Pollena-Ewa, Eva Medica, Pianka do higieny intymnej

Pollena-Ewa, Eva Medica, Pianka do higieny intymnej

?agodna pianka do mycia i piel?gnacji miejsc intymnych. Zawiera substancje powierzchniowo czynne naturalnego pochodzenia oraz sk?adniki nawil?aj?ce, nat?uszczaj?ce i antyseptyczne tj. D- pantenol, betaina cukrowa, oliwa z oliwek. Preparat ?agodzi podra?nienia intymnych cz??ci cia?a, nie wysusza, dzia?a koj?co na drobne zaczerwienienia i otarcia ?luzówki.

Cena: 9z?/ 150ml

Dobry

Produkt dostałam, był dobry jako płyn do higieny intymnej,
+wydajny
+świetne opakowanie, które zamieniało płyn w piankę
+nie podrażniał
+dobrze mył
+nadawał się nawet bez użycia wody
+także do mycia włosów krótkich bez użycia wody
+produkt świetny do szpitala

Używam tego produktu od: grudzień 2011
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte

Godna polecenia

Ma ładny delikatny zapach, przyjemna w użyciu, dobrze myje i odświeża, delikatna, nie podrażnia, nie wysusza, średnio wydajna sporo jej wyciskam więc szybko znika, opakowanie ładne i wygodne w użyciu, przystępna cena (ja zapłaciłam 5,50 w promocji).To jest moja pierwsza pianka do higieny intymnej i jest całkiem fajna ale wolę żele, więc następnego zakupu raczej nie będzie.

świetna

Nie wymaga użycia wody, więc bardzo fajnie sprawdza się w podróży (mnie się nic nie wylewa).
Delikatna, o subtelnym zapachu. Doskonale nadaje się do odświeżania w ciągu dnia.
Polecam!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

4,5

Lubię kosmetyki w formie pianki i szukałam jakiejś odskoczni od Bielendy. Ta pianka też jest dobra.

Łagodna, nie podrażnia, dobrze myje i nie wysusza, odświeża. Jednym słowem spełnia swoje zadanie i jest przyjemna w użyciu. Bardzo przypadł mi do gustu jej zapach - kwiatowy, ale bardzo delikatny. Idealna do odświeżania w ciągu dnia.
Jedyne co mam jej do zarzucenia to zbyt rzadka piana. Nie bardzo nadaje się niestety na wyjazdy ponieważ z butelki (przynajmniej mojej) trochę wylewa się płyn. Ale wybaczam to - w domu i tak stoi na półce. Poza tym naprawdę ok, warta wypróbowania.