Perfecta, ExtraSlim, Serum - koncentrat wyszczuplający do szybkiej redukcji cellulitu (stara wersja)

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej, zaawansowanej technologii, preparat działa w sposób uderzeniowy i szybko redukuje objawy nadwagi oraz problemy skórne. Caffeine-SLIM Complex to aktywny składnik preparatu na cellulit, który natychmiastowo pobudza spalanie tłuszczów w tkance podskórnej oraz rozbija złogi lipidowe dające efekt "skórki pomarańczowej". Po 4 tygodniach stosowania zapewnia 85% redukcji cellulitu.

REWELACJA

Moje nowe odkrycie :)

Wypróbowałam już tyle różnych preparatów wcześniej (z mniejszym lub większym skutkiem), ale żaden nie dał jakichś rewelacyjnych efektów. Kupiłam ten traktując to jako "następny do przetestowania". Efekty mnie bardzo zaskoczyły (pozytywnie oczywiście) :)

Już po 2 dniach widać pierwszą wyraźną poprawę, a stosując go prawie miesiąc widzę ogromną różnicę (nareszcie!). Myślę, że jeszcze troszkę i będę mogła zapomnieć o cellulicie zupełnie.

Ale małe podsumowanie plusów i minusów:
+ szybkie i skuteczne działanie
+ skóra robi się niesłychanie gładka (to pierwszy zauważył mój facet :P)
+ cena (ok 10zł - w Rossmanie jest teraz nawet promocja)
+ zapach - lekki mentolowy, przyjemny
+ szybko się wchłania
+ delikatnie chłodzi

- nie jest wydajny - przy smarowaniu 1-2 razy dziennie tubka starcza na 2-3 tyg. (chociaż przy takiej cenie to nie tragedia)

Używam tego produktu od: 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: zaczęte drugie

zagościł u mnie na stałe!

Kupiłam go pod wpływem jakiejś drogeryjnej promocji. Na początek ten na rozstępy. Oczywiście nie wierzyłam w jakiekolwiek działanie, bo jak wiadomo rozstępów nie da się zlikwidować, ale potrzebowałam jakiegoś balsamu na już. Przy pierwszej aplikacji poczułam absolutny i wszechogarniający chłód (bo oczywiście nałożyłam go na całe ciało :) ) Znaczy działa :) Potem byl już ten na cellulit. Rewelacja!!! Wspomagam się dodatkowo codziennym masażem (urządzenie z rolką z wypustkami). Serum stosuję na pupę i uda od ok. 3 miesięcy. Zużyłam już 4 opakowania + ten pierwszy na rozstępy, które oczywiście nie znikły, ale cellulit TAK a był naprawdę ogromny!!! Mrożenie i zapach da się przeżyć, bo efekty są świetne. Straciłam w dodatku parę centymetrów. Używałam też czasem Eveline, jednak Dax jest najlepszy. Polecam!!!

Rewelacja!! Kupię następny!

Jest po prostu rewelacyjny! Mam 17 lat i miałam spory cellulit. Gdy przejżdżałam palcem po udach tworzyły się wielkie grudy:/ Ale jak zaczełam używać tego serum już po kilku dniach zauważyłam znaczną poprawę. Teraz mija 2-3 tydzień i jestem zachwycona! Cellulit bardzo się zredukował, myślę, że do wakacji będe mogła o nim zapomnieć :) Naprawdę polecam ten kosmetyk. Jest srednio wydajny, ale nie żałuję go sobie, bo jest ttani (ok. kilkunastu zł) i naprawe skuteczny. Używałam kiedyś Vichy, Evelinów, różnych aptecznych preparatów, a tylko ten POZBYŁ SIĘ CELLULITU!!! :)

Ilość zużytych opakowań:2 i będą NASTĘPNE!

Pic na wodę

Równei nieudany jak serum do redukcji rozstępów. O ile w tym drugim minimalny efekt jest, tak w antycelluitowym - zero - cellulit jak był tak jest i nic go nie ruszy :/ Tak jak serum p.rozstępom - fajnie chłodzi, nawilza, troszkę ujędrnia. Nie wyszczupla, nie likwiduje cellulitu (ani troche). Nie kupię drugiego opakowania, bo serum antycellulitowe Eveline daje dobre efekty juz w trakcie uzywania pierwszej tuby.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: skończyłam 1

w sumie nic

nie wiem kto opisuje kosmetyki na opakowaniach ale chyba jakis nawiedzony optymista.ten krem nawet nie dal mi odczuc ze cos sciaga,zbija tkanke tluszczowa ot tak po prostu jak zwykly balsam.eee te g...warte specyfiki za 10 zl

Używam tego produktu od:1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: