L'Oreal Paris, Color Appeal Trio Pro Star Secrets (Zestaw cieni do oczu) (stara wersja)

Palety cieni do oczu, wzorowane kolorystycznie na typach urody (oczy, karnacja) znanych kobiet.
Cienie podkreślą to, co w Twoich oczach i twarzy najpiękniejsze.
Każda paleta zawiera trzy kolory cieni stworzonych dla:
1.oczu niebieskich i jasnej cery(sygnuje Milla Jovovich) - Bleu Turquoise: dla takiej urody idealne będą wszystkie odcienie niebieskości
2.oczu zielonych i cery ciemniejszej, miodowej (sygnuje Aishwarya Rai) - Vert Dore: odcienie złota, zieleni i czekolady, sprawią, że takie oczy zalśnią, jak szmaragdy
3.oczu szarych i świetlistej skóry (sygnuje Leatitia Casta) - Rose Platine: harmonijnie połączone kolory różu i szarości rozświetlą twarz
4. oczu bardzo ciemno-brązowych i ciemnej karnacji (sygnuje Eva Longoria) - Lilas: tony różu i fioletu wydobędą unikalne piękno
5.oczu piwnych i karmelowej cery (sygnuje Penelope Cruz) - Brun Mordore: odpowiednie będą barwy ciepłe: piernik, brąz, kasztan

Cena: 43zł / 3gr

Intensywne

Zdecydowanie polecam, kolor nadaje perłowy odcień na powiekach. Mam wersję z Millą Jovovich i
najbardziej podoba mi się granat z pośród trzech obecnych kolorów.
Cienie nie usypują się, są trwałe, gwiazdkę odejmuję za opakowanie , które łatwo się rysuje

Używam tego produktu od: ok. roku

delikatne, a jednocześnie efektowne...

Kupiłam te cienie zaraz jak pojawiły się na rynku, a że używam ich teraz bardzo rzadko (kiedys niemal codziennie) do tej pory mam pierwsze opakowanie ;)

Zakupiłam zestaw Letitia Casta :) wyglądaja na powiekach cudnie, nie wałkują się, śwetnie rozprowadzają. Można uzyskac wiele efektów od codziennego a łącząc wieczorem z czarnymi cieniami po prostu bajeczny.

wygodne opakowanie i świetne aplikatory.

Baaaaaardzo wydajne.

Cena też bardzo przyzwoita :)
Jeden z najbardziej udanych produktów l\'oreal.

daje 4,5 gwiazdki bo za mało cieni w zyciu przetestowałam ;) a nuz znajdę cos lepszego.

Używam tego produktu od: daaaawna
Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie pierwszego

bardzo dobre

przede wszystkim i co moim zdaniem najważniejsze cienie są bardzo dobrze napigmentowane, nie trzeba ich wiele nakładać aby uzyskać intensywny kolor, dzięki czemu są również wydajne. Trwałość mają przeciętną, mi jest ją trudniej ocenić ponieważ zawsze uzywam bazy pod cienie, dzięki czemu trzymają się cały dzień. Jedyny minus jaki zauważylam to błyszczące drobinki w cieniach (letitia casta) które osypują się i trzeba uważać żeby nie mieć ich dookoła oka. Poza tym, jest to bardzo porządny kosmetyk. polecam

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwie różne palety, użyte w połowie

Doskonała harmonia

Cienie są rewelacyjne. Piękne kolory,ułożone w niezwykłej harmonii. Nie ma już tak jak w cieniach Diora (na przykład) że z pięciu cieni dwa były nie używane (zwykle te jaśniutkie kolorki) i płaciłam w sumie za 3 kolory.

W paletkach L\'oreala wszystkie zestawy bardzo mi się podobają i wszystkie cienie są użytkowane.

Zakupiłam na allegro dwa testerki po 9zł , śmieszne pieniądze jak za tak dobre cienie.

Mam dwie palety dla brunetek i powiem szczerze że cienie nie wyglądają pięknie tylko w opakowaniu.

Nakładam palcem bez bazy, cienie trzymają się długo.

Nie osypują się, nie wałkują, nie znikają w natarczywy sposób.

Są kremowe (chociaż jeden odcień jest bardzo zbity) i przez to pięknie można zrobić makijaż smoky.

Bardzo wydajne.

Nie uczylają, nie podrażniają.

