Wibo, Matte Mousse Make Up (Fluid matujący w musie)

Wibo, Matte Mousse Make Up (Fluid matujący w musie)

Fluid matujacy o konsystencji musu, niesamowicie wydajny, o właściwościach matujących. Maskuje niedoskonałości, formuła long lasting zapewnia doskonały wygląd przez wiele godzin, a jego lekka konsystencja sprawia, że jest niemal nieodczuwalny i niewidoczny.

Jestem na tak

Stanowczo wiecej plusow niz minusow, a za tym:
-swietnie kryje
-fajna konsystencja
-fajne kolorki
-bardzo tani
-wytrzymaly
-wydajny

A z minusow:
-zle opakowanie, nie lubie dlubac w tym sloiku dlugimi paznokciami
-dziwnie pachnie

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Nie, nie i NIE!

Kupiłam go dawno temu, zachęcona ceną i pochlebnymi opiniami na temat podkładów w musie, jednak dla mnie okazał się tragiczny! Puder, pomimo tego, że jest to mus, ma dosyć ciężką konsystencję, jest "kitowaty" i trudno się rozprowadza, na twarzy pozostawia efekt maski, a niezbyt twarzowe kolory dodatkowo jeszcze potęgują ten okropny efekt. Mało tego, przy suchej skórze bardzo wyraźnie podkreśla skórki.

Z pozytywów mogę wymienić jedynie to że dość dobrze matowi i długo utrzymuje się na skórze. Pytanie tylko czy przy takiej ilości negatywów rzeczywiście jest to pozytyw?

Całkiem niezły,ale...

+świetnie matuje
+dość długo się utrzymuje
+ładnie kryje (chociaż bez korektora się nie obejdzie)
+lekki

-troszkę trudno się rozprowadza
-ciężko wydobyć go ze słoiczka,jeśli ma się długie paznokcie

(Jeśli używam go przez kilka dni z rzędu to zaczynają wyskakiwać dziwne malutkie krostki. Nie wiem czemu tak się dzieje, może to efekt jakiegoś uczulenia. Dlatego nie wiem czy skuszę żeby kupić go ponownie..)

Ilość zużytych opakowań: pół

Ja za tę cenę nie mam się czego przyczepić

+ lekki
+ dobrze się rozprowadza
+ kolor dobrze dopasowuje się do mojej cery (używam nr 2)
+ przy mojej mieszanej cerze całkiem dobrze matuje
+ niska cena i dobra dostępność

- słabo kryje (zalecam używanie korektora)
- słoiczek zawierający ten produkt jest bardzo nieporęczny (mam przedłużane paznokcie i podczas nabierania fluidu paluszkiem sporo go zostaje pod paznokciami. Trzeba opracować inny sposób nabierania.)

Używam tego produktu od: od około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 5.

fajny choć mógłby być lepszy;)

-matuje ale tylko na jakies max 4 godziny, żeby efekt był długotrwały trzeba poprawiać
-dobrze sie rozprowadza, chociaż lepiej rozprowadza się po nałożeniu kremu przed nim
-niska cena
-żeby efekt na twarzy był ładny a nie mam cery z problemami większymi musze na raz stanowczo nałożyć go dużo, przy czym nie jest zbytnio wydajny
Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

Całkiem fajny :)

Kupiłam eksperymentalnie , opierając się na recenzjach na niektórych forach.
Faktycznie , kosmetyk dobrze sprawdza się na mojej normalnej cerze . Jest lekki nie zostawia na twarzy tkzw apety , wygląda bardzo naturalnie.
Dodatkowym plusikiem jest bardzo niska cena.
Jedynym (dość sporym, jak dla mnie) minusem z powodu którego dałam 4 gwiazdki jest trwałość kosmetyku.
Utrzymuje się tylko 6 godzin.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Dobry

Dla mnie ten fluid jest dość dobry. Bardzo dobrze matuje, co przy mojej dość problematycznej twarzy jest bardzo ważne. Lekko kryje przebarwienia, więc trzeba użyć korektora. Nie tworzy efektu maski, wręcz przeciwnie bardzo dobrze stapia się ze skórą.

