Thierry Mugler, Angel EDP

Średnia ocena: 3.48/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 4.00/5

Żaden zapach nie pachniał nigdy tak jak `Angel`. Thierry Mugler kierując się bardziej instynktem niż trendami mody, stworzył `Angel` dla kobiety, która jest w połowie aniołem, w połowie diablicą. Zapach pełen kontrastów, lodowaty błękit flakonu, symbol nieba i marzeń, kryje zaskakujący żar zmysłowości. Jak mawiał Mugler `strzeżcie się aniołów`. Wykreowany w 1992 r.
Zamknięty we flakonie z ręcznie szlifowanego szkła. Występują 3 kształty flakonów - najbardziej znana gwiazda (25, 50 ml), wysmukły (15, 100 ml), kolekcjonerski 75 ml. Można też nabyć zwykłe, nieozdobne opakowanie do uzupełnienia.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: słodkie owoce, jeżyna, nuty morskie, miód
nuta serca: czekolada, karmel, kumaryna
nuta bazy: wanilia, paczula

słodkie/ gourmand, owocowe, morskie
Rekomendacja
na dzień, na wieczór
wody perfumowane, wody toaletowe
50 - 100ml, <50ml

83% jesień/zima 17% wiosna/lato

Oceniam na 5.00

Kiedy poczułam pierwszy raz na koleżance... wzdrygnęłam się i pomyslałam: "za słodki, za duszący, brrr...". Po dwóch latach powąchałam w perfumerii i mnie olsniło! Od tej pory zawsze do niego wracam, to jeden z Moich Zapachów (tak jak Dune, Tendre Poison i Diorissimo). A jak działa na facetów - mmmmmmmmmmmm:)

Oceniam na 5.00

Cudna gwiazdeczkaa i zapach tez.

Oceniam na 3.50

No cóż dziewczyny!! Tak lubię słodkie zapach i mocne ale ten (ku mojemu zdziwieniu) zupełnie mi nie podszedszedł. Jest zbyt słodzi ale taką słodyczą , że przypomina... watę cukrową-mnie to przeszkadza. Jedno co jest pewne to jest on bardzo bardzo trwały!

Oceniam na 5.00

zapach tak cudowny że kupuję kolejny flakon ... i nawet cena nie jest mnie w stanie odstraszyć! Sama slodycz :)

Oceniam na 3.00

Skusiłam się, ponieważ duzo dziewczyna na forum i na KW zachwalało ten perfum. Jednak musze przyznać ze sie troche zawiodłam, zapach zbyt silny i za słodki... Dopiero jak wywietrzeje, troche sie poprawia.... ale szczerze mówiąc za tą cenę (220 zł) wolała bym cos lepszego (np. J'adore) Opakowanie nawet ładne, i przyciąga wzrok, ale zapach nie dla mnie.

Zapach śmierci

O Boże! Nigdy tego nie zapomnę! Moje pierwsze spotkanie z tymi perfumami było dla mnie koszmarem! Dla mnie to jest zapach ŚMIERCI! Wyobraźcie sobie młodą dziewczynę w wielkim, obcym mieście, rozpaczliwie próbującą zetrzeć to okropieństwo z nadgarstka... to właśnie Ja! Strasznie przeżywam zapachy, bo jestem czuciowcem (kinestetykiem jak kto woli) i często w życiu posługuję się nosem. Angel natychmiast przesiąknął wszystko co na sobie miałam, otoczył mnie sobą... Anioł śmierci, kołatało mi się w głowie... Popłakałam się wtedy chyba, nie mogłam tego wytrzymać, to była po prostu męka. Skusił mnie ten flakon, kapitalna nazwa, niebieski kolor... i taki zawód, takie przerażenie! Nie mogłam wtedy uwierzyć, że można coś takiego wyprodukować i co gorsza NOSIĆ! No bo kto chce pachnieć śmiercią...<BR>Teraz już nie reaguje na niego tak alergicznie, ale dalej mi się nie podoba. To niesamowite, że z tego co tu czytam wynika, iż tak wielu kobietom odpowiada ten zapach. Kolejny dowód na złożoność i zaskakujące piękno świata.

Oceniam na 5.00

Dla mnie Angel to....MISTRZOSTWO ŚWIATANajpiękniejszy jaki istnieje. Czuję się w nim idealnie!!Słodziutki, zmysłowy po prostu cudowny.No i wzbudza tyle kontrowersji ;-))

Oceniam na 3.00

Ladny zapach..ale nie na perfumy!!! Chce sie czuc kobieta a nie cukierkiem.. Dla mnie o wiele za slodki, co za duzo to niezdrowo ;)

Oceniam na 3.00

Niby fajny, ale jednak jest w nim nutka, która mi nie odpowiada...

Oceniam na 5.00

Uwielbiam! Tak jak czekodalę, uwielbiam. Chociaż stosuje go tylko w chłodnej porze roku. Jest w nim coś co drazni i cos co zachwyca. Na pewno nikogo nie pozostawia obajetnym.

Uwielbiam go! Niesamowity!

Oceniam na 2.50

Zapach jestzdecydowanie nie dla mnie, przez długi czas bedąc zagranicą czułam go na homoseksualistach i transwestytach głównie, oddaje ich naturę w pełni.