Polecam i tylko polecam bo cienie są warte zakupu.
Wypróbuje inne paletki z tej serii.

Używam tego produktu od: jakis czas
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

to najlepsze cienie jakie miałam

plusy:
-nie obsypują się
-NIE UCZULAJĄ!
-nie wałkują itp.
-są trwałe
-ładnie rozświetlają oczy
-są idealnie zgrane kolorystycznie

jedyny minus to cena,
i to, że jak to cienie sypkie czy prasowane (jak np,inglot)
lekko podrażniają mi oczy (pewnie przez nawet minimalne pylenie)

minusów nie widzę

Bardzo dobre

Posiadam cienie do oczu zielonych. Cienie są ciemne, idealne na wieczór :) Utrzymują się naprawdę długo, łatwo aplikują i nie osypują. Do tego są bardzo dobrze dobrane kolorystycznie do siebie i do oczu. Jakość jest bardzo dobra. Polecam.

Używam tego produktu od: rok

Dla mnie bomba

Cienie są świetne!
+idealnie dobrane kolory
+lekka konsystencja jakby bardzo delikatnie kremowa
+łatwo się aplikują
+łatwo można nimi cieniować
+nie obsypują się
+trwałe-trzymają się u mnie cały dzień, bez stosowania bazy
+pięknie wyglądają na oku

Mam paletkę E. Langorii i muszę stwierdzić, że kolorki na oku wychodzą pastelowe, delikatne w sam raz na dzienny makijaż.

Jednym małym minusem jest dość delikatne opakowanie, na które chucham i dmucham żeby gdzieś nie pękło.
Swoje kupiłam na allegro za dużo niższą cenę niż tu proponowana, z przesyłką coś koło 25zł.

boskie

cienie te są wspaniałe. Świetnie rozświetlają. Utrzymują się na powiece przez cały dzień przez co wspaniale wygląda oko. Nic dodać, nic ująć. Kolory wspaniale dobrane i produkt ten bardzo wydajny. Z pewnością kupie i następnym razem je.

Używam tego produktu od: 2 lata nie codziennie

super

Uzywam palety do niesbieskich oczu (moja ulubiona-piekne kolory). Cienie sa wydajne, trwale, pieknie wygladaja na oku, rozswietlaja spojrzenie. Cena przystepna. Polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowan

Świetne!

Najlepsze cienie jakie miałam i bardzo wydajne; przy codziennym używaniu wystarczą na rok. Polecam nakładać cienie na mokro aby dłużej się trzymały, w moim przypadku cały dzień.

TAK TAK TAK

Troche zwątpiłam, czy jest to napewno ten sam produkt, bo posiadam odcienie sygnowane nazwiskiem Jane Fondy, a nie ma jej tu wymienionej ... ale opakowanie się zgadza ;P
Mimo wszystko CIENIE są CUDOWNE :D
Przyjemnie perłowe ( ale tak subtelnie, nie jakaś perwersja ;P ) , kolory same w sobie piękne - wanillia, pudrowy róż i wrzos ... śliczne ! Trzymają się całkiem przyzwoicie, nie znalazłam ich jeszcze nigdy w załamanich powieki :D Cena do przyjęcia, opakowanko gustowne, zapach też sympatyczny ...

!! POLECAM :D - choć mój zestaw nie nadaje się dla mocnego, wyrazistego makijażu oczy - raczej wersja na dzień !!!

Dobre

Mam wersję sygnowaną przez Evę Longorię 307 Lilac chociaż mam niebiesko-zielone oczy i jasną cerę.
Nie kupowałam ich tylko dostałam w związku z czym nie miałam możliwości wyboru odcienia.
Pomimo, że paletka nie jest przeznaczona do jasnych oczu to spisuje się bardzo dobrze.
Kolory się dobrze uzupełniają i są miłe dla oka. Pozwalają stworzyć delikatny, dzienny makijaż. Na bazie są trwałe i wytrzymują cały dzień (bez bazy nie próbowałam) chociaż ten jasno różowy cień traci trochę na intensywności w ciągu dnia.
Ponad to przyjemnie się nakładają, nie rolują ani zbierają w załamaniu powieki i nie uczulają ani nie podrażniają oczu.

Nie kupię sama ze względu na cenę i ostatnie postanowienie - nie kupować a zużywać.