Avon, Solutions, Pure Pore-Fection, Oil Control Gel Cream (Krem-żel normalizująco-matujący)

Delikatny krem-żel o cudownie lekkiej formule, która przywraca skórze równowagę i prawidłowy koloryt, likwiduje niedoskonałości, przywraca promienny blask.
Równowaga bez najmniejszych niedoskonałości
Rozszerzone pory, nadmierne wydzielanie sebum, zaczerwienienia - to problemy pojawiające się w każdym wieku.
Już po tygodniu skóra nie błyszczy się i odzyskuje przejrzystość, powierzchnia skóry jest gładsza i jednolita.
Po 2 tygodniach pory zmniejszają się radykalnie.

Cena: 27,90zł / 50ml

Nic specjalnego

Przeciętny krem niewiele robiący poza matowieniem. Co do normalizowania cery to nie zauważyłam żadnych zmian choć używam go już 2 m-ce. Drobne niespodzianki jak się pojawiały tak się pojawiają. Miejscami mocno wysusza, a nie nawilża co dziwne przy tak mokrej konsystencji.
Nieco lepiej z porami rzeczywiście nie zatyka ich i nie tworzy nowych.
Ma bardzo lekką konsystencję, która spisuje się bardziej latem, a ja używam go od jesieni. W związku z tym zbyt szybko się wchłania, niby ok jeśli ktoś tak lubi, ale ja wolałabym na jesień i zimę coś treściwszego, coś co mogę czuć na twarzy nieco dłużej.
Mimo to bardzo wydajny, nie mogę wręcz doczekać się końca, którego nie widać bo to opakowanie nieprzepuszczające światła, zresztą brzydkie z w miarę praktyczną pompką, ale pompki bywają doskonałe, a ta niekoniecznie.
Zapach też średni podobny do tego z maseczki, którą też używam, ale bez radości i skutków.
A więc mam co do niego raczej krytyczne zdanie.
Od biedy latem mógłby być bo świetnie chłodzi.
A i rzeczywiście nie wolno przesadzić z ilością w nakładaniu bo wtedy się strasznie roluje.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

nawet,nawet; takie 4-

Całkiem dobry krem!

Trzeba uważać,zeby nie nakładać go obficie pod makijaż, ponieważ wtedy niestety się "roluje".

Ma ogromną zaletę : jest baaardzo wydajny!!Przy codziennym stosowaniu przynajmniej raz na dzień starczył mi na ponad 3 miesiące!!

Troszkę usokoił moją kapryśną cerę i już się tak nie przetłuszcza (a używałam go i w najgorętsze dni lata).

Efekt matowienia taki średni.

Warto spróbować! Kiedyś napewno jeszcze go kupię.

Używam tego produktu od:3,5 miesiąca

nie tego sie spodziewalam

jak dla mojej cery on sie nie nadaje...zamiast zmatowiec skóra mi sie po niej swiecila jeszcze bardziej, żle sie podklad danie na niego robia sie grudki, wysypke dostalam po nim, plusa ma jedynie za zapach, wydajnosc i konstytencje...ale nie dla mnie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

Oj, nie

Skusiła mnie reklama w katalogu. Myślałam że będę mieć gładką buzię bez połysku i wyprysków. Niestety- żadka konsystencja, źle się rozprowadza, skóra jest "sztywna" i miejscami się łuszczy. Plus- ładny zapach zielonego jabłka no ale 2 gwiazdki- nie!

Używam tego produktu od:już nie używam

Na początku TAK TAK, potem NIE

Na poczatku byłam zachwycona, gdyz krem mi matowil skore, swietnie sie rozprowadzal, wchlanial byl lekki i nie pozostawiał tlustej warstwy... Ale pozniej twarz tak zaczela mi sie swiecic po kazdym nalozeniu na twarz (zauwazylam, ze tak po 4-5 dniach uzywania kosmetyku), ze wygla cera jak... mokra! fakt, mam taki typ skory, ze mi sie szybko blyszczy, ale chyba dlatego gdy twarz poprostu nie jest dobrze nawilzona, to znaczy, ze ten zel-krem dobrze cery niestety nie nawilza.... No trudno, narazie go uzywam, bo juz kupilam to zuzyje.... ale musze szukac dlaej jakiegos lepszego kremu na cere tlustą/mieszaną.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

wkońcu...znalazłam :)

