Bourjois, Poudre Compacte (Naturalny puder prasowany)

Bourjois, Poudre Compacte (Naturalny puder prasowany)

Pojemność 9,5 g

Matuje cerę i kryje niedoskonałości. Zawiera witaminę E, pobudza mikrokrążenie skóry. Daje satynowy efekt makijażu. Puder zawiera lusterko i gąbeczkę, jest łatwy i wygodny w aplikacji. Występuje w 4 odcieniach.

Nie wart polecenia

Puder matuje cerę tylko na chwilę,zle się aplikuje (trzeba bardzo uważać, żeby nie przesadzić z ilością).Kolory pudru są bardzo nienaturalne i za ciemne.Kryje niedoskonałości bardzo nieefektownie. Zdecydownie nie jest wart swojej ceny, przereklamowany produkt. Jedynym plusem jest jego wydajność,starcza na baaardzo długo.Nie polecam!!

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami

Super:)

Stosuje ten puder już od jakiś 3-4 lat i jak na razie nie zamieniłabym go na żaden inny. Dodam, że mam cerę mieszaną ze śladami po trądziku.
Świetnie matuje (ok 5 godz), bardzo dobrze i równomiernie się rozprowada, a nakładam go pędzlem po pudru na wcześniej użyty podkład.
Używam koloru 73 Miel dore, który kolorystycznie bardzo dobrze współgra z moją cerą i fluidem. Kolorek jest bardzo naturalny i nie tworzy maski.
Nie wysusza skóry! Bardzo przyjemnie pachnie i ma śliczne opakowanie.
Zdecydowanie polecam!!!

Używam tego produktu od:3-4 lat
Ilość zużytych opakowań:nie liczyłam, ale sporo

Puder zdecydowanie spelnia moje wymagania, trzyma sie bardzo dlugo, ladnie wygląda i dobrze matuje. Może to kwestia mojej mało wymagajacej od pudrów cery. Jest ona wystarczająco sucha. Opakowanie pudru jest zachwycające, słyszałam, że produkty tej firmy często się niszczą, mój puder nawet zawiasika nie ma złamanego. Ma piękne wielkie lusterko.
Dla mnie idealny na lato do podkładu 10 h. sleep effect, w zimie minimalnie za ciemny do bladszego podkładu, więc używam go jako bronzera. Mam nr 72 Sable rose.
Raczej nie bede szukać innego pudru, bo w zimie i tak prawie żadnego nie używam.
Gąbka mogłaby być tylko pędzelkiem zastąpiona, choć i tak używałabym innego.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:Lekko wgłebione pierwsze

Średniaczek

Zastanawiałam się czy dać mu 3 gwiazdki czy 2. Nie jestem zachwycona - są tańsze i lepsze pudry niż ten. Naprawdę nie jest wart swojej ceny! Dałam 3 gwiazdki tylko dlatego, że Pani w drogerii źle dobrała mi kolor (jest za ciemny) i może to prowokuje mnie do niższej oceny, więc żeby być obiektywną zawyżam.

Zalety:
- opakowanie - piękne z dużym lusterkiem
- zapach przepiękny!
- po użyciu na twarzy zostawia maciupeńkie drobineczki.. może ich nie widać, ale po przyjrzeniu się bardzo dokładnie w lustrze można to zauważyć
- zdaje mi się, że jest ogromnie wydajny,(mimo, że krótko go używam) wygląda tak, jakby w ogóle się nie zużył
I to tyle ochów i achów

Wady:
- słaby mat - makijaż muszę poprawiać kilka razy na dzień. nie jest to dla mnie zbyt duży problem, ale wymagam od kosmetyków za taką cenę lepszego efektu
- jak dla mnie kryje dość marnie. zupełnie nie nadaje się do użycia bez podkładu (co zwykłam robić z innymi np przy wyjściu do pobliskiego sklepu)
- przy używaniu bez podkładu jakoś tak przesusza cerę, "wychodzą" suche skórki, co wygląda bardzo nieestetycznie
- nie mogę nakładać go załączonym puszkiem, ponieważ niestety dodatkowo ciemnieje na twarzy, sprawę załatwiam pędzlem i delikatnymi muśnięciami, co jest dodatkowym minusem, bo muszę dzierżyć za sobą w kosmetyczce pędzel :)

Więc tak, jak mówiłam nie jest on wart swojej ceny. Jak dla mnie zalety są błahe (pudełeczko, zapach czy gąbeczka nie są aż takie ważne). Mogłabym polecić tańsze i o niebo lepsze pudry niż ten.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: prawie nic z pierwszego opakowania

mój jedyny puder. KWC.

uwielbiam go. po prostu uwielbiam. po pierwsze dobrze matuje. po drugie długo utrzymuje się na skórze. po trzecie sprawdza się w sytuacjach awaryjnych - np, kiedy muszę poprawić makijaż po totalnej jego katastrofie (płacz, deszcz). po czwarte jest bardzo wydajny. po piąte uwielbiam jego zapach i gąbeczkę :) po szóste ma śliczne opakowanie.
uwielbiam, mój KWC, zawsze będę mu wierna.

