Christian Dior, 1-Couleur Powder Mono Eyeshadow (stara wersja)

Christian Dior, 1-Couleur Powder Mono Eyeshadow (stara wersja)

Nowa propozycja Diora: pojedyncze pudrowe cienie zamknięte w eleganckich granatowych kasetkach z lusterkiem i aplikatorem.
Producent zapewnia o niewiarygodnym komforcie stosowania i zadziwiajacej trwałosci cieni.
Możemy cieszyć się czternastoma odcieniami (matowymi, perłowymi lub błyszczacymi), które pozwolą nam stworzyć ultra-trendy makijaż zależnie od naszych zachcianek...
005 Icy White
925 Baby Mauve
965 Amber Plum

Cena: 31CAD(dol.kanadyjskich)/ 2g

Niezawodny

Posiadam odcień nr 066 - genialne połączenie brązu z grafitem. Daje mocny efekt, świetny do naturalnego smoky.

Cień jest baaardzo trwały, nie roluje się, nie znika z czasem z powieki, pozostaje tam gdzie go nałożymy. Genialna trwałość - jak to w przypadku Diora :)

Łatwo nim się pomalować, cieniuje się nim bez żadnego wysiłku (a wspomnieć wypada o marnych mych umiejętnościach cieniowania :D).

Bardzo, bardzo polecam

Używam tego produktu od: listopad 2009

Jestem na tak

Jestem również posiadaczką osławionego odcienia 005 - Icy White (oraz drugiego, którego nazwa mi się zapomniała, ale jest przyzwoitym brązowawym szarym do robienia kreski lub smoky eyes. Recenzja koncentruje się na 005).

To fakt, że cień nie sprawia cudów - ale nie takie jest wszak zadanie cienia. Myślę, że często te biedne, selektywne kosmetyki spotykają się z nierealnymi oczekiwaniami ze strony właścicielek, nierealnymi proporcjonalnie do nierealności cen owych kosmetyków (w sieciowych perfumeriach) w odniesieniu do polskiej rzeczywistości uposażeniowej. Niemniej to dobry kosmetyk - białe cienie potrafią być "tricky", wychodzić na oku w postaci mączno-brokatowej tandety komponującej się doskonale z włosami w kolorze "blond sklepowy" oraz zbyt cienko wyskubanymi brwiami. Icy White jest subtelny - daje efekt migocących drobinek. Faktycznie, idealnie (fotoszopowo wręcz) nadaje sie do rozświetlania wewnętrznego kącika oka) - daje taki "magazynowy" (chodzi mi o Vogue raczej niż o magazyn nawozów sztucznych ;) ) efekt. Jest duży, wydajny - polecam. Zwłaszcza w Internecie, bo ponad stówkę to on wart nie jest....ale prawie stówkę - spokojnie.Używam tego produktu od:tygodnia, dwóch
Ilość zużytych opakowań:dwa rozpoczęte

Trochę rozczarował

Oceniam nr 186 Ultra Violet z nowej jesienno-zimowej kolekcji 09/10. W pudełeczku kolor prezentuje się świetnie : bardzo ciemny, nasycony metaliczny
fiolet w chłodnej tonacji. Roztarty na dłoni nie wzbudził podejrzeń.
Niestety jak dla mnie ma dużą wadę, nałożóny na powiekach zmienia odcień z fioletu na szarawy granat!!! Tego mu nie wybaczę. Zupełnie nie komponuje się z innymi cieniami w tonacji fioletu i lila. Poza tym jest nietrwały, migruje na powiece i znika mimo , że stosuję go na bazę pod cienie. Na domiar złego znika nierównomiernie i w połowie dnia ze smoky eyes na powiekach robią się nieregularne plamy.
Do plusów zaliczę natomiast fakt, ze jest bardzo mocno napigmentowany, nie osypuje się w trakcie nakładania i łatwo sie rozciera i stopniuje nasycenie koloru.
Reasumujac-jakość cienia odpowiada np. cieniom Inglota ale za to cena, masakra.

Używam tego produktu od: kilkanaście dni
Ilość zużytych opakowań:rozpoczęte 1

Doskonały

Mam Frosted Beige - cień jest znakomity. Idealnie się rozprowadza, nie wałkuje, nie osypuje, trzyma cały dzień.
Kolor jest nasycony, delikatnie perłowy, przepięknie rozbłyszcza oko - z pewnością nie jest tandetny i "nachalny" ;)
Oko jest otulone "mgiełką" koloru. Bardzo elegancki cień. Tak samo jak opakowanie :)

