Nivea, Body, Good-bye Cellulite Gel-Cream (Żel antycellulitowy)

Nivea, Body, Good-bye Cellulite Gel-Cream (Żel antycellulitowy)

Żel antycellulitowy Good-bye Cellulite NIVEA body w widoczny sposób redukuje oznaki cellulitu.
L-karnityna to aktywna substancja, naturalnie występująca w ludzkiej skórze. Odpowiedzialna jest ona za metabolizm tłuszczu, czyli przemianę składników tłuszczowych w energię. Często poziom L-karnityny w skórze ulega obniżeniu, a tylko jej odpowiednia ilość pozwala na utrzymanie skóry w dobrej kondycji.
Dzięki naukowcom z laboratorium NIVEA, L-karnityna jest teraz dostępna w postaci żelu Good-bye Cellulite NIVEA body. Innowacyjna formuła żelu sprawia, że L-karnityna wnika głęboko w skórę, tam spala tłuszcz i prowadzi do udowodnionej redukcji cellulitu. Formuła żelu, dodatkowo została wzbogacona olejkiem mentolowym, który poprawia krążenie krwi, przez co wspomaga metabolizm tłuszczu i przyśpiesza redukcję cellulitu.
W efekcie, regularne stosowanie nowego Żelu Good-bye Cellulite NIVEA body prowadzi do widocznej redukcji oznak cellulitu na poszczególnych częściach ciała.
Udowodniona skuteczność: po 2 tygodniach skóra jest wyraźnie ujędrniona i wygładzona; po 4 tygodniach oznaki cellulitu zostają w wyraźny sposób zredukowane.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Cyclomethicone, Glycerin, Methylpropanediol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Chondrus Crispus, Sodium Polyacrylate, Sodium Carbomer, Dimethiconol, Sodium Sulfate, Phenoxyethanol, Parfum, CI 42090 (6.02.2007.)

Cena: 40zł/ 200ml

Radzi sobie nienagannie

Również jak poprzednicza zauważyłam recenzje odnośnie tego preparatu w programie "how to look good naked". dostał 1 miejsce wsród kosmetyków shiseido i dior. skusiłam się i od tego momentu nie zaprzestałam go kupować. minęło około 4 miesiące a zapach sie nie znudził. Nie wiem tylko jak z zawartością tego alkoholu. Bo jak wiadomo alkohol wysusza skórę i ja napina a Nivea ma go w swoim składzie.

Moją zmorą są i były rozstępy na ramionach. swym bezwzględnym okiem zauważyłam ogromne spłycenie i zwężenie. wiem , ze one nigdy nie znikną ale teraz mniej sie krępuję ubierając koszulkę z rękawkiem.

Cellulit - cóż. nie mam go mało :) tam gdzie jest spory i ohydny nie zauważam rezultatow ( wewnetrzna część ud), natomiast tyłeczek jest niczego sobie :D:D

Teraz będę próbowała EVELINE SLIM EXTREME 3D SPA. zdam relacje

Używam tego produktu od:4msc

Dość przyjemny

Jak zwykle ciężko mi ocenić, w jakim stopniu ta leciutka redukcja cellulitu to zasługa kosmetyku, a w jakim innych czynności (intensywnie ćwiczę, codziennie wykonuję peeling i masaż pośladków, staram się zdrowo jeść itd.). Więc znów skupię cię na innych cechach:
- walory pielęgnacyjne średnie - nie wysusza, ale i nie nawilża; spektakularnego wygładzenia skóry nie zaobserwowałam, napięcia nie zauważyłam wcale;
- przyjemność stosowania niezła - zapach jak dotąd najlepszy (choć i tak nie rewelacyjny); konsystencja dobra, umożliwiająca długi masaż przy zastosowaniu większej ilości żelu; chłodzenia na szczęście brak (odkąd zmroziło mnie serum Eveline... brrrr....);
- wydajność - 10 tygodni, raz dziennie, wyłącznie na pośladki - nie najlepiej, ale muszę przyznać, że nie byłam oszczędna i aplikowałam naprawdę ogromne ilości żelu.
Ogólnie 3*, choć niekoniecznie za działanie.

Wspaniały produkt!

Recenzję tego preparatu obejrzałam w brytyjskim programie "How to look good naked". Z uwagi na to, że żel ten wygrał z kosmetykami Diora, postanowiłam dać mu szanse. I krótko mówiąc opłaciło się wydać te 30 pln.
Żelu używam 1-2 razy dziennie.
Kosmetyk bardzo dobrze się wchłania, nie klei się, nie wałkuje. Pozostawiając skórę niesamowicie gładką i napiętą. Co ważniejsze efekt ten utrzymuje się dłużej niż do pierwszego mycia, co nie jest częstym zjawiskiem przy tego typu preparatach.
Jeśli chodzi o walkę z cellulitem, to świetnie radzi sobie z jego mniej zaawansowaną postacią. Skóra nabiera równomiernego kolorytu, nierówności zmniejszają się.
Bardzo dobrze poradził sobie również z rozstępami, które nie rzucają się już tak bardzo w oczy.

