Nivea, Body, Good-bye Cellulite Gel-Cream (Żel antycellulitowy)

Nivea, Body, Good-bye Cellulite Gel-Cream (Żel antycellulitowy)

Żel antycellulitowy Good-bye Cellulite NIVEA body w widoczny sposób redukuje oznaki cellulitu.
L-karnityna to aktywna substancja, naturalnie występująca w ludzkiej skórze. Odpowiedzialna jest ona za metabolizm tłuszczu, czyli przemianę składników tłuszczowych w energię. Często poziom L-karnityny w skórze ulega obniżeniu, a tylko jej odpowiednia ilość pozwala na utrzymanie skóry w dobrej kondycji.
Dzięki naukowcom z laboratorium NIVEA, L-karnityna jest teraz dostępna w postaci żelu Good-bye Cellulite NIVEA body. Innowacyjna formuła żelu sprawia, że L-karnityna wnika głęboko w skórę, tam spala tłuszcz i prowadzi do udowodnionej redukcji cellulitu. Formuła żelu, dodatkowo została wzbogacona olejkiem mentolowym, który poprawia krążenie krwi, przez co wspomaga metabolizm tłuszczu i przyśpiesza redukcję cellulitu.
W efekcie, regularne stosowanie nowego Żelu Good-bye Cellulite NIVEA body prowadzi do widocznej redukcji oznak cellulitu na poszczególnych częściach ciała.
Udowodniona skuteczność: po 2 tygodniach skóra jest wyraźnie ujędrniona i wygładzona; po 4 tygodniach oznaki cellulitu zostają w wyraźny sposób zredukowane.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Cyclomethicone, Glycerin, Methylpropanediol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Chondrus Crispus, Sodium Polyacrylate, Sodium Carbomer, Dimethiconol, Sodium Sulfate, Phenoxyethanol, Parfum, CI 42090 (6.02.2007.)

Cena: 40zł/ 200ml

Nie wiem.....

Nie wiem czy on działa.... Stosuje takie produkty profilaktycznie a w tedy nie mam raczej problemu z cell.więc jedyne na czym mi zależy to zapobieganie ,ujędrnianie,wygładzanie.To ostatnie owszem -idzie zaobserwować jak skóra robi się gładsza bardziej spójna , ujędrnienie -zero.Gdy mam zaczątki cell.po ciąży lub po dłuższych SŁODKICH sesjach(jedzenie słodyczy w większej ilości=fatalne skutki) stosuje Cryoform i mam z głowy... A nivea to raczej coś lekkiego,nie pewnego ...może w ogóle nie działa? .Konsystencja bardzo fajna-ułatwia masaż ale potem szybko się wchłania.

Używam tego produktu od: co jakiś czas po2-3 mies.
Ilość zużytych opakowań: ok.10

zbyt drogi

Moglam wyprobowac ten kosmetyk gdyz wygralam go w jakims konkursie i jedna gwiazdke daje za piekny zapach. Procz tego ma same wady;
systematycznie wcierany nic nie daje
klei sie
roluje
dlugo schnie
jest drogi
nie wydajny

na pewno go nie kupie ;P

Używam tego produktu od: 2 miesiace moze półtora

przyjemny

Na poczatku zaznacze, ze nie mam zbyt duzych problemow z cellulitem, po tego rodzaju produkty siegam w cieplejsze miesiace, kiedy eksponujemy wiecej ciala.
No ale do rzeczy, balsam ten stosuje raz dziennie na uda, biodra i brzuch, ale nie codziennie bo czesto w pospiechu zapominam. Ma on fajna, lekka zelowa konsystencje, latwo sie wchlania i jak dla mnie super pachnie. Wlasciwie to chetnie bym kupila zwykly balasam do ciala o takim zapachu, jesli ktos taki zna to prosze o info!:)
Po jego zastosowaniu skora jest miekka i gladka, przyjemna w dotyku i widocznie jedrniejsza. Ogolnie dla mnie super.
Nie wiem jak sie sprawdza w przypadku wiekszych problemow z cellulitem ale u mnie sie naprawde sprawdza i wlasnie kupilam kolejne opakowanie:)

Używam tego produktu od: pare miesiecy
Ilość zużytych opakowań: zaczete 2

działa!

