Plante System, RosaKalm, Masque réparateur anti-rougeurs (Maseczka regenerująca do skóry naczynkowej)

Maseczka regenerująca została stworzona specjalnie dla skóry wrażliwej, ze skłonnością do podrażnień oraz zlokalizowanych zmian naczyniowych (zaczerwienień). Wyciąg z ruszczyka oraz potas o właściwościach oczyszczających, nawilżających oraz rewitalizujących zostały dostosowane do wymagań skóry bardzo wrażliwej. P.E.S. (wyciąg z rokitnika zwyczajnego, zielonej herbaty oraz drzewa oliwnego) jest naturalnym wymiataczem wolnych rodników oraz ma działanie kojące.
Natychmiast po zastosowaniu preparat łagodzi podrażnienia i zmniejsza uczucie dyskomfortu, a także niweluje zaczerwienienia. Skóra staje się gładka i elastyczna. Aktywne składniki nawilżające trwale poprawiają jej witalność.

Skład: aqua, cetearyl alcohol, ceteareth-33, glycerin, persea gratissima, kaolin, zinc oxide, prunus dulcis, ethyl menthane, carboxamide, beta-sitosterol, tocopheryl acetate, macadamia ternifolia, olea europea, camella sinensis, hippophae rhamnoides, ruscus aculeatus, potassium chloride, sorbitol, tocopheryl, butylene glycol, xanthan gum, citric acid, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, butylparaben, isobutylparaben, parfum

Cena: 30zł/ 40ml

godna polecenia

Kolejny trafiony zakup z tej serii. W parze z kremem uspokoił mi cerę, a cena nie jest wygórowana. Ma konstystencję takiej klasycznej glinkowej maseczki, jest trochę bałaganu z jej zmyciem (choć producent zaleca nie zmywać, a jedynie zetrzeć nadmiar). Brak zapachu - co dla mnie jest plusem. Bardzo wydajna - ostatnie opakowanie mam od prawie roku.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe

zaczerwienienia znikają

Zaletą tego kosmetyku jest niesamowita wydajność-używałam raz w tyg prawie przez rok i musiałam w końcu wyrzucić,bo się przeterminowała(a nie skończyłam jej).Zaczerwienienia znikają,kłopot jaki miałam z rumieniem przestał być moją zmorą.Czasem jedynie się pojawia,ale tylko czasem.Kaolin zawarty w składzie tej maseczki sprawia,że po nałożeniu(niezależnie od tego ile nałożę) wysycha i się wchłania(!).Po zmyciu cera jest przyjemna w dotyku i nawilżona,po prostu ładna.
Cena,jak na kosmetyk apteczny(i to tak dobry)niska.

Używam tego produktu od: ponad roku

KWC!

Jestem bardzo zadowolona z tej maseczki, kupując krem z tej serii pani w aptece poleciła mi ją. Kupiłam ją po po tygodniu i jakież było moje zdziwienie:) - oczywiście na plus:)Maseczka bardzo przyjemnie i delikatnie pachnie, na skórze tworzy efekt chłodzący, świetnie łagodzi wszelkie podrażnienia, nawet małe syfki. Twarz jest po niej blada, super niweluje zaczewienienia, koi skórę. Używam ją raz w tygodniu i widzę efekt. Zawsze na drugi dzień po zastosowaniu mam ładniejszą skórę bez niespodzianek. Naprawdę warto wypróbować nie tylko do cery naczynkowej i wrażliwej ale do każdej.

Używam tego produktu od:1,5 miesięca

ulubiona!

Ulubiona maseczka na naczynka. dużo biegam, wiec moje naczynka cierpią po treningach-maseczka od razu je koi i chłodzi, ma jakby lekko "glinkową" strukturę, czyli troszkę "wysycha" leżąc na skórze, ale nie tak bardzo, by wysychanie udzieliło się skórze :) po użyciu twarz jest ukojona, koloryt wyrównany, pory zamknięte (czasem robią mi się niespodzianki-maseczka dodatkowo je łagodzi).
uwielbiam ją! stosowana sumiennie 2 razy w tyg naprawdę poprawia stan skóry. może nie same naczynka, ale tendencję do czerwienienia - lepiej znoszę treningi i nie mam ataków buraka na twarzy z byle powodu :)

Używam tego produktu od:3 mies

produkt godny polecenia

- uspokaja cerę naczynkową po nałożeniu odczuwa sie przyjemny chłód
- twarz przestaje byc zaczerwieniona odzyskuje ładny kolor
- mam wrażenie ze dodatkowo moja cera jest nawilżona i odżywiona
- jest bardzo wydajna

Używam tego produktu od:3miesięcy

Polecam!!

Bardzo dobra maseczka. Kupiłam ją całkiem przypadkowo w aptece - polecono mi ją. Po pierwsze jest delikatna, nie podrażnia skóry, moja skóra jest po niej bardzo miła w dotyku i poprawiony jest jej koloryt. Bardzo łagodzi podrażnienia. Polecam wszystkim z wrażliwą cerą, ale muszę powiedzieć, że ja mam bardzo wymagającą cerę, bo z jednej strony jest wrażliwa, z rozszerzonymi naczynkami, ale z drugiej niestety czasem pojawiają się na niej nieprzyjemne niespodzianki w postaci pryszczy;/, więc polecam wszystkim z taką właśnie cerą.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

warto spróbować

Maseczka bardzo fajna w użyciu:
-koi i chłodzi cerę naczynkową,
-jest wydajna
-niedroga jak na kosmetyk apteczny, wytwarzany we Francji
Jestem z niej bardzo zadowolona. Dobrze się sprawdza z kremem Rosakalm (skóra się mniej rumieni), niestety oba produkty maja jedną wadę-ciężko je kupić. Ja robię zamówienie w aptece internetowej, bo mimo że na stronie dystrybutora pisze, że w moim mieście jest dostępna w 2 aptekach, jednak nie jest to zgodne z prawdą. Kosmetyki PlanteSystem nie są reklamowane i pacjenci o nie nie pytają-dlatego apteki je zwracają.
A szkoda.