Babydream, Feucht-Comforttücher Sensitiv (Komfortowe chusteczki nawilżane)

Babydream, Feucht-Comforttücher Sensitiv (Komfortowe chusteczki nawilżane)

Chusteczki nawilżane dla dzieci, wersja Sensitiv, dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii, z rumiankiem, nieperfumowane, pH obojętne dla skóry, bez zawartości barwników oraz alkoholu. Miękkie i duże z perforowaną fakturą. Łagodny balsam z wyciągiem z rumianku delikatnie i dokładnie oczyszcza skórę dziecka.

Do wszystkiego

Do rąk, do demakijażu jak nie chce mi się babrać w mleczkach, do higieny intymnej, po fitnessie - niezbędne.
Są tanie, delikatne, zapach nie zwala z nóg intensywnośćią.
Zamknięcie ma trochę słaby klej, trzeba uważać, bo mogą wysychać.
Duże opakowanie mam w domu, małe w torebce (nie lubię tylko tek wersji z chusteczkami mini - za małę są, cienkie i generalnie nie takie jak trzeba).
Niby nic wyjątkowego, a jak ułatwiają życie.

Ocena tak wysoka, ze wzglądu na cenę głównie, bo robią to samo co wszystkie markowe cleanic itp. za ułamek ich ceny.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kilka różnych wielkości

Nieodłączni towarzysze

Chusteczki dla dzieci Rossmann towarzyszą mi niemal zawsze i wszędzie - mniejsze opakowanie (15 szt.) jest elementem obowiązkowym w torebce, zaś wielka paczka (80 szt.) w łazience.

Cenię je za delikatne, lecz skuteczne oczyszczanie i odświeżanie. Są komfortowe w użyciu - substancja nawilżająca szybciutko się wchłania, nie pozostawia uczucia lepkości i zostawia leciutkie nawilżenie i miły zapach.

Do tego niesamowita funkcjonalność w każdej sytuacji: do rąk, do twarzy, do odświeżenia skóry pod pachami gdy antyperspirant zawiódł, także do higieny intymnej :D

No i bardzo korzystna cena w stosunku do podobnych produktów innych firm - też wielki plus.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: oj, dziesiątki :)

nie szukam innych

Zawsze mam je w domu. Świetne na wyjazd lub jeśli skończy się któryś z prepaparatów do mycia twarzy te chusteczki go zastępują. Są delikatne i miękkie, dobrze nasączone, jest ich dużo, cena bardzo dobra. Zmywam nimi twarz i nic mi nie wyskakuje(co się zadażało po innych chusteczkach), nie czuję ściągnięcia,twarz jest oczyszczona. Używam również do higieny intymnej i też jestem zadowolona.
Narazie nie szukam innych.

świetne

same plusy ! za niska cene mozemy kupic jakosc porównywalna do tej ktora daje np,nivea w podobnych chusteczkach . ale lepsze od tych nivea sa dletego ze najmniejsze opakowanie moge wziasc ze soba wszedzie do torebki czy plecaka. swietnie odswiezaja. przydatne podczas podróży, dla mnie tez czesto po treningach kiedy nie mam sposobu umyc buzie. naprawde godne polecenia .

Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

przydatne

Zużyłam już kilka opakowań tych chusteczek, najczęściej sięgam po nie w czasie wyjazdów. Dobrze sprawdzają się jako środek myjący i odświeżający. Używam ich wtedy, gdy nie ma innej możliwości umycia się, odświeżają skórę, czasem stosuję je do twarzy czy higieny intymnej i tutaj też dobrze się spisują.
Chusteczki nie SA zbyt duże, takie w sam raz, bardzo mocno nasączone, powiedziałabym, ze troszkę za bardzo. Sa mocne i trwałe - nie rozrywają się w trakcie używania.
Dostępne są w opakowaniach o różnej wielkości wiec można dostosować zakup do swoich potrzeb.
Przyjemnie pachną i są bardzo tanie.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

db

Używałam ich w wakacje podczas wypraww góry zamiast zwyklych chusteczek i sprawdziwly sie swietnie i przy odswierzaniu jak i czyszczeniu rąk a nawet butów.
Kilka razy zdarzyło mi sie użyc do demakijarzu i nic sie z twarzą złego nie działo.
Kupie pewnie w nastepne wakacje :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kilka

fajne fajne

kupiłam je, gdy wyjeżdżałam na wakacje, aby w razie czego mieć się czym odświeżyć

+nie kleją się
+bardzo tanie
+opakowanie takie jak inncyh chusteczek nawilżanych - trzeba dokładnie zamknąć, żeby nie wyschły
+nie zauważyłam, zeby wysuszały, podrażniały albo robiły cokolwiek innego złego
+kilka razy zdażyło mi się użyć ich do demakijażu (jak zapomniałam kupić swoje demakijażowe ;) ) i nic złego mi nie zrobiły
+ładny zapach
+niska cena

nie widzę żadnej różnicy pomiędzy nimi a np chusteczkami pampersa, "więc po co przepłacać"

PS kupiłam także wkład 150szt cieniutkich, jednak te są lepsze, a cena prawie taka sama

Używam tego produktu od:używałam w wakacje

całkiem ok

Delikatne chusteczki, w wersji sensitive dla niemowląt są bezzapachowe, w drugiej wersji mają dość przyjemny, delikatny zapach.
+cena
+dobra jakość
+są dość dorze nawilżone, nie wysychają (o ile dobrze się je zamyka)
+nie podrażniają
+odpowiednia wielkość
+można kupić opakowanie z mniejszą lubwiększą ilością sztuk

Mogłby mieć jeszcze jakieś wygodne zamknięcie, ale to nie jest wileki minus.

Używam tego produktu od: ?
Ilość zużytych opakowań: 3 duże opakowania

fajne

naprawdę polecam, ,moim zdaniem są lepsze od innych tego typu chusteczek (np "dzidziuś");
przyjemny zapach, fajnie odświeżają, jak się tylko dobzre zamyka opakowanie to długo nie wysychają;
daję "tylko" 4 gwiazdki bo ja preferuję taki drugi rodzaj - nie "sensitive" - opakowanie prawie takie samo, tylko te drugie są jakby "zwykłe" (w sensie bez tego napisu "sensitive") dla mnie te drugie mają ładniejszy zapach i są bardziej wilgotne

Używam tego produktu od:pół roku

Bądźcie poważne...

W odpowiedzi na opinię chloriss bo obśmiałam się jak norka przy Twojej recenzji:) - po pierwsze założę się, że oceniasz nie ten kosmetyk, bo małe chusteczki to chusteczki do rąk dla dzieci (Feuchttucher), cieniutkie i mocno nawilżane, a po drugie jak można zmywać makijaż chusteczkami przeznaczonymi do pupy dziecka (już pomijam fakt, że to i tak nie te chusteczki) i narzekać że się do tego nie nadają? Mój brat kiedyś z braku dezodorantu używał mydła Protex, też narzekał...

Chusteczki są rewelacyjne, mięciutkie i nie uczulają nawet bardzo wrażliwej skóry mojej córki. Szczerze je polecam, podobnie zresztą jak te małe chusteczki do rąk na spacery (wcale nie kleją się ręce po nich)

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:baardzo wiele

Bardzo dobre!

Same plusy:
1) dobrze zmywają wszystko co trzeba,
2) mają delikatny, niedrażniący zapach,
3) skóra po przetarciu nie lepi się,
4) nie podrażniają, nie uczulają.
5) wyjątkowo atrakcyjna cena
itp., itd.
Naprawdę udany produkt:)Używam tego produktu od: 5 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 6-7

bardzo dobre

noszę je w torebce i używam do odświeżania dłoni, gdy nie mam dostępu do wody.
najważniejsze dla mnie zalety:
-nie wysychają w opakowaniu
-są porządnie nawilzone, mokre
-po użyciu skóra nie lepi się
-mają super cenę.
nie dopatrzyłam sie wad.

Używam tego produktu od: pewnie ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 3-4