Avon, Solutions, Pure Pore-Fection, Oil Control Gel Cream (Krem-żel normalizująco-matujący)

Delikatny krem-żel o cudownie lekkiej formule, która przywraca skórze równowagę i prawidłowy koloryt, likwiduje niedoskonałości, przywraca promienny blask.
Równowaga bez najmniejszych niedoskonałości
Rozszerzone pory, nadmierne wydzielanie sebum, zaczerwienienia - to problemy pojawiające się w każdym wieku.
Już po tygodniu skóra nie błyszczy się i odzyskuje przejrzystość, powierzchnia skóry jest gładsza i jednolita.
Po 2 tygodniach pory zmniejszają się radykalnie.

Cena: 27,90zł / 50ml

b kropka dobry

kupiłam gdyż zaciekawił mnie opis produktu- po 2 tygodniach zdecydowane zmniejszenie porów. Miałam nie małe problemy z tradzikiem i wreszcie zaczęłam sie tym bardziej interesować. Przezyłam na sobie już sporo kosmetyków firm: Garnier, Nivea Visage Young, Avonu także. Skończył mi się krem więc musiałam cos kupić i akurat wpadł mi w oko ten krem-gel. Wydał mi się ciekawy. Teraz jestem bardzo zadowolona! Praktycznie nie wypryszcza mnie, no chyba ze przy okresie- ale to juz chyba normalne:P Miałam dość duże problemy z uciążliwymi s\zaskórniakami, grudkami w dolnej części prawego policzka- zawsze było ich multum! Mam mame kosmetyczkę (od niedawna) i az się dziwiła- były podejżenia nawet uczulenia jakiegos, ale to jednak nie to. Teraz zniknęły! Stosuje ten krem moze od miesiąca, pewnie nawet jeszcze nie i zniknęły prawie całkiemm, mam gładziutką twarzyczke, bez większych niedoskonałości, a moje życie wygląda dośc aktywnie- codziennie na zerówkach albo tańcze albo mam aerobik w formie fakultetu z wychowania fizycznego, więc człowiek wychodzi mokrutki, a czasu myć sie w szkole ni ma:/ potem jest zapiernicz od klasy do klasy do pokoju nauczycielskiego, tu tam, załatwiać bo wsród 30 facetów nie znajdzie sie taki co by coś dla klasy zrobił więc wszelkie pierdoły na mnie spadają. wracam do domu zwykle koło 17:00 i wtedy juz jest po ptokach- jak miało wypryszczyć to już wypryszczyło, a teraz jest super! Mam gładka, czystą i świetza twarz- odrazu lepiej!!! I czuje sie lepiej!

Używam tego produktu od: prawie miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go