Zaczęłam używać tego kremu, jako "specyfiku ostatniej szansy", po wypróbowaniu wielu innych kremów - bez skutku.
Nivea, jest przyjemna w aplikacji, uczucie klejenia, ktore może występowac na poczatku aplikacji, ustepuje bardzo szybko. Zapach jest przyjemny, bez typowej dla Nivei nuty mydlanej. Efekty działania mnie zachwyciły. Skora jest bardziej napięta, nieco nawilżona, ale przede wszystkim, nastąpiła ogromna(w moim przypadku) redukcja cellulitu. Wspomagam się masażem, piję dużo wody itp, ale bez wątpienia duza zasluge w poprawie stanu moej skóry ma ten krem.

Ilość zużytych opakowań: 6 pełnowymiarowych opakowań

skuteczny

Stosowałam go codziennie wieczorem i rezultaty przy końcu opakowania widać bardzo dobrze. O połowę mniej widoczny cellulit, a skóra jędrniejsza i przyjemna w dotyku. Nadaje taki fajne, orzeźwiające uczucie chłodu i ogólnie ładnie pachnie. Cena nie mała, ale warto.

Używam tego produktu od: używałam przez całe wakacje
Ilość zużytych opakowań: jedno 200ml

b.dobra

Regularne stosowanie daje efekty, skóra jest napięta, gładka i ujędrniona. Właśnie kończe pierwsze opakowanie i już wiem, że kupie kolejne. Zapach nie jest super, ale aż tak mi nie przeszkadza, jedyna rzecz która mi się nie podoba to ten niebieski kolor żelu, ale to nie jest najważniejsze, dla mnie liczą się efekty użytkowania produktu.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Brak rezultatów

Kosmetyk bardzo przyjemny w używaniu, jednak po zużyciu całej tuby (stosowany 2 x dziennie na obszar ud) nie zauważyłam ŻADNYCH rezultatów.

Przyjemny zapach, świetna konsystencja, szybko się wchłania, lekko chłodzi. Poza tym - placebo :)

Używam tego produktu przez miesiąc.

przereklamowany

Do kupna tego żelu przymierzałam się już od dłuższego czasu i gdy któregoś dnia zobaczyłam go w promocji za 15 złotych, nie wahałam się. Jednak okazało się, że jest to kosmetyk kompletnie nieskuteczny, więc mogę sobie tylko pogratulować, że nie wyrzuciłam 40 złotych w błoto.

Żel ma przyjemny świeży zapach i wesoły niebieski kolor. I na tym kończą się jego zalety, bo od tego, by ładnie pachniały są inne kosmetyki.

Żel Nivei nie działa, nie robi kompletnie nic. Nie ujędrnia, nie likwiduje cellulitu, nawet lekko nie napina skóry. Mam wręcz wrażenie, że moje ciało wygląda gorzej niż przed stosowaniem tego kosmetyku, mimo że ćwiczę i piję dużo wody i zielonej herbaty. Jest niewydajny. Stosowałam go tylko wieczorem, bo rano nie mam czasu, by długo wsmarowywać żel, który lepi się i kiepsko się wchłania, a on przy takim używaniu wystarczył zaledwie na miesiąc.

Moim zdaniem nie warto.

polecam

Żel kupiłam w promocji, bez promocji moim zdaniem cena jest wysoka. Po 2 tygodniach widać efekty stosowania, napina i ujędrnia skórę. Cellulitu też jest zdecydowanie mniej, ale nie wiem do kończy czy to tylko i wyłącznie dzięki niemu, czy dzięki wcześniej stosowanym kosmetykom. Efekty są na pewno. Dlatego polecam! Jak będzie jeszcze w promocji to na pewno kupię!

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2giego

słabo

Na sam cell nie ma wpływu,lekko ujędrnia,napina.Szybko się wchłania,wydajny .To wszystkie jego właściwości.Mogę napisać o opakowaniu,przystępnej cenie ,zapachu ...ale po co i tak nie działa..Używam tego produktu od:jakiś czas

Żel ma świetną konsystencję, jest wydajny i szybko się wchłania. U mnie po dwóch tygodniach już było widać rezultaty. Po ciąży mój cellulit powiększył się co najmniej dwa razy, a teraz prawie nic nie widać,skóra jest bardziej jędrna! Oczywiście nie zniknął całkowicie, tak się chyba nie da! Zapach przyjemny, orzeźwiające uczucie zimna! Polecam, z taką ceną uważam, że warto spróbować!

POLECAM!!!

Uwielbiam ten żel ma fajna konsystencję, przyjemny zapach używam go dwa razy dziennie skóra ma piękny wygląd,jestem szczuplejsza o parę centymetrów .po ciąży moje rozstępy stały się dzięki temu produktowi jakby bledsze, a skóra równiejsza.Trochę się lepi ale dla mnie dział i jest ok

Używam tego produktu od:2 lat