Biosilk, Silk Therapy Smoothing Solutions (Preparat wygładzający włosy)

Biosilk, Silk Therapy Smoothing Solutions (Preparat wygładzający włosy)

Preparat wygładzający włosy, lekko usztywniający przeznaczony do stylizacji. Idealny dla osób używających prostowanicy fryzjerskiej,

Rozprostuje włosy kręcone i falowane, pozwala na utrzymanie kontroli.

Pozostawia włosy gładkie, jedwabiste, z połyskiem. Chroni włosy przed wysoką temperaturą.

mocne 4 +

Bardzo dobry produkt..jednak troche to potrwalo zanim nauczylam sie go uzywac :).
Polecam go do stosowania na mokre wlosy, poniewaz suche troche za bardzo usztywnia. Jest to jedyny preparat, ktory sprawil, ze moje wlosy nad morzem sie nie kreca! Stosuje go z mleczkiem Loreala- Tec.Art pod prostownice, gdyż sprey ten nie chroni przed cieplem ( dlatego tez dalam 4 gwiazdki a nie 5 ).

Wlosy po nim ślicznie lśnia, mimo ze mam je dosc zniszczone.Do tego sa wygladzone, ale nie traca na objetosci. Uzywalam juz mase produktow profesjonalnych do prostownia i ten plasuje sie w pierwszej 3. Ten sprey + mleczko tec.art to wspanialy duet, ktory pozwala zachowac proste wlosy prawie w kazdych warunkach.
Polecam jak najbardziej.

P.S Kupilam ten sprey za ok 50 zl a nie 20...

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

bardzo dobry

Kiedy fryzjerka zastosowała go na moich włosach miałam je proste jak nigdy dotąd i nie była to taki sztywny hełm . Kupiłam go ponieważ liczyłam, że dzięki niemu włosy bedą ładnie wyglądały bez używania prostownicy, troche sie przeliczyłam. Pozatym kosmetyk nie nabłyszcza włosów, trzeba pomagać sobie jedwabiem. Pomimo wad, tek spray jest najlepszym kosmetykiem do prostowania włosów jaki kiedykolwiek miałam.

Używam tego produktu od:kilku dni

KWC

Prostuje włosy od kilku lat i co oczywiste stosowałam wiele produktów mających to prostowanie ułatwic. Ten jest po prostu NAJLEPSZY. On naprawde dodaje objętości włosom (i to sporo), naprawde je ciutkę usztywnia, naprawdę chroni włosy (jadę prostownica jak po maśle). Włosy przepięknie sie błyszczą! Jestem zachwycona. Wszystkie pozostałe produkty poszły w kosz! Rewelacja dla dziewczyn, które maja cienkie włosy a chciałby mieć proste pasma, ale nie chciałyby wygladac jak zmoknięta kura z kilkoma frędzlami. Jedno opakowanie wystarcza mi na jakieś 4-5 msc. Bardzo wydajny. A i ja mam ciut inne opakowanie niz to na fotce, takie szaro-beżowo fioletowe (może firma zmieniła opakowania po prostu).

Używam tego produktu od:roku