Dermika, Maseczki Piękności, Maseczka superwygładzająca z enzymami `Alabaster`

Dermika, Maseczki Piękności, Maseczka superwygładzająca z enzymami `Alabaster`

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Maseczka enzymatyczna do każdego typu cery, łącznie z wrażliwą i naczynkową. Odświeża, odnawia i wygładza powierzchnię skóry, nadając jej młodzieńczą świeżość. Zwęża pory, poprawia koloryt cery, która staje sie alabastrowo gładka i rozjaśniona.

lubię

jak nie lubie maseczek do zmywania, to ta jest moim faworytem
gesta, dobrze sie nakłada, chociaż u mnie troche gorzej ze zmywaniem
efekt- pory trochę zwężone,skóra wygładzona, rozjaśniona i swieża
wolałabym, zeby robili ja w pełnowymiarowym opakowaniu, bo nie lubię saszetek, jest wydajna

Używam tego produktu od: około 2 lata
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam ale sporo

przyjemna, ale nie działa

maseczka dobrze się rozprowadza, łatwo ją zmyć i bardzo ładnie pachnie. na tym kończą się jej zalety, bo nie działa tak, jak obiecuje producent. trochę wygładza skórę i ją nawilża, ale o żadnym rozjaśnieniu i zwężeniu porów niestety nie ma mowy.

Używałam tego produktu: miesiąc

Niczego sobie

Maseczka rzeczywiście wygładza skórę. Poza tym dobrze nawilża i ma niesamowicie przyjemny zapach. Przyjemna w użyciu.

Jednak nie zauważyłam żeby cokolwiek rozjaśniała. Poza tym cena jest trochę za wysoka.

Użyłam tego produktu: ok 5 razy
Ilość zużytych opakowań: 2,5

świetna

Przy mojej cerze, mieszana parę naczynek czasami lubi sie przesuszać doskonale się sprawdza.
Cera jest wygładzna i jaśniejsza, pory mniej widoczne. Efekty utrzymują sie czasami na prawdę długo, nawet parę dni.
Moja ulubiona maseczka.
Opakowanie wystarcza na 3 aplikacje.

Beznadziejny

Zachęcona estetycznym opakowaniem i nazwą kupiłam. Jedynym plusem jest chyba cena, chociaż kupiłabym sobie za te pieniądze wode mineralną i dałaby lepsze efekty.

Po pierwsze mnie uczulił,zapchał pory, nie zrobił absolutnie nic pożytecznego.
Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 raz

DLA MNIE SUPER!

Wspaniala maseczka - poprawia koloryt cery, nawilza, wygladza. Stosuje ja po dokladnym oczyszczeniu twarzy (peeling + maseczka oczyszczajaca) - wtedy maseczka alabastrowa, w moim przypadku, sprawdza sie znakomicie! Saszetka wystracza mi na 2-3 razy.

Używam tego produktu od:0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ok 10

brak rezultatów

Kolejna maseczka Dermiki, która nic nie robi-może ja za dużo od nich oczekuję? Sama nie wiem. Ta maseczka ma gęstą konsystencję, miło "leżakuje" na twarzy, łatwo ją zmyć-co z tego skoro efekty mało widoczne. Coś tam wygładza na chwilę, z porami nie robi nic, z kolorytem nic, raczej nic nie widać...Nie warto.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:2 saszetki

robi, co trzeba

Zazwyczaj nie fatyguje sie stosowaniem pilingow enzymatycznych (tutaj mozna latwo wyczytac ze skladu, ktory enzym zluszcza i, ze jest niestety na liscie sklanikow dosc daleko, wiec za wiele sobie po tej maseczce nie obiecywalam) gdyz moim zdaniem nic tak nie podziala oczyszczajaco jak maseczka z glinki zielonej.Jednak odkad moja skora zaczela sie przesuszac, glinke zielona stosowana na twarz, musialam ograniczyc do minimum.
Maseczka pieknie pachnie, jest gesta , jest jej niestety umiarkowanie duzo w saszetce wiec udaje sie ja nalozyc umiarkowanie gruba warstwa, zwlaszcza jesli chcemy do pielegnacji wlaczyc jeszcze dekolt.
Po zmyciu efekty widze wyraznie: buzia jest gladka, rozjasniona, elastyczna a pory zmniejszone, czyli obietnice wypisane kwieciscie na opakowaniu , zostaja spelnione!
Moim zdaniem swietna dla osob o suchej skorze, nie koniecznie wrazliwej - zapach produktu jest dosc intensywny.Osoby o cerze zanieczyszczonej, tlustej, z wypryskami beda tym produktem rozczarowane - on odswieza ale to by bylo na tyle ;)
Dla wzmocnienia, polecam jednak uzyc sobie wczesniej pilingu mechanicznego a po zmyciu maseczki, nalozyc inna maseczke Dermiiki np. Sekret Mlodosci. Efektem jest gladka, pieknie nawilzona elastyczna skora jak marzenie.
Teraz tylko jeszcze 10 godzin snu, poprosze :D

Używam tego produktu od:kilka saszetek, 10?
Ilość zużytych opakowań:jedno na tydzien

Miało być alabastrowo...

Miało być pięknie, a wyszło jak zawsze... no może prawie zawsze, bo jednak jest ,kilka kosmetyków, któr emnie zadowalaja. Ten nie należy do faworytów. Maseczka działa średnio, po potrzymaniu jej na twarzy przez czas zalecany przez producenta, ma się wrazenie, ze skóra sie dusi i chce sie jak najszybciej zmyć maseczkę. Pozostawia jakąś tłusta warstwę, zapycha - ogólnie zaden tam alabaster...

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Ogólnie ok,ale bez fajerwerków

Przede wszystkim zaintrygowało mnie w tej maseczce szumnie zapowiadane przez producenta - wygładzenie i rozjaśnienie skóry - gdyz poszukuję namiętnie maseczek wybledzających jako naczynkowiec.

Najpierw małe sprostowanie - wg mnie nie jest to żadna maseczka, ale klasyczny peeling enzymatyczny o delikatnym działaniu - co potwierdza jeszcze zalecane przez producenta pod koniec masowanie przez 2 minuty.

Ogólnie -masko-peeling jest przyjemny, nie powoduje podrażnień, szczypania oczu, ma gęstą, smietankową konsystencję, neutralny zapach trawy cytrynowej lub skórki limonki, ładnie wsiąka przed zmyciem. Rezultat to rzeczywiscie wygładzona i wybledzona cera - niestety, potwornie przy tym sucha ...

Tak więc jesli ktoś szuka peelingu enzymatycznego, moze jej używać, poszukiwacze maseczki nawilżajacej z enzymami - będą rozczarowani. Poza tym kupowanie peelingu za 5 zł w saszetce - to juz rozpusta ekonomiczna :) Choć przyznam, że saszetki Dermiki zawsze zachęcają do zakupu szatą graficzna i pomysłowością .
Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:jedno