Dodatkowo, żel jest bardzo wydajny.
Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: 3,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Świetny :)

Używałam tego żelu przez 2 miesiące rano i wieczorem, prowadząc siedzący tryb życia - cellulit wyraźnie zaczął zanikać!! Byłam naprawdę pod wrażeniem :)

Świetna konsystencja, fajnie chłodzi nóżki :) Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze, zaczynam drugie :)

Edit 19.04.2008
Wróciłam do tego żelu. 2 tygodnie używania rano i wieczorem. I co?? Po cellulicie ani śladu :D Wrócę do niego nie raz :) mój KWC :] komplet gwiazdek ;)

bdb ++

bardzooo dobry specyfik na cellulit. juz gdy bylam mniej wiecej w polowie opakowania skora wyraznie ujedrnila sie, byla wygladzona.
Swietna konsystencja. nie jest za lepka, ani zbyt rzadka. szybko sie wchlania, co oszczedza duuzo czasu ranu ;]]
na prawde dziala, godny polecenia Używam tego produktu od: 3miesiecy

dobry

No jest fajny.Redukuje ten HORROR na naszej pieknej skorze,jest przyjemny do rozcierania,przyjemnie pachnie.Na rezultaty nie trzeba dlugo czekac<ale jak juz rezultat mamy,to jakos sprawy hamuja i dalej jest jak juz jest.

Używam tego produktu od:1.5 roku
Ilość zużytych opakowań:2.5

działa

Świetny żel, doskonale wygładza i ujędrnia skórę. Co do redukcji cellulitu....no nie wiem.... troszeczkę się zmniejszył ale może to zasługa masaży i aktywności fizycznej a nie żelu;) mimo wszystko warto go mieć.

Używam tego produktu od:2 miesiące

Zlikwidował u mnie lekki cellulit gdy go używałam przez kilka tygodni. Wtdajny, żel ma fajną konsystencję i zapach. Polecam. Cena może być troche denerwująca ale zasłużył na to.

Używam tego produktu od: kilku tyogdni

żel wygładzający

Nie mam cellulitu, więc nie będę się wypowiadać co do działania żelu w tej kwestii. Napewno nie wyszczupla ud :/. Stosowałam go regularnie łącznie z lekką dietą. Zapewnienia producenta o fenomenalnym działaniu można włożyć między bajki. Przyjemnie wygładza skórę i po nałożeniu nie czuć go na udach. Takie szybkie wchłanianie/wysychanie jest jednak wadą, jeśli chce się postępować zgodnie z zaleceniem producenta i masować pare minut po nałożeniu.
Bez rewelacji.

przyjemny, ale bez rewelacji

Kosmetyk bardzo przyjemny w użyciu, dobrze się wchłania, dosyć wydajny, ładnie pachnie, przyjemnie chłodzi.
Faktycznie ujędrnia skórę, ale jego działanie jest porównywalne z innymi kosmetykami (również tańszymi) i znika gdy przestaje się go używać.
Nie mierzyłam obwodu ud, wię nie wiem, czy faktycznie wyszczupla.
Zauważalnych efektów redukcji cellulitu brak. Myślę, że mógłby być co najwyżej środkiem profilaktycznym.

dobry

Zastanawiałam się długo czy cos tu napisać o tym produkcie...
używam go od paru miesięcy ale nie regularnie....
Nie mam cellulitisu ale uważam że moje uda są za grube....
To był prezent od Nivea...była jakis czas temu akcja na stronie...byłam jedną z dziewczyn które ten żel dostały za darmo:)
zapach ładny, bardzo wydajny, dobrze się wchłania...
dałam mu 4 gwiazdki...

Używam tego produktu od:paru miesięcy

Warto zainwestować :)

Zdecydowanie jeden z najlepszych kosmetyków antycelulitowych jakie stosowałam. I to za bardzo przystępną cenę. Używałam już dużo droższych kosmetyków, a ten- z raczej średniej cenowej półki- bardzo przyjemnie mnie zaskoczył. Rezultaty- przynajmniej u mnie- już po 3 tygodniach. Skóra super ujędrniona, celulit praktycznie zniknął :) Rewelacja :) Do tego świetny zapach i konsystencja. Naprawdę- polecam. Kto by się spodziewał że Nivea zrobi coś tak fajnego ;)

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca