Dermika, Maseczki Piękności, Maseczka superwygładzająca z enzymami `Alabaster`

Dermika, Maseczki Piękności, Maseczka superwygładzająca z enzymami `Alabaster`

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Maseczka enzymatyczna do każdego typu cery, łącznie z wrażliwą i naczynkową. Odświeża, odnawia i wygładza powierzchnię skóry, nadając jej młodzieńczą świeżość. Zwęża pory, poprawia koloryt cery, która staje sie alabastrowo gładka i rozjaśniona.

Fajna

Bardzo dobra maseczka - wygładza i wyrównuje koloryt cery i do tego nawilża. Cudownie zwęża pory. Cena trochę za wysoka, ale na pewno nie raz ją kupie.

Ilość zużytych opakowań: 1 (starcza na ok dwa razy)

Bardzo przyjemna maseczka

Ta maseczka ma jak dla mnie same plusy :)

+ pięknie pachnie
+ ma konsystencję treściwego, ale delikatnego kremu nawilżającego
+ twarz po niej jest przyjemnie nawilżona, wypoczęta i gładka
+ nie ma problemu z jej zmyciem, nie trzeba tego robić też bardzo dokładnie, część maseczki ładnie się wchłania w skórę
+ jest niedroga
+ estetyczne opakowanie

- jest jej odrobinę za dużo w opakowaniu, mogę nią wysmarować twarz, dekolt i nawet jeszcze ramiona ;)

Generalnie polecam, jestem jak najbardziej na tak. Na pewno kupię ponownie ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: ok. 5

średniaczek

Kupiłam maseczkę zachęcona super efektami innej maseczki Dermiki. Ta jednak mnie nie zachwyciła. Nie zauważyłam obiecanego rozświetlenia. Lekko nawilża i bardzo lekko zwęża pory(efekt nie jest długotrwały). Plusem jest jej wydajność. Jedna saszetka wystarcza na kilka użyć. Za tą cenę mogłaby by być lepsza.

cudna

skuteczna!
+ pory stają się niewidoczne
+ cera lekko rozjaśniona, wyrównany koloryt
+ skóra wyraźnie gładsza (oszczędność czasu - nie trzeba wcześniej robić peelingu) i delikatniejsza
+ wydajna, wystarczy cieniutka warstwa, spokojnie zostanie na kilka użyć
+ krótki czas trzymania na twarzy
+ zrobiłam wczoraj przed wieczornym wyjściem i rano nie było śladów niewyspania, cera jest promienna. efekt po jednym użyciu
+ świetnie po niej nakłada się krem, podkład
+ łatwo się zmywa
+ łagodna, nie podrażnia

- pod koniec czasu trzymania ściąga skórę dość nieprzyjemnie

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań: jedno użycie

Genialnie zwęża pory!

Trafiłam na tę maseczkę przez przypadek i muszę przyznać, że bardzo się z tego cieszę, bo jest naprawdę świetna :)
Saszetka może wydawać się droga, jednak spokojnie wystarcza na kilka użyć. Zapach - całkiem przyjemny, jednak bardziej podobał mi się ten w Satysfakcji. Konsystencja ok, nic nie ścieka z twarzy ani nie zastyga na niej na kamień.
Po zmyciu skóra jest miękka, nawilżona, promienna. I, co mnie najbardziej zaskoczyło, wyraźnie gładsza, a po rozszerzonych porach zostaje już tylko wspomnienie ;) Dodatkowo ładnie ujednolica koloryt skóry - jestem bardzo blada, wręcz biała, a na mojej wrażliwej skórze często pojawiają się zaczerwienienia, a ta maseczka naprawdę je neutralizuje.
Nie uczula, nie wysusza, nie zapycha.
Jestem nią oczarowana i teraz stale musi być w mojej łazience :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiej saszetki

Może być

Moja cera jest miejscami przesuszona, dlatego szukam odpowiedniego nawilżenia. Ta maseczka nie jest idealna ale chyba ją polubiłam. Cera po użyciu jest świeża i wygląda zdrowo.
Muszę jednak zgodzić się z jedną z wypowiedzi że saszetki Dermiki zachęcają do zakupu poprzez szatę graficzną i pomysłowość. Często też obiecują cuda :-) Ale to normalne przy kosmetykach.

