Efektima, Maseczka odżywcza z wyciągiem z cynamonu

Efektima, Maseczka odżywcza z wyciągiem z cynamonu

Wyjątkowa maseczka odżywcza intensywnie regeneruje i rewitalizuje skórę. Szybki efekt jej działania zapewniają umieszczone w masce nowej generacji ceramidy - tzw. cement międzykomórkowy skóry- regulujące gospodarkę wodno-lipidową skóry. Formuła maski zawiera dodatkowo olejek cynamonowy, który delikatnie natłuszcza skóre i działa relaksująco.

Taka sobie

Liczyłam na porządne nawilżenie i relaks za sprawą zapachu cynamonu. Niestety maseczka nie pachnie w ogóle cynamonem, a taką męską, bazarową wodą kolońską :rolleyes: Konsystencję ma kremową, ale lekko tłustawą. Łatwo rozprowadza się ją na skórze.
Co do nawilżania to rzeczywiście nawet nieźle sobie radzi. Podoba mi się to, że maseczka się wchłania (niemal całkowicie). Niestety pojawiły mi się po niej drobne wypryski :( Raczej nie polecam jej do tłustych i mieszanych cer.
Wracam do mojej sprawdzonej różanej Dermiki :love:

Używam tego produktu od: 2 użycia
Ilość zużytych opakowań: saszetka

mniam, mniam

Jedna z moich ulubionych maseczek. Co prawda nie tak doskonała jak ta kolagenowa Efektimy, ale za to przeprzyjemna w użyciu. Cudowny zapach! Skóra nieźle nawilżona. Produkt wydajny, za 2,50 można mieć 2 fajne zabiegi.

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: ok.5

Przyjemna maseczka

Chyba dosyć typowa (dobra) maseczka w swojej kategorii - istnieje sporo niezłych, tanich maseczek w saszetkach. Efektima nie jest wyjątkiem. Ma miłą, tłustą (ale nie za tłustą, jak różana maseczka Dermiki) konsystencję, która dobrze się wchłania i można powiedzieć - coś tam odżywia skórę, nawilża i wygładza.
Na dłuższą metę jednak sądzę, że wysokopółkowe maseczki (odżywcze + nawilżające, bo co do peelingów/glinek nie widzę żadnej różnicy) są lepsze...

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kilka

Tlusta

Maseczka taka sobie. Poczatek bardzo przyjemny. Ma fajna maselkowata konsystencje i calkiem przyjemny zapach. Doskonalem sie rozprowadza i potem trzyma 20 minut. Niestety okazuje sie strasznie tlusta. Gdy ja sieram po tych 20 minutach chusteczka moja skora swieci sie niemilosiernie. Zapewne nawillza, ale ten koniec jest bardzo nieprzyjemny.
Czy odzywia? troszke. Ogolnie nie ma szalu, zima mozna ja sobie zapodac. Na lato raczej zbyt ciezka. Nie wiem czy wogole moge ja polecic, troszke mnie dziwia te super opinie bo to przecietna maseczka za smiesznie male pieniadze i nie ma cudow.
Wydajna: jak wszyskie Efektimy; wystarcza na nawet 5 aplikacji.

Używam tego produktu od: 2,5 tyg
Ilość zużytych opakowań:1/10 ml

Dobra, zachwytu brak.

Zacznę od tego że naoewno kupię ją ponownie bo wspaniale radzi sobie z moim drobnym uczuleniem na brodzie. Inne plusy:
+ dobrze nawilża, nadaje sie po basenie albo zimową porą.
+ zapach, nie cynamon ale ładny.
+ nie uczula, nie podrażnia.
+ poprawa kolorytu skóry.
+ cena.
+ spora ilosc maseczki w saszetce.
Mimo wszystko po kosmetyku wszech czasów spodziewała bym sie czegoś więcej, bardziej spektakularnych efektów.

Używam tego produktu od: miesiąc.
Ilość zużytych opakowań: kilka (3,4)

bez szału.