Jestem pod wrażeniem. Gdyby nie wasze zachęty, napewno bym nie wydała na to kasy, gdyż poprzednia wercja tego kremu została zwyczajnie zjechana.
A tutaj co?
-lekki jak mgiełka krem-żel
-wydajny-wystarczy kropelka na całą twarz
-idealnie matuje skórę ale nie wysusza! I to na cały dzień (z wyjątkiem używania w tym czasie podkładu),
-skóra ujednolicona, świetnie nawilżona, bez prowokowania
-ładny zapaszek
-ładne opakowanie
-znośna cena

Jest to mój pierwszy matujący krem z którego jestem 100% zadowolona. Wszystkie inne były albo zbyt agresywne albo nie matowiły. Tutaj avon spełnia obietnice. Dlatego KWC w tej kategorii daję i zachęcam do spróbowania.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:, nie wiem

polecam!!!

Poszukując jakiejś lekkiej emulsji na zbliżające się upały, w życiu nie spodziewałam się, że wybiorę jakiś kosmetyk do pielęgnacji twarzy z Avonu. Wszyscy przecież krzyczą, że to sama chemia!! ;)
Ten krem, a raczej bardzo lekka emulsja naprawdę miło mnie zaskoczyła. Po nałożeniu na twarz błyskawicznie się wchłania, nie pozostawia żadnych śladów, że cokolwiek mamy na twarzy, żadnego tłustego filmu. Matowi wręcz perfekcyjnie. Nie czuję zdanego efektu ściągnięcia (na noc stosuję kremy silnie nawilżające, może to dlatego). Przez cały dzień mam matową i gładką buźkę.
I oczywiście ogromny plus za bardzo poręczne i higieniczne opakowanie. Dozujesz ile chcesz, pompeczka jest świetnym rozwiązaniem:)

bardzo fajny kremik

jestem bardzo zadowolona z tego kremu, przyznam szczerze- nie spodziewalam się po nim zadnych rewelacji, zakupiłam go z ciekawosci, ale bardzo miło mnie zaskoczył, ma bardzo fajną konsystencję, bardzo dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania, idealnie nadaje się pod makijaż, jeden z ciekawszych produktów AVONU. Polecam.

Używam tego produktu od: około miesiąca

bardzo dobry

Jestem zadowolona z tego produktu. Ma ładny, delikatny zapach, nie jest tłusty, czego nienawidzę w kremach, bardzo szybko się wchłania i za to duży plus, dobrze matuje cerę. Nie zauważyłam po nim żadnych podrażnień ani alergii. Bardzo podoba mi się również poręczne opakowanie. Nie jest to słoiczek jak we wszystkich kremach, ten krem/żel można wyciskać na rękę. Polecam

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:narazie 1

Świetny

Mam cerę tłustą i ten kem- żel jest dla niej wprost idealny. Cera jest dobrze nawilżona i zmatowiona. Świeci się tylko do czasu wchłonięcia. Ma bardzo ładny zapach, jak z resztą cała seria. plusem jest też wygodne opakowanie. nie trzeba wyduszać ani nic. Myślę że godny polecenia ;)

Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 niepełne

Nie spełnił żadnej z obietnic

Krem nie sprawdził się u mnie zupełnie. Niestety, zamiast zmniejszać pory uwidaczniał je, skóra zamiast wrócić do normy, jeszcze bardziej się przetłuszczała a w niektórych partiach zrobiła się bardzo, bardzo sucha, czyli raczej rozregulował niż cokolwiek znormalizował. Opakowanie jest nieporęczne, nie wiadomo ile jeszcze kremu zostało, pompka wyrzuca zbyt wiele kremu. Niestety jedynym plusem jest to, że bez problemu nadaje się pod makijaż, ale to za mało żeby dać mu nawet dwie gwiazdki. Chciałam dać mu szansę, zużyłam całe opakowanie, ale niestety stosując go, twarz wymaga interwencji kosmetyczki i dermatologa :(
Wracam do sprawdzonej clareny z kwasami.

Ilość zużytych opakowań:1 i na tym koniec

Ma wadę :-(

Krem faktycznie zmniejsza przetłuszczanie skóry, zasusza zmiany trądzikowe i zasusza wszystkie miejsca bardziej wrażliwe na twarzy, co prowadzi do łuszcenia się skóry w okolicach ust, nosa, górnej wargi. Ten krem jest za ostry, nie nadaje się do skóy, która jest skłonna do podrażnień.

Ilość zużytych opakowań:część pierwszego