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: kończę powolutku pierwsze :>

rozczarowanie

Matuje bardzo przeciętnie, a w dodatku podkreśla niedoskonałości skóry - zaskórniki i zmarszczki mimiczne (głównie na czole)są bardziej widoczne, twarz wygląda sztucznie.
Działa niekorzystnie na cerę, zapycha pory, po dłuższym używaniu zaczęły mi się pojawić wypryski, które zniknęły po odstawieniu pudru.
Nie jestem również zadowolona z koloru, chociaż może nie do końca jest to wina kosmetyku ( w drogerii pasował idealnie, poza tym jest w kolorze płynnego podkładu Bourjois, którego kiedyś używałam, mimo to kolor jest za ciemny - być może ciemnieje na twarzy, ale trudno mi to jednoznacznie stwierdzić).
Na plus wypada opakowanie - wytrzymałe, praktyczne, z lusterkiem i dobrym aplikatorem, oraz delikatny zapach.

Używam tego produktu od:miesiąca

w porządku

piękne opakowanie, miły zapach, właściwości pudru dobre. nie ma co się rozpisywać, raczej nie kupię go ponownie, ponieważ nie jestem nim zachwycona i lubię zmieniać kosmetyki. jest ok, nie mam się do czego przyczepić,ale też nie mam się nad czym zachwycić.

podobnie jak poniżej

ocenię podobnie jak Srebrnousta poniżej

nie kupiłabym tak drogiego pudru ;) dostałam w prezencie na dzień dziecka od mamy i teraz ona go używa, bo najjaśniejszy kolor sable rose jest za ciemny i taki różowo-marchewkowy. wyglądam w nim jak świnka piggy po solarium.
za to właściwości pudru są super - matuje i zostawia aksamitną warstwę na twarzy, skóra jest supergładka, nie waży się na podkładzie za co chwała
plus za fajne opakowanie, ładne, z miłą w dotyku gąbką i dużym lusterkiem. za to trzy gwiazdki.
gdyby były pasujące mi kolory, najchętniej transparentny :D to bym używała

Używam tego produktu od: użyłam parę razy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Przeciętny.

Uwielbiam kosmetyki Bourjois, ale na tym pudrze się zawiodłam.
Przede wszystkim ma za ciemne kolory! Używałam chyba najjaśniejszego (72 Sable rosé), a i tak był za ciemny. Na nieszczęście, jeszcze lekko zmieniał kolor po nałożeniu.
Poza tymi wadami, które w moich oczach go dyskwalifikują, miał też kilka zalet: całkiem nieźle matował i ładnie ujednolicał skórę, sprawiał, że stawała się ona aksamitna i przyjemna w dotyku. Nie zapychał porów. Dodatkowymi plusami, ale już czysto estetycznymi, jest jego śliczne opakowanie z lusterkiem i bardzo miły, pudrowy zapach. Jest też bardzo wydajny - jedno opakowanie wystarcza na kilka miesięcy. Niestety, nie jest zbyt wytrzymały - po kilku wypadkach opakowanie nadal było w porządku, jednak sam puder bardziej przypominał sypki niż prasowany...
W sumie mogę go polecić, ale tylko osobom o ciemniejszej karnacji, które nie potrzebują bardzo mocnego matowania skóry.

Używałam tego produktu przez: dwa - trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne

nienawidze tej firmy!!!!

na cokolwiek sie natkne tej firmy tookazuje sie bublem:( powiem krotko:
- nie matuje!!
-w ogole nei zakrywa niedoskonalosci!!
-zmienia kolor- na brudny bleee
-tylko pudelko fajne..
-jest dosc miekki cojest plusem ale ogolnei to go nei ratuje..

i za co te 50 zl????kpina!!

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

Fatalny!

Bardzo zły puder, ciężka konsystencja, ciemnieje na twarzy i to bardzo, zatyka pory - miałam okropną cerę w trakcie jego stosowania (zmieniałam puder na inny i od razu cera się poprawiła, naprawdę!!), w ogóle nie matuje, na twarzy wygląda bardzo nienaturalnie - tłusto, zamienia się w jakiś smar. Kompletnie nie radzi sobie z cerą przetłuszczająca - nie miałam gorszego pudru!!

Używam tego produktu od: miałam go od lipca do października
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

bardzo dobry

Puder kupiłam nie do końca przekonana -miałam akurat dostępny jeden sklep kosmetyczny i tam poza BOURJOIS i LOREALem były kosmetyki bardzo niskiej jakosci.
Ale jestem zadowolona :)

Mam kolor sable rose i bardzo ładnie komponuje się on z kolorem mojej cery, po uzyciu pudru skóa wygląda bardzo naturalnie i nie błyszczy się.

Nie mam żadnych problemów cerą więc ciężko mi ocenić jak ten kosmetyk kryje niedoskonałosci i jak wyglada nałożony kilkoma warstwami.
Z pewnoscią polecam go wszystkim dziewzyną, które potrzebują pudru do wyrównania kolorytu i zmatowienia skóry.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:pozatek pierwszego