Używam tego produktu od:pół roku

Jest ok :)

Na codzien uzywam innego,po ten sięgam jedynie gdy mam problem z zakupem mojego ulubionego. Bardzo dobrze matuje,twarz się nie swieci(przynajmniej moja)Nie podobają mi się kolory. Jak za taką cenę jest bardzo dobry,ale niestety nietrwały.

Używam tego produktu od:1rok
Ilość zużytych opakowań:kilka

matuje i naturalny wygląd

kupilam odcien 2, ale okaazal sie dosc jasny, bo kupilam go w wakacje i mialam opalona twarz i po nalozeniu jego byla blada cera. mialam dylemat czy wziac nr 3 czy 2, bo 2 wygladal jakos na ciemniejszy. jednak konsystencja bardzo dobra, tylko strasznie niewydajna... malo go jest, szybko go zuzylam w porownianiu do innych podkladow, ktore na dosc dlugo mi starczaja. dziwny zapach, pachnie jak drozdze hehe:D zaleta jego rowniez jest to, ze nie musialam uzywac do niego pudru w kamieniu do matowania, ten podklad po uzyciu zamienial sie w tak jakby puder. raczej juz nie kupie, wyprobuje innych kosmetykow, moze rowniez z firmy Wibo ;P Używam tego produktu od:kiedys uzyłam

Bardzo dobry z minusem

Na wstępie zaznaczę, że mam bardzo problematyczną cerę: tłustą ze zmianami trądzikowymi. Podkład bardzo ładnie zmatowił moją twarz, chociaż po iluś tam godzinach spędzonych na uczelni i po WFie skóra zaczęła się świecić, ale 24-godzinnego zmatowienia nie dokona ŻADEN podkład. Ma bardzo fajną, lekką konsystencję i nie zapycha porów. Co więcej - wydaje mi się, że od kiedy zaczęłam go używać, stan mojej cery poprawił się. Może jest to spowodowane tym, iż podkład odrobinę wysusza skórę (tutaj do kobiet z cerą normalną - bez kremu przed nałożeniem podkładu się nie da. Bezzapachowy, ładnie stapia się z cerą, nadając jej pudrowy wygląd. Minus za to, że odrobinę za słabo kryje - na moje zmiany i zaczerwienienia jednak potrzebny jest korektor. Ogólnie - BARDZO FAJNY KOSMETYK ZA PRZYSTĘPNĄ CENĘ.

PS. Przy wyborze kolorów, trzeba byś ostrożnym - podkład wygląda ciemniej w słoiczku, niż jest w rzeczywistości.

Używam tego produktu od: 2 tyogodni

zdecydowanie polecam

świetnie matuje
ma przystępną cenę
bardzo wydajny
delikatny, lekki, prawie nie wyczuwalny
idealnie stapia się ze skórą (pod warunkiem, że jest dobrze dobrany kolor)
w miarę dobrze kryjący (delikatnie maskuje przebarwienia, jednak przy bardziej widocznych trzeba użyć korektora)
łatwy w aplikacji
długotrwały
dodatkową zaletą jest niska cena Używam tego produktu od:długo, nie pamiętam od kiedy

Ewentualnie może być ;)

Zakupiłam ten musik w Rossmannie za 14,99 zł ;) kolorek pierwszy :) Nawet nie patrzyłam na firmę :P Więc tak...nie lubię go ;) mam cerę mieszaną natomiast po tym podkładzie przesuszają mi się pewne fragmenty mojej twarzy ;/ wygląda to okropnie :P no mus jak mus, nawet fajnie kryje ;) ale najgorsze to przesuszanie;/ Słoiczek też jest nie za bardzo wygodny no ale musy zawsze są w takim :) zapachu nie ma ;) Ogólnie polecam raczej dla osób z tłustą cerą :)

Używam tego produktu od: około 5 miesięcy