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:kilka

na NIE

Naczytałam się wiele pozytywnych opinii na temat maseczek Dermiki i konkretnie na temat tej maseczki.
Trochę żal mi było wydawać na nią te 5zł, bo choć wydaje się, że to mało - jak na maseczkę to jest dość drogo.

Jest to maseczka wygładzająca, ma też zwężać pory itp. dlatego stwierdziłam, że będzie się nadawała raczej na dzień jako doraźnie poprawiająca wygląd cery, a nie na noc jako kosmetyk pielęgnujący.
Po zastosowaniu maseczki, odczekałam godzinę czy dłużej i dopiero zrobiłam makijaż (zaznaczam, że nie wykonałam go natychmiast po użyciu). Cera była poporstu obciążona, podkład nie chciał się stopić z cerą, ważył się. Skóra faktycznie była gładsza, ale mimo zmycia maseczki miałam wrażenie, że jest nie niej warstwa przez, którą skóra nie oddycha. Chyba miałabym mniej obciążoną skórę gdybym posmarowała się olejem:D
Porów nie zamyka, ani też nie rozjaśnia. Jest wydajna, starczy na kilka użyć spokojnie.

Moim zdanim to nieco niewypał, bo co z tego, że trochę wygładza, jeśli przeciąża cerę. Gdyby kosztowała 1-2 zł to polecalabym ją do wyprobowania - a nuz komuś podpasuje, ale tania nie jest.

Używam tego produktu od: jakis czas temu

rewelacja!!

Fajna maseczka.starcza do ok 5-6 użyc,ja nakladam na buzie,czasem tez na dekolt.naprawde wygladza i zwęża pory!!nie podraznia,ma mily zapach,niesamowicie wygładza skóre.mozna ją miec na skórze o wiele dluzej niz zaleca producent,nie podrazni,nie wywola zadnych reakcji alergicznych,jest delikatna a przy tym dziala odswiezająco i lagodząco.nie czuje efektu ściągniecia skóry.cena jest bardzo przystępna.mam mieszaną cerę,maseczka ani nie wysusza ani nie natluszcza,raczej nawilza, jakby regeneruje skórę.
Jedyny,mały minus,to opakowanie,ciezko z saszetki wydobyc całą zawartosc,zwlaszcza śliskimi(po maseczce) palcami.producent móglby zainwestowac w inne opakowanie,np w tubce.
generalnie ogromny pozytyw:)

Używam tego produktu od:ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań:ok 15

Przyjemna:)

Jako wierna fanka maseczki \"Energia\" postanowiłam spróbować czegoś nowego z Dermiki. Po bardzo nieudanej próbie z \"Nocnym życiem\" padło na \"Alabaster\".

No i mam kolejnego faworyta.

Maseczka ma bardzo przyjemną konsystencję, raczej neutralny zapach, świetnie się rozprowadza i wchłania. Skóra jest miękka, nawilżona i świeższa. Efektu rozjaśniającego cerę nie zauważyłam - dla mnie to akurat na plus.

Polecam!

Używam tego produktu od: m-ca
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

wspaniała

Moja ulubiona maseczka jednorazowa, którą kupuję na poprawę humoru :)

Łatwo ją wydobyć z opakowania, ma śliczny zapach, przyjemną konsystencję.
Buzia wygląda zdrowo, promiennie. Jest gładka i miękka.
Wszystkie obietnice spełnione!

Właściwie to nie zużywam całej na raz, tylko na dwa. Połowę zamykam w pojemniczku albo spinam spinką do włosów.

Bardzo polecam :)
Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: wiele

Dodam tylko, że czasami zostawiam ją nawet na godzinę, jak zapomnę i wszystko jest ok, nie szczypie ani nic!

Bardzo dobra

Wyjątkowo udany produkt Dermiki. Maseczka spełnia wszystkie obietnice, efekt naprawdę jest widoczny! Cera jest zdecydowanie gładsza, jednolita, rozjaśniona. Skóra nawilżona i wypielęgnowana.
Opakowanie starcza na 2-3 aplikacje.
Super!

Używam tego produktu od:kilkakrotnie

Swietna maseczka

To najlepsza maseczka jaka do tej pory uzylam...Robi wszystko co obiecuje producent...Po zmyciu jej,twarz jest bardzo rozjasniona (troche za bardzo nawet :) wygladam jakbym sie máká posypala:D) cera jest niesamowicie gladka i nawilzona...Naprawde nie moge znalezc zadnego minusa :)

Używam tego produktu od: nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:kilka i bedzie wiecej:)