Alfaparf, Semi Di Lino, Cristalli Illuminating Molding Mousse (Pianka nabłyszczajaca - bardzo mocna)

Pianka nabłyszczająca w sposób elastyczny modeluje i nadaje teksturę i naturalny ruch włosom. Podkreśla loki nie usztywniając i nadmiernie rozbudowując ich. Innowacyjna formuła, kombinacja multiaktywnych polimerów, pantenolu i ekstraktu z siemienia Lnu, odżywia i nadaje włosom wyjątkowy blask.

Cena: ok. 48zł/ 250ml

dla mnie najlepsza

Nie miałam tej pianki na własność, ale była na wyposażeniu mojej szkoły fryzjerskiej i niestety szybko znikła i nie dziwię się.

+ nabłyszcza
+ elastycznie utrwala na długo
+ przy wymodelowaniu włosów na szczotkę rewelacyjnie dodaje objętości (mam dosyć ciężkie, lejące się włosy)
+ absolutnie nie skleja
+ jest bardzo gęsta, dla mnie na plus
+ pięknie pachnie
+ raczej nie obciąża
+ na loczki też ekstra (a w połączeniu z kremem wygładzającym do prostowania i loków efekt murowany)
+ niestety nie mam pojęcia czy jest wydajna

...ale niestety pianka jest droga i tylko to chyba jest jej wadą.

Naprawdę szczerze polecam!!!

Używałam tego produktu: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: troszkę jednego