Floslek, Happy Per Aqua, Krem intensywnie nawilżający na dzień

Floslek, Happy Per Aqua, Krem intensywnie nawilżający na dzień

Delikatny, doskonały krem o lekkiej konsystencji przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry normalnej.

Wchłania się szybko i równomiernie,, utrzymuje na powierzchni skóry cienki, matowy film, który wzmacnia jej naturalną barierę lipidową i chroni przed niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego oraz ogranicza utratę wody własnej z naskórka. Łagodzi podrażnienia. Daje uczucie komfortu i ukojenia. Działa bodźcowo na procesy naprawcze skóry.

Rezultatem regularnego stosowania preparatu jest właściwe nawilżenie i wygładzenie naskórka oraz poprawa jego napięcia. Skóra po użyciu kremu jest gładka, jedwabista, świeża, przyjemna w dotyku, o ładnym, naturalnym kolorycie.

nie dla mnie

kupiłam go zaglądając wcześniej na wizaż, a że taki zachwalany no to siup go to koszyka w drogerii.
kremik jest nijaki.
nie zauważyłam jakiegoś super nawilżenia i polepszenia stanu skóry.nic mnie w nim nie powaliło, nie widzę w nim żadnych plusów no chyba że za plus można uznać że nie zrobił mi z twarzy jakiejś masakry.
nie zrobił z moją cerą nic. nie wiem skąd te zachwyty. zużyłam i od razu wymazałam go z pamięci.

Używam tego produktu od: 3 miesiące bo na tyle starcza mi słoiczek
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek jakiś rok temu

Krem jest świetny dla cery normalnej lekko przesuszonej. Jego największe plusy to:
+ jest lekki, nie zapycha
+ ma delikatny zapach
+ szybko się wchłania
+ nie podrażnia
+ wydajny
+ naprawdę nawilża
+ niedrogi ( ok. 20 zł. w Wispolu )

Poważniejszych wad brak. Chociaż wiadomo, że na bardzo przesuszoną cerę nie zadziała.

dobry nawilżacz

swietny krem nawilzajacy dla cer normalnych i tłustawych. Odswieza cere, uelastycznia, poprawia koloryt. Na minus zapach i konsystencja - jak serek. Po dłuższym stosowaniu stan cery sie poprawia.

Cudo!

Kremik kupilam pod wplywem recenzji na wizazu i nie zaluje! jestem teraz po 2 opakowaniu i zaczelam 3-cie! Cudownie nawilza, zostawia skore gladka i promienna. Cena nie jest wysoka, maly minusik to ze akurat w moim miescie trudno go dostac...ale od czego jest internet. :-)

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2, w trakcie 3-ego

był najlepszy,ale...

Jak dla mojej cery-nie ma lepszego.
Jedyne dwie wady to:
- trochę zapycha
- nie nawilża zachwycająco.
Na plus:
-tani, łatwo dostępny
-nie uczula
-nie powoduje powstawania wyprysków(mimo, że nieco zapycha )
-uspokaja cerę
- poza sezonem grzewczym- oferuje wystarczające nawilżenie.
Mimo posiadania cery mieszanej, krem się u mnie sprawdził, nie robi mi z twarzy jesieni średniowiecza a wręcz przeciwnie poprawia jej wygląd:)

Ale niestety-kremowi zmienili chyba niedawno skład wraz z opakowaniem-stał się rzadszy,bardziej zapycha i nie nawilża już tak dobrze,dlatego odejmuję 2 gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Nieskutecznie nawilża

Mam cerę mieszana, ale nie jakoś strasznie tłustą okresowo przesuszoną kwasami. NIestety ten krem błyskawicznie się wchłania ale nie daje poczucia nawilżenia. Niby skóra jest dość gładka (o ile nie ma żadnych suchych skórek) ale skóra domaga się więcej i więcej. Dla cer niewymagających porządnego nawilżenia będzie w sam raz. Nie uczula, używam go pod filtr (na zmianę z innymi kremami) więc wydajność przyzwoita, ale używając solo zużycie byłoby większe. Tani ale trudno dostępny (kupiłam w superpharmie)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: więcej niż pół opakowania

Lekki

Krem ma fajny zapach i konsystencję, szybko wchłania się do matu, nie podrażnia. Nie zapycha.

Jego właściwości nawilżające są marne, nakładałam go pod właściwy krem z filtrem, a i tak nie pomógł mojej przesuszonej skórze.

Edit: gdy skończyły się, mrozy, skończyły się moje problemy z przesuszaniem, kremik sprawuje się całkiem nieźle.

daję 4 gwiazdki za to, że nie szkodzi, nie powoduje błyszczenia, odejmuję 1 za to, że jest troszkę za mało nawilżający jak na krem nawilżający.

średni

Może zacznę od plusów:
-cena,
-wydajność,
-konsystencja (jak żel),
-zapach.
Jeżeli skóra przed użyciem tego kremu nie była zbyt sucha radzi sobie świetnie-wygładza, utrzymuje nawilżenie. Jednak kiedy miałam przesuszoną skórę nie poradził sobie, zostawały na twarzy suche skórki, których za nic nie mógł zlikwidować. I właśnie za to odejmuję gwiazdki, bo jednak jest to krem nawilżający...

Używam tego produktu od: używałam rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

jestem na TAK!

kupiłam go przez wzgląd na dobre opinie na wizażu i muszę przyznać, że to był świetny wybór.
bardzo dobrze nawilża. przed nałożeniem spryskuję twarz fix plusem z maca i dopiero wtedy cienka warstwa kremu. moja twarz jest mięciutka, gładziutka i dobrze nawilżona. sam krem bez "wspomagacza" na twarzy też świetnie sobie radzi.
krem ma konsystencję lekkiego "żelu". jest bardzo. jeśli chodzi o zapach to nie śmierdzi jak nivea lub inne kremy tego typu.w opakowaniu go w zasadzie nie czuc. dopiero jak rozsmarujecie go na twarzy. jest taki lekki, delikatny i świeży. jeśli nie probowałyście to szczerze polecam tym bardziej, że cena jest naprawdę niska. aha, kupiłam w superpharm

Używam tego produktu od: 2 miesące
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

nie polecam

Z plusów jedynie przystępna cena,oraz to że kremik nawilża ładnie buzkę.Ale,ale pojawiaja się przykre niespodzianki na twarzy po pewnym okresie stosowania,co go całkowicie dyskwalifikuje w moim przypadku.

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

idealny

Jestem zachwycona gdyż skóra jest miła w dotyku, posiada miły zapach i jest wydajny. Poza tym szybko się wchłania, konsystencja kremu jest idealna i jest w miarę tani. Jedynym minusem jest jego niedostępność

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 50 ml

Bez szału!

Kupiłam po przeczytaniu opinii na Wizażu, ponieważ szukałam lekkiego kremu nawilżającego na lato... Konsystencja faktycznie dość lekka, zapach przyjemny... tylko, że po pewnym czasie zaczęły pojawiać się niespodzianki (a nie mam do nich skłonności). Jak dla mnie to kolejny zapychacz, wiec nie polecam. Z kategorii \"nawilżaczy\" wolę już Nivea Soft!

Używam tego produktu od: Wakacji
Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte