Babydream, Feucht-Comforttücher Sensitiv (Komfortowe chusteczki nawilżane)

Babydream, Feucht-Comforttücher Sensitiv (Komfortowe chusteczki nawilżane)

Chusteczki nawilżane dla dzieci, wersja Sensitiv, dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii, z rumiankiem, nieperfumowane, pH obojętne dla skóry, bez zawartości barwników oraz alkoholu. Miękkie i duże z perforowaną fakturą. Łagodny balsam z wyciągiem z rumianku delikatnie i dokładnie oczyszcza skórę dziecka.

jedne z najlepszych...

a jeżeli wziąć pod uwagę stosunek jakości do ceny, to na pewno są najlepsze. Używam ich od narodzin mojej córeczki i nigdy nie spowodowały żadnych podrażnień. Są bezzapachowe, a właściwie z neutralnym zapachem. Mogłyby być trochę bardziej nawilżone, ale wielkość jest bez zarzutu.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Swietne i tanie

Jedyne chusteczki jakich obecnie uzywam do pielegnacji dziecka (wyprobowalam wlasciwie wszystkie, i tylko chusteczki Dzidzius darze wiekszym sentymentem, bo ich fajny zapach kojarzy mi sie z narodzinami mojej corki) .
Sa delikatnie, wydajne, ladnie pachna i tanie.
Nic dodac nic ujac.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiat

Bardzo dobre!

Świetne chusteczki, które nie są ani za suche, ani za mokre. Ich zapach jest delikatny, faktura bardzo miła, skóra nie klei się po ich użyciu. Użawam ich i do pupy, i do rączek, i do buźki mojego dziecka, a czasem i mi się przydadzą do odświeżenia rąk czy twarzy. Poza tym cena też jest miła :)

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:kilkadziesiąt

żadna rewelacja

Przyznam, że sięgnęłam po nie po przeczytaniu opinii na Wizażu i zabrałam ze sobą do szpitala na porodówkę, zaopatrzywszy się wprzódy w kosmiczne ich ilości. No i teraz dziwią mnie tak pozytywne opinie o tych chusteczkach. Po pierwsze są dośc suche, przez co obcierają pupę noworodka. Po drugie mało wydajne, bo trzeba ich zużyć sporo, żeby pupsko doczyścić. Przetestowałam już - oprócz tych - pięć innych rodzajów chusteczek i szczerze powiem, że te wypadają najgorzej. Dla porównania chusteczki Huggies, o wiele droższe, są dużo bardziej ekonomiczne, bo są bardziej wilgotne, grubsze, przez co zużywa się ich mniej, a czyszczą pięknie. Co z tego, że chusteczki z Rossmanna są tańsze, skoro kończą się szybciej? Na pewno do nich nie wrócę.

Używałam tego produktu przez: dwa tygodnie

bardzo dobre, polecam

uzywam ich od roku do pielegnacji synka. delikatne, dzieki perforowanej powierzchni ładnie oczyszczają pupe, nigdy nie spowodowały podrażnienia, delikatnie nawilżają, ładnie pachną. cenowo powalają konkurencję.
polecam zakupienie do nich platikowego dozownika z klapką. dzieki niemu nie trzeba ciagle zaklejac i odklejac foliowego okienka na opakowaniu.
w podrozy i w domu czesto ich sama (jako chusteczek do higieny intymnej, do wytarcia rąk lub odswiezenia twarzy - sa uniwersalne. wytarta nimi skora nie klei sie)
Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań: bardzo duzo, trudno zliczyc

Najlepsze

Mialam chyba wszystkie i testowalam na pupci mojej teraz 3 m-cznej coreczki.
Bezzapachowe,ani za malo ani za duzo nasaczone,nie alergizuja,dostepne,czesto w promocji (6pack-22.90zl),rozmiarowo idealne no i w paczce 80 szt.
Polecam!

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:oj duzo

SUPER

Chusteczki bardzo dobre.Duże i miękkie.Do tego duże opakowanie bo az 80szt.Swietnie nawilzone,super poachną i nie podrazniają.A przedewszystkim super cena!!!Za duopak zapłaciłam niecałe 8zł!!!
Jak dla mnie i moich maluchów pierwszorzędne!!!

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:duuuużo!

Doskonałe chusteczki dobrze czyszczą są bezapachowe nie podrażniają co często ma miejsce przy ich stosowaniu. I nadodatek ta cena poprostu rewelacja prawie jak zadarmo. Naprawde mogę je polecić wszystkim.

Używam tego produktu od: roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Rewelacyjne

Cjusteczki są super. Wypróbowałam naprawdę wiele różnych firm i nie powiem, bo znalazłam też świetne ale te są tak samo świetne jak innych, niektórych firm ale skoro są tańsze o ponad połowę a w promocji to już wogóle jak za darmo, to wiadomo, że wybieram te :D Mojemu synkowi też nic się po nich nie dzieje. Ładnie oczyszczają, delikatnie pachną, nie pozostawiają żadnych podrażnień.

Używam tego produktu od: prawie dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: oj, niezliczę ale z 10 to najmniej

Bardzo dobre

Bardzo fajne chusteczki Kupuje duże opakowanie dla mego Dzidziusia .Te chusteczki nie podrażniaja delikatnej skóry, dobrze nawilżają nie pozostawiają lepkiego sladu .Cena bardzo przystępna w porównaniu do chusteczek z innych firm A przetestowaliśmy dużo :)

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Bardzo przydatne

Bardzo praktyczny produkt - małe opakowanie, w nim sporo chusteczek, które są miłe w użyciu.

Opakowanie zmieści się bez problemu nawet w niewielkiej torbie. Zawiera 25 chusteczek nasączonych delikatnym tonikiem. Wilgotne chusteczki są wykonane z mocnego materiału, jedna starczy na delikatne oczyszczenie twarzy, czy rąk. Tonik, którym są nasączone wytwarza lekką pianę. Skutecznie zmywa ze skóry tłuszcz i brud. Co ważne - przetarcie skóry chusteczkami nie powoduje podrażnienia, wysuszenia, czy dyskomfortu - moja delikatna skóra rąk jest wręcz nawilżona po użyciu tych chusteczek. Myślę, że spokojnie nadają się również do przemywania twarzy - nie podrażniły mojej cery, ani nie spowodowały wyprysków. Sam zapach chusteczek jest delikatny, neutralny. Cena jest bardzo niska i myślę, że opłaca się mieć takie opakowanie w torebce - nie tylko w czasie wyjazdów i dłuższych wycieczek.

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiące temu

Zdecydowanie najlepsze

chusteczki są miękkie ,delikatnie o neutralnym przyjemnym zapachu ,odpowiednio wilgotne dlatego to mój faworyt od lat.Kiedyś przez pomyłkę kupiłam chusteczki tej samej firmy w wersji zwykłej (tj.nie Sensitiv) i okazały się zdecydowanie gorsze

Używam tego produktu od:3lat
Ilość zużytych opakowań:już nie liczę :) właśnie wybieram się po następne