Christian Dior, 1-Couleur Powder Mono Eyeshadow (stara wersja)

Christian Dior, 1-Couleur Powder Mono Eyeshadow (stara wersja)

Nowa propozycja Diora: pojedyncze pudrowe cienie zamknięte w eleganckich granatowych kasetkach z lusterkiem i aplikatorem.
Producent zapewnia o niewiarygodnym komforcie stosowania i zadziwiajacej trwałosci cieni.
Możemy cieszyć się czternastoma odcieniami (matowymi, perłowymi lub błyszczacymi), które pozwolą nam stworzyć ultra-trendy makijaż zależnie od naszych zachcianek...
005 Icy White
925 Baby Mauve
965 Amber Plum

Cena: 31CAD(dol.kanadyjskich)/ 2g

kwc

ja nie mam nawet nic do dodania, wszystko zostało napisane, jak dotąd nie znalazł sie drugi taki jak dior, cienie sa rewelacyjne, mam icy i spicy brown i komponują się idealnie, na podsumowanie recenzji powiem, że nakladając je pierwszy raz pomyślałąm, no to teraz już wiem dlaczego gwiazdeczki na okladkach mają takie cudne make upy, poprostu pozwalają ci się poczuc luksusowo, może to banalne ale na mnie podziałało...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:2 w trakcie

bardzo fajne kolorki

Mam tylko 2 cienie z najnowszej kolekcji i jestem z nich zadowolona i najchętniej bym stała sie posiadaczką następnych:)).
Przede wszystkim duży plus za piękne kolory, lekko transparentne i łatwość aplikacji. Nie daję pięciu gwiazdek,ponieważ nie trzymają się dobrze na powiece-u mnie w zbierają się w załamaniu.

Używam tego produktu od:m-ca

Super :)

Posiadam odcień Frosted Beige,a w planach zakup Spicy Brown.
Frosted Beige w pudełeczku wygląda jak chłodny brązo-beż jednak na powiece lśni beżowo-brązowo-różowymi iskierkami. W zależności od oświetlenia jego kolor się zmienia. W sumie to dobrze,wieczorem kolor wygląda na bardziej nasycony a w dzień jest "niejednoznacznym"chłodnym beżem :)
Kupiłam te cienie dosłownie "na biegu" -jestem z nich bardzo zadowolona.Pasują do moich niebieskich oczu.
Konsystencja jak u Diora-rewelayjna,doskonale trzymają się powieki,nie obsypują się,są trwałe.
Te cienie utwierdzają mnie w tym,że cienie Diora są niezawodne :D

No i megaaaaaa wydajne!

Używam tego produktu od:Maj 2008
Ilość zużytych opakowań:Może w 2012 zużyję...

Świetne cienie, bardzo dlugo sie trzymają na powiece, maja śliczne kolory. Wczesniej kupowałam tańsze marki:Astor, Rimmel(cos tragicznego) Orliflame i mysłalam ze cos z moimi powiekami jest nie tak :P jak sie utrzymywały godzine to był git :D a Dior-hmmm cudeńko

Używam tego produktu od:kilku dni

superaste ;)

Bardzo fajne cienie. Trwałe, wyraźne. Nie sypią sie podczas nakładania. Bardzo dobrze utrzymuja sie cały dzień na powiece. Nic dodać nic uąć. Zachęcam do zakupu niezdecydowanych.Używam tego produktu od: 6
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

ok!

Posiadam dwa kolory cieni mono w nowej wersji. Powinnam ocenić je osobno bo są to zupełnie dwa różne cienie pod względem efektu ale niestety nie ma takiej opcji. Gdzieś na wątku Diorowym zobaczyłam kiedyś podział cieni mono ze względu na efekt połysku jaki dają i tam były podzielone na trzy grupy: perłowe, metaliczne i iskrzące. Otóż mam zamiar opisać każdy z cieni osobno bo każdy z nich należy właśnie do innej grupy. To co cechuje obydwa cienie to bardzo dobra trwałość i piękne opakowanie oraz dobre aplikatory.

