radę sobie ze świecącym nosem i nie wysuszy mi np. policzków, będzie na tyle jasny, że nie zrobi mi maski (pigment z nyx nie był mi jeszcze znany), nie będzie zbytnio oksydował i warzył się na skórze. Niestety ten nie spełnił praktycznie żadnych z tych warunków ;)

MINUSY:
-dobór w miarę jasnego odcienia się nie powiódł, każdy z najbardziej jasnych dla mojej cery zdawał się za ciemny (mam karnacje rudej, podkłady zazwyczaj wyglądaja na niej przekomicznie :))
- dośc szybko oksydował co tylko pogarszało temat odcienia dla mojej skóry
-dawał efekt maski na twarzy co nawet w czasie regularnego stosowania podkładów mocno mnie irytowało
- podkreślał skórki
- mat owszem trzymał się do kilku godzin na strefie T, ale potem zaczynało się szaleństwo - wzmożone błyszczenie, często wysyp....
- suchą strefę dość wysuszał....
- do tego był niezbyt wydajny

PLUSY
- dośc dobre krycie
- niska cena
- produkt w tubce co jest dośc higieniczne
- konsystencja łatwa do nałożenia
-mat do kilku godzin.

Są lepsze podkłady

To był mój pierwszy podkład z czasów liceum. Doradziła mi go pani w drogerii i z biegiem lat, gdy mam już troszeczkę większą wiedzę, muszę przyznać, że to bardzo słaby podkład.

Podkład ma dość ciemne odcienie, teraz wiem, że używałam zbyt ciemny. Matowi cerę na kilka godzin, nie jest jakiś bardzo trwały. Robi trochę maskę na twarzy.

Opakowanie nie zmieniło się w ogóle przez te wszystkie lata. Czarna tubka z zakrętką na dole. Ciężko wydostać produkt, gdy się kończy.

3/5

Podkład wchodzi w pory, ma bardzo dziwne odcienie.
Kupilam podkład, ale okazał sie za ciemny .. lelko matuje, słabo zakrywa. To nie jest to chciałam!! Moze innym bedzie lepiej odpowiadac. Nie polecam.

Brać w ciemno

Podkład kryje wyśmienicie i nie ma sobie równych. Pięknie potrafi wyrównać koloryt skóry i zniweluje rumień i naczynka. Bardzo dużym plusem jest wygładzenie skóry, nie brudzi ubran.

Dobry, ale nie dla mojej cery

Zaczne od tego ze moja cera mimo wyswiecania w strefie T lubi sie jednak przesuszac. Ze wzgledu na mocno pudrowe wykonczenie ten podklad niestety wysuszal moja skore twarzy. Przy dluzszym uzytkowaniu zaczela schodzic mi skora z nosa i brody co nie wygladalo korzystnie... polecam cerom tlustym. Mam wrazenie ze kolory sa jakby za bardzo ziemiste i przez to nienaturalne. Mimo wszystko podklad jest trwaly.

Nie dla mnie

Tak jak w tytule- fluid nie dla mnie. Ma dziwną konsystencję, źle się nakłada. Mam wrażenie, że ciemnieje na twarzy. Zapach przypomina mi zapach magi. Nie polecam.

może być

Właśnie obecnie używam tego podkładu. Na początku był super, ale teraz mnie trochę znudził albo cera się przyzwyczaiła i już nie widzę takiego efektu. Początkowo mi się bardzo podobał, świetnie kryje, matowi, ale niestety nie na tak długo jak bym tego chciała. ;/ A teraz mam wrażenie, że jego działanie jest coraz krótsze. Nie wiem czy to możliwe zy po prostu za długo go używam. No ale dla jednych jest ok, dla drugich nie.

Uczciwie i szczerze.

Podkład delikatny, prawie jak mus. Nie potrzeba do niego pudru, nie powoduje świecenia. Tak jak zapewnia producent matuje. Mialam odcień ' Sand' i niestety wpada w pomarańcz,co jest niewątpliwie minusem.Co do trwałości się nie wypowiem, używałam go dość dawno.