Inglot, Ridge Filler (Preparat wypełniający nierówności paznokcia)

Inglot, Ridge Filler (Preparat wypełniający nierówności paznokcia)

Preparat tworzy na nierównych, prążkowanych, bądź uszkodzonych paznokciach gładką powierzchnię nadając im zdrowy, naturalny wygląd. Ułatwia aplikację lakieru do paznokci i poprawia jego trwałość. Zawarty w nim ekstrakt z morskich wodorostów regeneruje płytkę paznokcia i chroni ją przed uszkodzeniami. Zawiera witaminę E.

odżywki do paznokci
regenerujące
w buteleczce
żel / płyn

Dla mnie fantasyczny

Jestem bardzo, ale o bardzo zadowolona. I trochę dziwię się negatywnym recenzjom... Mam i poprzeczne bruzdy na paznokciach i gdzie nie gdzie małe wgłębienia i z lakieru jestem bardzo zadowolona. Jedna warstwa nie daje prawie nic, ale dwie namacalnie wyrównują jakieś 80% moich problemów - resztę załatwia optycznie. Czegoś takiego zwykły lakier nie potrafi, chyba że 10 warstw... Stosuję samodzielnie i pod lakier i jest to prawdę mówiąc jeden z moich ulubionych produktów Inglota.

jeden z lepszych produktów INGLOT

Lakier niemal idealny. Rzeczywiście wyrównuje płytkę [ bardzo ładnie i równo się \'rozlewa\' po paznokciu ], oczywiście bardzo głębokich bruzd nie zakryje [ to nie szpachla malarska :P ], ale jest wystarczający by naprawić pazurki, których nie chce się nam polerować.

Bardzo ładny półprzeźroczysty brzoskwiniowy kolor z drobniuteńkim brokatowym pyłkiem.

Szkoda, że nie wybiela, bo wtedy byłby produktem idealnym ;)

Używam tego produktu od: jednego opakowania
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Super :)

Używam tego lakieru jako podkładu - w tej roli sprawdza się doskonale. Mimo, że maluję paznokcie ciemnymi kolorami, moja płytka nie wie co to przebarwienia. Do tego mam wrażenie, że preparat przedłuża trwałość lakieru i ułatwia malowanie. Schnie bardzo szybko, dlatego też od razu możliwe jest nałożenie warstwy lakieru kolorowego.

Jeśli chodzi o właściwości wygładzające - ja jestem zadowolona. Wiadomo jednak, że cudów spodziewać sie nie można, jeśli ktos ma bardzo nie równą płytke to żaden preparat nie wypełni bruzd w pełni. Wtedy pozostaje jedynie pilniczek :)

Dla mnie to must have - nie wyobrazam sobie już aplikacji lakieru bez wcześniejszego nałożenia tego preparatu ;)

Ilość zużytych opakowań: 3 (jest bardzo wydajny)

raczej jako lakier!

Spodziewałam się wiecej...mam lekkie nierówności na paznokciu z powodu urazu mechanicznego ciągle czekam aż paznokieć odrośnie a tym czasem chciałam to trochę zredukować i miałam nadzieję że ten produkt ładnie wyrówna ten defekt i szczerze mówiąc efekt mizerny
Produkt poleciłabym bardziej jako ładny lakier do paznokci o naturalnym kolorze, szybko schnący i utrzymujący się ładnie na paznokciach bez odpryskiwania.
Dodatkowym atutem tego produktu jest nie wysychanie we flakonikui wydajność!
Mogę polecić jako niezły lakier do paznokci ale nie jako preparat wyrównujący nierówności.

Używam tego produktu od:3 tygodni

Nakładam ten produkt zawsze pod lakier do paznokci (tej samej firmy). Jak dla mnie podkład świetnie się sprawdza, wyrównuje płytkę paznokcia, sprawia że lakier dłużej się trzyma, można również malować nim paznokcie jako samodzielnym lakierem ponieważ ma fajny neutralny beżowy kolor. Jest wydajny i naprawde godny polecenia.

Używam tego produktu od:nie pamiętam

Średnio, ale nie jest b.źle

Zdecydowanie największy plus za ładny kolor. Z powodzeniem można stosować jako lakier samodzielny. Nie gęstnieje, szybko schnie.

Mnie ładnie wyrównywał płytkę paznokcia, ale ja nie miałam aż tak dużych nierówności. Jak podkład dobrze się sprawuje.

Niemniej jednak poprawy stanu paznokcia nie widzę. Paznokcie nadal się kruszą, są łamliwe, a niby miał temu także zapobiec...

Używam tego produktu od: 3 m-cy

to nie jestwypełniacz

Jako lakier do paznokci dobrze się naklada, daje paznokciom lekki zdrowy połysk, długo utrzymuje się i schodzi równomiernie. Jednak zupełnie nie rozumiem dlaczego producent nazwał ten lakier Ridge Filler. Dla mnie jest to wprowadzenie konsumenta w błąd. Lakier bowiem zupełnie nie wypełnia bruzd, a wręcz je podkreśla, jak zwyczajny lakier

Używam tego produktu od: 1miesiąc

Dobry z minusem

Zakupiłam ten preparat ponieważ mam nierówną płytkę paznokcia. Po pomalowaniu tym lakierem co prawda nie wydaje się ona super gładka, ale po lekkim wypolerowaniu i pomalowaniu efekt jest świetny.

Preparat szybko schnie na paznokciach.
Używany indywidualnie daje ładny, mleczny kolor. Zawiera małe drobinki (to pewnie ta mica, którą ma w składzie), które dyskretnie się błyszczą. Być może dzięki temu płytka wydaje się jeszcze gładsza.

Często używam go też po lakier i też świetnie się sprawdza.

Dałabym mu 4 gwiazdki, ale w buteleczce zrobiły się małe białe grudki. Czasami przyczepiają się do pędzelka, przed co aplikacja jest utrudniona. Mój lakier jest ważny do grudnia 2008 więc chyba nie powinno tak być. Natomiast konsystencja pozostała taka jak na początku.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1/3