Plante System, Aknorm, Masque purifiant (Maseczka oczyszczająca dla cery tłustej i trądzikowej)

Maseczka niweluje najbardziej przewlekłe zmiany typowe dla cery tłustej i trądzikowej, zapobiega ich powstawaniu i wspomaga regenerację skóry. Maseczka oczyszczajaca Aknorm powinna być używana raz w tygodniu.
Zawiera roślinny kompleks P.E.S., wyciąg z palmy sabałowej (Serenoa), olej manuka, wyciąg z papayi.

Fantastyczna!

Uczucie po nałożeniu maseczki na twarz jest podobne do maseczek sporządzanych z glinek kosmetycznych. Po kilku minutach zaczyna lekko zasychać. Słyszałam, że może powodować lekkie szczypanie, ale ja nic takiego nie odczułam. Moja skóra chyba jest przyzwyczajona do szczypania, za sprawą kwasów o których niedawno pisałam ;)
Zmywanie maseczki nie stanowi problemu, ale trzeba trochę popracować, ochlapanie się wodą nie wystarczy.;)
Po zmyciu efekt jest fantastyczny! Oczyszczona skóra, cudownie zmniejszone pory i super gładkość na buzi. Pierwszy raz spotkałam się z takim świetnym działaniem. Różnica jest zauważalna gołym okiem. Bardzo istotną zaletą jest również to, że maseczka nie powoduje nawet minimalnego zaczerwienienia skóry. Jest ona jedynie lekko ściągnięta, ale to akurat jest dla mnie plus. Działanie długoterminowe maseczki to zauważalne zmniejszenie produkcji sebum. Jestem wprost zachwycona działaniem, które rekompensuje mi dość wysoką cenę produktu i niewielką ilość w opakowaniu. Z całym szacunkiem do glinek kosmetycznych, które bardzo lubię i z pewnością z nich nie zrezygnuję, ale działanie maseczki AKNORM pozostawia glinki daleko w tyle... :D.

Polecam ją wszystkim posiadaczkom i posiadaczom skóry tłustej i trądzikowej, gdyż jej działanie jest rewelacyjne!

Dobro natury !

Kosmetyki tej firmy sa naprawde dobre! Ostatnio kupilam sobie kilka produktow. Maseczka jest rewelacyjna stosowalam ja razem z emulsja z tej firmy i efekty widoczne praktycznie natychmiast! Rozjasnia blizny (ja mialam dosc czerwone) dezynfekuje skóre. Troche szczypie gdy mamy cos rozdrapanego. Nakladam ja tylko na strefe T gdyz policzki mam suche i z naczynkami. Mi pomogla. Kosmetyk jest wydajny:)

Używam tego produktu od: 1 miesiac

ok

ja jestem zadowolona z tej maseczki.
skóra jest gładsza-fajnie oczyszczona i nie przesuszona, pory ulegają zmniejszeniu.
już się tak nie błyszczę.stosuję raz w tygodniu i to zupełnie wystarcza.

Używam tego produktu od:1mies
Ilość zużytych opakowań:1/3

ostra!

Właściwie nie wiem, jak się zabrać do tej recenzji, więc może wypunktuję:
1.Maska mocno szczypie i piecze, jeżeli nałożymy ją na skórę odrobinę zmasakrowaną wcześniej własnoręcznym czyszczeniem ALE:
2. Dobrze dezynfekuje i lekko goi stany zapalne i podrażnienia
3. Niby oczyszcza, ale na drugi dzień skóra jest taka jakby popękana; świeci się, ale jednocześnie jest wysuszona (nawet jeżeli wcześniej nie czyściłam skóry i ogólnie nie miałam popękanego naskórka za sprawą jakichkolwiek "zabiegów" kosmtycznych)
4. Nadaje się do skór trądzikowych, ale nie wrażliwych.
5. Odejmuję dwie ** ponieważ jakichś dłutrwałych efektów jej działania nie zauważyłam. Moja skóra zanieczyszczała się po zastosowaniu tej maski (rzekomo pozwalającej wyregulować odrobinę nadmierne przetłuszczanie) równie szybko, jak po innych preparatach tego typu. Na zaskórniki chyba nie ma żadnego wpływu. Nie rozjaśnia skóry, choć łagodząc podrażnienia likwiduje "bieżące" podrażnienia/zaczerwienienia i to jest jej atutem.Używałam tego produktu jakieś dwa miesiące