Perfecta, ExtraSlim, Serum - koncentrat wyszczuplający do szybkiej redukcji cellulitu (stara wersja)

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej, zaawansowanej technologii, preparat działa w sposób uderzeniowy i szybko redukuje objawy nadwagi oraz problemy skórne. Caffeine-SLIM Complex to aktywny składnik preparatu na cellulit, który natychmiastowo pobudza spalanie tłuszczów w tkance podskórnej oraz rozbija złogi lipidowe dające efekt "skórki pomarańczowej". Po 4 tygodniach stosowania zapewnia 85% redukcji cellulitu.

Kiepski

Kosmetyk nie spełnia w ogóle swojej funkcji, w żaden sposob nie wpływa na cellulit. Ponadto nie odpowiadała mi jego konsystencja, była zbyt rzadka. Produkt dosyć dobrze nawilzał skórę, ale to za mało, od kosmetyku antycellulitowego oczekuje się przecież wiecej.

Po prostu nie działa

Cóż, producent obiecuje efekty widoczne po 1 tygodniu, a że ich nie ma i po zużyciu całego opakowania, to po co miałabym oceniać serum wyżej? Nie znoszę chłodzenia, jakie zapewnia Serum, i nie widzę sensu, by kiedykolwiek jeszcze męczyć się z tym zimnem. Cellulit nie zmniejsza się ani trochę, skóra może jest przyjemniejsza w dotyku, jakby gładsza, ale co z tego? Radzę producentowi oszczędniej sypać obietnicami.

Używam tego produktu od: już nie używam wcale

zero efektów

Mega efekt chłodzenia nie przypadł mi do gustu. Zapach taki sobie, konsystencja - słabo się wchłania. Od niedawna mam cellulit, więc myślałam że byle jaki balsam sobie da z nim radę, ale się pomyliłam, bo marne z nim efekty. Skóra może i ujędrniona jak po wszystkich tego typu balsamów, lecz nie zauważyłam redukcjii cellulitu i się zawiodłam.

zamrażacz

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim efektem "mrowienia" czy "uczucia zimna" o któychm uprzedza producent! Używałam kosmetyku w srodku lata ua czułam jakbym wpadła do wanny z lodem! Widać czemuś to miało służyć.

Jeżeli chodzi o ujędrnianie to efektów nie było porażajacych. Tylko troszkę bardziej napięta skóra.

Przy sposowaniu raz dziennie starczył mi na nieco ponad 2 tyg.

Nie wiem czy jeszcze raz spróbuję

Używam tego produktu od:7 miesiecy

Jeden z lepszych

Jestem mile zaskoczona tym produktem. Przede wszystkim jest tani, w prównaniu do innych tego typu. Poza tym świetnie się wchałania , może trochę za bardzo mrozi, ale wybaczam; jest wydajny; no i najważniejsze, że widocznie ujędrnia skórę, co do redukcji cellulitu, to miałabym pewne wątpliwości.

TANI I SKUTECZNY

* ujedrnia w szybkim tempie jak sugeruje producent
* cellulit zmniejszył się, skóra jest bardziej napieta
* przy dłuższym stosowaniu rezultaty są pewnie lepsze, ja skończyłam na jednym opakowaniu i wybróbowuje inne
DOBRY I SKUTECZNY, NIEDROGI

Używam tego produktu od:pół roku temu

Jestem pozytywnie zaskoczona.

Jestem naprawdę zadowolona. Nawet inni zauważyli efekty. Może nie jest aż tak rewelacyjnie jak gwarantuje producent ale nigdy nie spotkałam się z e 100% prawdą w ulotce. Po nałożeniu skóra jest przyjemnie schłodzona, krem szybko się wchłania. Jestem bardzo zadowolona bo widzę efekty i to jest najważniejsze.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

nie

Kosmetyk dosyć szybko się wchłania, nie klei, tani. Efekt chłodzenia może być nawet przyjemny, zwłaszcza latem. Niestety, obiecanego przez producenta działania nie zauważyłam- nie wpłynął chyba nawet na minimalne zmniejszenie celulitu, nie ujędrnia ani nie wygładza skóry.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

ajj tandeta ;/

ten preparat jest może i tani ale poza upiornym pieczeniem połączonym z efektem zimy w tubce nie daje żadnytch efektów -mimimalnie wygładza , coś okropnego :/ do tego niewydajny (używałam go co dwie doby z intensywnym masażem ;])inne preparaty były zdecydowanie lepsze i przyjemniejsze w zastosowaniu

Używam tego produktu od:1miesiąca

niestety nie

Zużyłam dwie tuby tego specyfiku wcierając go w miarę regularnie i niestety nic z tego. Serum nie zmniejszyło cellulitu jedynie co zrobiło to wygładziło skórę, która stała się gładsza. Nie jest wydajne.

Używam tego produktu od:miesiąc

nie za dobry, nie fatalny

Serum nie różni się od innych tego typu - jak serum efekt3D delikatnie chłodzi. Mam 1 stopień cellulitu i właściwie całkowicie zniknął. Cena też nie jest zła, ale tubka 200 ml znika w mgnieniu oka.

Przyciągnęło mnie chyba opakowanie. Jest bardzo ładne:)
Nie wiem czy go kupię, bo lubię próbować różnych nowości i chciałam wypróbować AA Express Slim.

Używam tego produktu od:2 tygodni i już nie mam...

zaryzykowałam i jest ok

Smaruje się nim rano i wieczorem. Skóra jest odczuwalnie napieta i rzeczywiście czuje sie chłód ( jak dla mnie przyjemny). Skóra na mojej pupie i udach widocznie się poprawiła, jest fajnie ujędrniona i celluit się zmniejszył ( nie całkowicie ale widać poprawe). Jutro ide kupic następne opakowanie, na szczescie jego cena nie jest za wysoka, wiec czekam na dalsze rezultaty....

Używam tego produktu od:tygodnia