Plante System, Chronoguard, Emulsion anti-âge (Emulsja przeciwzmarszczkowa do skóry normalnej i mieszanej)

Emulsja przeciwzmarszczkowa polecana do skóry normalnej i mieszanej. Zawiera fitosterol - gamma oryzanol, uzyskiwany z ryżu, który jest wymiataczem wolnych rodników.

bliski ideału

Jestem mu wierna od paru już lat. Od czasu do czasu zmieniam krem, by skóra się nie przyzwyczajała, ale ciągle wracam, bo jeszcze nie znalazłam lepszego na tej półce cenowej (cena w opisie dawno nieaktualna, od dłuższego czasu kosztuje ok. 90 zł) Na dzień stosuję tylko w zimie, w lecie przyśpiesza świecenie. Natomiast jako krem na noc jest moim ideałem - skóra go po prostu pije, a na drugi dzień widać różnicę gołym okiem, jest taka zrelaksowana i wygładzona. Od czasu do czasu nakładam go grubszą warstwą, jako maseczkę - i nawet wtedy wchłania się jego większość.
Minusy:
Parabeny w składzie? W marce, która próbuje promować się jako marka czerpiąca z bogactw naturalnych składników? Duże niedopatrzenie, zabieram całą gwiazdkę. I

Ilość zużytych opakowań: 4 albo i więcej

ok

Używam maseczki do cery naczynkowej tej firmy i jestem z niej bardzo zadowolona i postanowiłam wypróbować też krem tego producenta.
Krem a włściwie emulsja bo nie jest gęsty bardzo dobrze sie wchłania odrazu , dobrze nawilża i co najważniejsze dla mnie twarz po nałożeniu się nie świeci
Tak że krem na +
Zapach taki troszke trawiasty, ale do przyjęcia

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie

dobrze się wchłania

Fajny krem. Niewiele jest dobrych kremów dla cery młodej na pierwszą zmarszczkę. Dobrze się wchłania. Ma ładny zapach. Skutecznie nawilża. Wydajny, duże opakowanie bo aż 50 ml. Poelcam, warto.

Używam tego produktu od: 1 roku