Spodziewałam się chyba niewiadomo czego, ale pewnie dlatego, że ta maseczka est w czołówce masek w KWC.

Na moją skórę podziałała w bardzo niewielkim stopniu - jedynie minimalnie nawilżyła, a w dodatku na krótko. Zero odżywienia, zero poprawienia kolorytu skóry, zero łagodzenia.

W dodatku nie pachnie cynamonem a czymś co jest mi bliżej niezidentyfikowane.

Używam tego produktu od: -

Średnia

Bez rewelacji - może i faktycznie wygładza skórę, ale to bardzo powierzchowne działanie. Utrzymuje się kilkanaście godzin od użycia. Dobra rzecz, kiedy nie mam szansy sie wyspać, wtedy faktycznie wyglądam rano możliwiej niż zwykle. Poza tym - trochę zapycha pory, zostawia lepką warstewkę, co powoduje u mnie dyskomfort. Zapach ciekawy (dla wtajemniczonych - Noir Epices Frederic Malle :D )

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:4 aplikacje

Nie podzielam zachwytów

O ile oczyszczającą z tej serii bardzo sobie cenię,o tyle ta jest,niestety,nie dla mnie.
Prawie w ogóle się nie wchłania,tłuści mnie(może za dużo nakładam?)
Migruje i podrażnia mi oczy(może rzeczywiście za dużo jej daję? ale to przecież maseczka...)
Nie zaobserwowałam żadnych efektów upiększających.

Wrażenia ogólne-wspaniałe(kolor,konsystencja,zapach).
Moja cera jej jednak "nie przyjmuje".
Nie mam może jakichś szalonych deficytów ani nawilżenia,ani natłuszczenia,ale w moim wieku(39+) maseczka odżywcza to przecież podstawa...

Używam tego produktu od:dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:dwa (cztery aplikacje)

lubię

Maseczka jest przede wszystkim tania i miła dla cery:-)mam mieszaną Dobrze nawilża i wygładza a nawet ujędrnia.Nie podoba mi się jedynie jej zapach..nie lubię cynamonu.

Używam tego produktu od:2tyg

na ratunek! :D

maseczka powalajaca swoja skutecznoscia! Uwielbiam ja! Po masciach od dermatologa czesto mam wysuszona, odwodniona cere. Maseczka ekspresowo radzi sobie z suchymi skórkami i jzu po 15 minutach moge nakladac podklad bez obawy o okropny efekt.
Saszetka starcza mi na dobre 3-4 uzycia, jedka ile bym nie nalozyla i tak sie w calosci nie wchlania, dletgo resztke zmywam woda.
Zawsze mam ja na pólce! :)

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:6-7 saszetek

Super ;))

Kupiłam tę maseczkę całkiem przypadkowo . I nie zawiodłam się =D . Nawet zatrzymałam sobie opakowanie żeby wiedzieć jaką kupić następnym razem ;) .Polecam ją ponieważ :
-ma doskonałą konsystencję
-skóra wygląda po niej na naprawdę odżywioną i zdrową
-jest nie droga
-ma przyjemny zapach

Używam tego produktu tylko raz
ale będe używać go dopóki nie znajdę jakiegoś lepszego ;))

To nie to ...

Niestety maseczka rozczarowała mnie :(

- kiepsko nawilża - dla skóry normalnej może się okazać w porządku, ale moja jest skłonna do wysuszenia i do czasu do czasu potrzebuje czegoś "więcej" (co ciekawe, jeszcze rok temu moja skóra była przetłuszczająca się, teraz się unormowała, z tym, ze czasem jest lekko wysuszona)

- skóra nie jest po niej "komfortowa" - tzn. nie czuć tego nawilzenia, wygładzenia, ukojenia jak po niekórych maseczkach odżywczych

- szkoda, ze nie pachnie cynamonem ... - jest on ledwo wyczuwalny, prawie wogole

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka (2 razy)