Yves Saint Laurent, Golden Gloss - Shimmering Lip Gloss

Yves Saint Laurent, Golden Gloss - Shimmering Lip Gloss

Wg producenta nowy błyszczyk pozwala uzyskać na ustach efekt lśniącej tafli. Usta są zadbane dzieki kompleksowi olejków odżywczych. Usta lśnią magicznym blaskiem, a to dzięki zawartości drobinek prawdziwego 24-Karatowego złota [0,2%].

Dostępny w 6 kolorach.

WSZYSTKO SUPER TYLKO TEN ZAPACH...

MIALAM 2 BLYSZCZYKI Z TEJ SERII.DOSTALAM W PREZENCIE ZESTAW PRZY ZAKUPIE INNYCH KOSMETYKOW.
BARDZO LADNE KOLORY, DROBINKI PIEKNIE MIENIA SIE NA USTACH,OBYDWA DOBRZE SIE ROZPROWADZAJA , NAWILZAJA, ITD SLICZNE OPAKOWANIE...
TYLKO TEN ZAPACH JEST TAK DZIWNY A PRZY TYM INTENSYWNY,ZE NIEMOGAC SIE DO NIEGO PRZYZWYCZAIC ODDALAM OBA BLYSZCZYKI LEDWO ROZPOCZETE KOLEZNCE.ONA JAKOS TO ZNOSI, BO KOLORY BARDZO JEJ PASUJA:)

Bardzo dobry.

Błyszczyk można określić, jako bardzo dobry, ale nie rewelacyjny.Dość długo utrzymuje się na usta, ładnie pachnie, dość dobrze nawilża.
Dodatkowym plusem jest stylowe opakowanie, które w przypadku tej firmy jest standardem .

Jednak jego pojemność mogłaby być odrobinę większa, bądź cena troche niższa.

Ilość zużytych opakowań: 3 po 6 ml

Nie kocham, ale lubię.

Błyszczyk ogólnie spoko. Nawilża, choć jego największym plusem jest efekt kolorystyczny na ustach. Dużo pigmentu i oszałamiający blask. Jak dla mnie jednak, błyszczyk jest za gęsty i za bardzo się klei...no ale co kto lubi.

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

dobry

Jest to bardzo fajny błyszczyk. Wszystko jak należy , czyli: nie skleja, nie wysusza, nie ma po nim niesmacznej białej rolującej się warstwy . Tylko myślę , że są na rynku błyszczyki równie dobre , ale w dużo niższej cenie. Są drogie produkty nie do zastąpienia, ten taki nie jest.

Używam tego produktu od: od pół roku

Boski blask

To jeden z najpiękniej błyszczących... błyszczyków , efekt jakby mokrych ust :-) przez co usta wydają się większ . Używam koloru nr 11 to najjaśniejszy z calej gamy ,uwielbiam go ...malutkim minusem jest jego trawałość jakieś 2 godziny max. Ale ten minus jest niczym wobec walorów wzrokowych jakie dostarcza ten niesamowity blask :-)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dwie sztuki

Kolor tak, reszta nie...

Zachwyciłam się kolorem, jest wręcz boski (posiadam naturalny beż ze złotymi drobinkami).

Na ustach kolor wygląda jeszcze piękniej, lśni, jest przepiękny, ale na tym koniec.

Błyszczyk nie nawilża moich wiecznie wysychających i popękanych ust, w efekcie po kilkunastu minutach tworzy, bardzo brzydkie białe skupiska w kącikach, a przez bardzo lepką konsystencję ciężko je później usunąć.

Próbowałam na balsam nakładać, wtedy lepiej z nawilżeniem, ale gorzej z trwałością.

Polecam osobą, które mają idealnie gładkie usta, bo przy tak suchych jak moje, niestety, ale odpada. Błyszczy nadaje się dla mnie tylko latem, na jesienne chłody nie ma możliwości użytkowania.