Używam tego produktu od: dwa lata

piątka dla Icy White

Biała limitowanka 005 Icy White zajmuje wysoką trzecią pozycję na mojej liście ulubionych cieni (lista ta obejmuje kilkadziesiąt cieni więc prestiżowe 3 miejsce mówi samo za siebie)co mnie, maniaczkę fioletu i pomarańczu na oku, nie przestaje zadziwiać,
ale do rzeczy... przede wszystkim cień ten jest dla mnie bardzo pomocny w przetrwaniu trudnego poniedziałku, kiedy to nie mam ochoty na wyrafinowane makijaże i chcę make up no make up, przy czym w połączeniu z czarną kredką i starannie umalowanymi rzęsami mamy subtelny, elegancki makijaż. Cień jest dobrze napigmentowany (ewenement wśród białych cieni) i mocno iskrzy, przez co bardzo rozświetla oko, nadaje się więc na "ciężkie" dni. Jest miękki i dobrze się aplikuje, dość trwały, na bazie "siedzi" cały dzień. W tym momencie nie ma dla mnie innego zamiennika na rynku i chyba przyjdzie mi ścigać go po ebaju i allegro

kolejny mój cień z tej serii, kolor 965 Amber Plum, oceniam na dwie,w porywach do trzech, gwiazdki. Kolor jest piękny, śliwkowy ze złotymi drobinkami ale cień jest twardy i długo muszę szorować aplikatorem zanim nabiorę zadowalającą ilość (pędzelkiem to nie ma co próbować nawet), poza tym cień jest nietrwały i nawet na bazie wytrzymuje tylko pół dnia

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Cudeńka !! :)

Dla mnie rewelacja... trwałe jak żadne inne - nawet po 12 godzinach ciągle są na powiece, cudne kolory, idealna konsystencja - swoją drogą cienie Diora mają konsystencję dla mnie najlepszą ze wszystkich, nie wałkuje się - niepotrzebna jest baza, są bardzo bardzo wydajne.

Ideał gdyby nie cena... a tak moim ideałem są cienie MAC, równie dobre a tańsze :)

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: ponad 5

bubel jakich mało

Używałam odcienia Silver dust.
Chyba najgorszy cień do powiek z jakim się ostatnio spotkałam - twardy, zbity, trudno wydobyć z niego choć trochę obiecanego koloru. Opakowanie urocze, z rozczulającym malutkim zamszowym etui, ale zawartość wprost skandaliczna - a na bank miałam oryginalny egzemplarz. Na kolanach wracam do Inglota:]

Używam tego produktu od: kilka m-cy temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe pierwsze, na szczęście

Bez rewelacji

Musze sie zgodzic z poprzedniczka. Zakupilam zachwalany 005 Icy White i jestem raczej rozczarowana. Cien wyglada na oku "masywnie" i nie nadaje sie nawet na luk pod brwiami. Byc moze przypadl do gustu zwolenniczkom bardzo mocnego makijazu- wedlug mnie, do codziennego uzytku jest on zbyt agresywny.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:

wieeelkie rozczarowanie

Zachęcona opiniami na temat tegoż cienia oraz tym, że przebywam za granica, gdzie ten cień jest o wiele tańszy niż w Polsce zakupiłam ten produkt. Jednak jestem nim bardzo rozczarowana. Kolor ci prawda na testerze i nawet w pidełku wygląda super (mam odcień 535), ale na oczach prawie go nie widać, a po 2 godzinach zachowuje się jak każdy inny cień z niskiej półki - zwyczajnie znika, robią się rowki... Z pewnością więcej nie zakupię tego cienia, opakowanie ładne wszytsko pięknie dopóki nie nałoży się go na oczy, chociaż sama apliakcja jest w porządku, gorzej z efektem. Zdecydowanie jednak mogę Paniom polecić cienie Clinique, które niezmiennie są dla mnie KWC.

Pozdrawiam

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego I OSTATNIEGO

Wrtrr

Porażka...
kolor nie trwały
nie intensywny
Jak podróbka z bazarku za 2,50 ;/.
Straaaaaaszny i do tego taka cena...
Dior??
Okropne...
Nie polecam nikomu.
Wyrzucanie kasy w błoto

Używam tego produktu od:kilku tygiodni

Świtny produkt

Zachęcona waszymi opiniami kupiłam i nie żałuję. Cienie pieknie się mienią, cudownie rozświetlają oczy i widać po nalożeniu że to cień świetnej jakości. Bardzo przyjemna aplikacja - nic sie osypuje na policzki. Świtnie napigmentowany, ale jaśniejszy niż w opakowaniu.Trwały, nie gromadzi się w załamaniu powieki tak do 6godzin bez bazy jest nie naruszony .Nie traci koloru - z czym niestety miałam problem Wydaje mi sie też że są bardzo wydajne.
Gdyby nie cena to wzięłabym inne kolory
To najlepsze cienie jakich do tej pory używałam .Używam tego produktu od:2 miesiace

wspaniały

nie muszę chyba do recenzji moich poprzedniczek nic dodawać. cień jest absolutnie rewelacyjny i wart swojej ceny. posiadam odcień green tropic i amber plum, którym zachwycam się za każdym razem, kiedy go używam. piękny fiolet złamany miedzianymi drobinkami...ahhh tak pięknie pomalowanych oczu nie miałam nigdy wcześniej ( mimo, że obawiałam się fioletu ze względu na dość spore cienie pod oczami, rzecz jasna przeze mnie korektorowane :) ). green tropic też świetny. ahh ohh ahh - tyle mogę dodać. Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:prawie nic nie ubyło :D