005 Icy White - z grupy iskrzących, jest to śnieżnobiały półtransparentny cień, dający delikatny kolor, raczej mgiełkę-poświatę z migocząco-iskrzącymi drobinkami a nie biały płaski placek koloru. Idealnie nadaje się jako cień bazowy lub jako rozświetlacz np do nałożenia w wewnętrznych kącikach oczu. Ten cień dostaje ode mnie 5*

445 Green Tropic - z grupy perłowych, jest to zieleń właśnie taka tropikalna jakby odrobinę złamana jasnym odcieniem złota, jest kryjący ale można nim uzyskać delikatny odcień jak i dość intensywną barwę w zależności od tego ile go nałożymy. Ja stosuję go póki co jako dodatek do innych cieni ale latem do opalonej buzi i kolorowego ciucha może być idealny zastosowany solo. Ten cień ze względu na perłowy połysk dostaje ode mnie 4* ale to tylko dlatego, że poprostu bardziej lubię te iskrzące.

Średnia ocen wychodzi 4,5* ale skoro nie mogę ich przyznać to dam 5* ze względu na 005 który spełnia wszystkie moje wymagania i dostaje moje KWC wśród pojedynczych cieni.
Używam tego produktu od:ponad 2 mce
Ilość zużytych opakowań: 1szt 005 + 1szt 445

Najlepszy

Uzywalam wiele roznych marek cieni do powiek i bez cienia watpliwosci twierdze,ze cienie marki Dior sa najlepszymi jakie stosowalam...Posiadam kolor Frosted Beige 725 i juz w krotce zamierzam kupic kolejne kolory :) Na prawde sa warte swojej ceny.Wreszcie znalazlam cienie,ktore nie osypuja sie i nie zalamuja na powiekach :)

Używam tego produktu od:roku

Bardzo lubię

Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Posiadam kolor 065 SILVER DUST. W opakowaniu wygląda na bardzo ciemny grafitowy kolor i rzeczywiście może też być taki na oku...ale nie musi. Wszystko zależy od upodobań, można nałożyć jedną warstwę, która zaledwie rozświetli oko lub zrobić ciemny wieczorowy makijaż. Cień zawiera tysiące drobinek, które nie wędrują po całej twarzy, a utrzymują sie cały dzień na właściwym miejscu. Napewno skuszę się jeszcze na minimum 2 kolorki.

Używam tego produktu od 6 miesiecy?

Najlepsze!!!!

Kupiłam pod wpływem zachwytów na wizażu i...jestem zachwycona! Zaczęłam od białego i był tak doskonały, że dokupiłam granatowo-złoty. Cienie są bardzo trwałe, u mnie wytrzymują cały dzień. Cena jest niestety bardzo wysoka, ale myślę, że uzbieram jeszcze na jeden kolorek.

Używam tego produktu od:tygodnia

ok

cienie sa swietne.pieknie wygladaja na powiece.bardzo trwale mam kolory amber plum i pink candy.chociaz nie jestem zwolenniczka pojedynczych cieni zamierzam kupic jeszcze kilka kolorkow

Używam tego produktu od:od 6miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Mogłoby byc lepiej

To ja wleję łyżkę dziegciu do tej beczki miodu, szczególnie za sprawą osławionego 005 Icy White. Być może biedaczek ma pecha bo raz, że poniżej zamieszczone recenzje kazały mi się spodziewać nie wiadomo jakiego cudu, a dwa że mam Whitelights z serii Hydro Powder Shiseido, który znacznie mocniej skrzy się i mieni. Dior daje znacznie delikatniejszy efekt, drobinki są malutkie, a efekt niespecjalnie widoczny. Faktycznie sprawdza się jako rozświetlacz wewnętrznego kącika oka. Kupiłam również fioletowo - złoty 935 Amber Plum, i ten robi większe wrażenie. W obu przypadkach nie mam zastrzeżeń do osypywania się, trwałości itp., nawet aplikatorek jest w porządku. Mogłyby być jedynie nieco bardziej miękkie, szczególnie Icy White. Podejrzewam, że kupie jeszcze jakiś kolor.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2 pierwszych

cudo!

Piękne kolory, pięknie iskrzące się cienie na powiekach. Do tego eleganckie pudełeczko, wygodna pacynka i lusterko.
Mam kolor icy white, który jest niesamowity, nazwa tego cienia w pełni odzwierciedla to, jaki kolorek jest na powiekach :)
w przyszłości pewnie dokupię inne kolory.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość używanych opakowań: jedno