Używam tego produktu od: wakacji
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

NIE POWALA NA KOLANA

Opakowanie bardzo ladne,eleganckie,mile w uzyciu,pedzelek wygodny-ja bardzo lubie(aplikatory zreszta tez);) Kolorkow troszke malo,ale mysle,ze kazda z nas cos tam sobie dobierze...Efekt na ustach sliczny,mieniaca poswiata...ale tylko w sztucznym swietle:( Blyszczyk bardzo slabo piogmentowany,w swietle dziennym nie ma prawie kolorku,zostaje sam polysk na ustach-i to prawie w kazdym,z dostepnych odcieni! Polecam,ale tylko jako mily gadzecik do torebki;)

Używam tego produktu od:roku

FAJNY CHOĆ Z WADAMI:-)

Błyszczyk naprawdę pieknie lśni na ustach, faktycznie widać w nim drobinki złota. Natomiast na minus można mu zapisać bardzo klejącą konsystencję( nie daj boże posmarować nim usta i wyjść na zewnątrz w wietrzny dzień w rozpuszczonych włosach:-)MAKABRA), niejaki smak i zapach. Jak za tą cenę zakup do rozważenia. Ja nadal szukam błyszczyka idealnego.

Używam tego produktu od:2010

Doskonały pod każdym względem!

Cudowny błyszczyk! Doskonale rozprowadza się na ustach, długo się utrzymuje, nie klei się i zgodnie z obietnicą producenta daje na ustach efekt lśniącej tafli. Maleńkie drobinki złota nadają piękny połysk, nie wyglądając przy tym tandetnie. Normalnie cudo :) A przy tym bardzo apetyczny zapach :)
Posiadam kolor 12 (Golden Cinnamon), a więc raczej delikatny, nie daje on intensywnego koloru na ustach, tylko połysk w tym odcieniu, pięknie podkreślony drobinkami złota. Nie wygląda to więc nachalnie tylko delikatnie, ale na pewno nie zwyczajnie :)

Ja mam ogólnie suchą i wrażliwą skórę i cerę, także naskórek na ustach, a ten błyszczyk w ogóle mi nie wysuszał ust, nawet nie musiałam pod niego kłaść żadnych pomadek, baz itp. :)

Polecam go w 100% :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

piękny śmierdziel

Oceniam kolor nr 10 i najjaśniejszy chyba nr 11. Efekt jaki dają obydwa kolory jest niemalże identyczny nie widzę specjalnej różnicy w ich kolorze na ustach,moim zdaniem jest to jeden z najlepszych błyszczyków nadaje niesamowity połysk ustom. Wargi mienią się niesamowicie pięknymi drobinkami, które mają idealną wielkość. Gdyby nie okropny zapach byłby moim ulubionym. Gorzej pachnącego błyszczyka nie używałam i właśnie za ten zapach odejmuję gwiazdkę. Wolałabym żeby nie pachniał wcale radzę wizażankom przed zakupem powąchać ten produkt bo mi osobiście ten zapach bardzo przeszkadza(dodam, że na ogół nie mam z tym problemu) jest to jedyny kosmetyk tego typu, w którym zapach mi przeszkadza a używałam już wielu.

cudo!

blyszczyk dostalam gratis do zakupionej mascary. jest cudowny!!! posiadam kolor golden gloss 1 - piekny zloty kolorek z drobinkami zlota. gesta konsystencja, piekny zapach, dlugo trzyma sie na ustach. jedynym minusem jest cena... :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Cudo

Posiadam odcień Golden Plum. Błyszczyk jest gęsty, trwały, ma śliczny zapach. Ze względu na kolor i świecące drobinki używam go raczej na specjalne okazje, często zbieram za niego komplementy. Pędzelek jest wygodny, błyszczyk nie wysusza ust co jest dla mnie bardzo ważne. Jedyny minus to fakt że ostatnio po odkręceniu błyszczyka dolna czarna część nakrętki wraz z pędzelkiem odkleiły się od złotej nakrętki (błyszczyk jest na 100% oryginalny, więc to raczej moje szczęście :P) Oczywiście dalej mogę go używać, ale czasami brudzi ręce.

Używam tego produktu od: rok