Dove, Summer Glow, Daily Face Moisturiser (Krem nawilżający do twarzy z substancją samoopalającą)

Krem nawilżający do twarzy Dove Summer Glow stanowi uzupełnienie całej linii słonecznej Dove. Teraz ozłoconą skórą w kolorze słonecznej opalenizny można cieszyć się "od stóp do głów", bez względu na kaprysy pogody.Krem zawierający substancje nawilżające i samoopalające, stopniowo dzień po dniu nadaje twarzy opalony,naturalny wygląd. Pierwsze efekty delikatnej opalenizny widać już po trzech dniach. Dwie wersje: do ciemnej i jasnej karnacji.

Brak efektów

Kupiłam ten krem głownie po to aby opalic sobie twarz, ale z opalenizna on nic wspólnego nie ma... Brak efektów jakichkolwiek. Dodatkowo był on strasznie tłusty, zatykał mi pory i świecił się na twarzy. Jedyne fajne co miał to opakowanie z pompką.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

fajny

Plusy:
-ładnie pachnie
-fajne opakowania
-praktyczna pompka
-ładny zapach
-leciutki
-łatwo się rozsmarowuje
-matuje
-nie uczula
-leczy podrażnienia!(zauważyłam to u siebie,że po nim bardzo szybko znikają mi strupki itp)

Minusy:
-słabe efekty,właściwie prawie nie widzę przyciemnienia cery, jest to prawie niewidoczne

średni

Krem ten stosuję od czasu do czasu. Nie dlatego, że świetnie brązuje skórę ale dlatego, że prawie w ogóle się u mnie nie sprawdza.

Jeśli chodzi o działanie brązujące to jest nijakie. Po pierwszym stosowaniu zauważyłam że moja skóra jest opalona ale już po kolejnych aplikacjach nie zauważyłam żadnego efektu.

Jego konsystencja jest bardzo płynna co mi przeszkadza ponieważ nienawidzę tego w kremach. Zapach jest okropny. Myślę, że po tym kremie zaczęło wyskakiwać więcej przykrych niespodzianek na twarzy.. Działanie nawilżającego jako tako nie zauważyłam, aczkolwiek nie przesusza mi skóry.

Największym jego plusem jest opakowanie, choć kremy w słoiczkach (np. Ziaja) mi nie przeszkadzają i uważam że są dosyć ładne ;)

Pozdrawiam.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy - raz na jakiś czas

za ciezki

Jest zdecydowanie za ciezki , smaruje sie nim na noc i rano wstaje z niesamowicie tlusta skora, pozatym nie zauwazylam zeby wogoole cos brazowil skore! zapach tez jakos nie dodaje plusow temu kosmetykowi, wyskakuja mi po nim pryszcze. nie polecam. nie wiem gwadzka jedynie chyba za opakowanie podoba mi sie , woel takie niz w sloiczku.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

ładnie przyciemnia ;D

Mam skórę wrażliwą, ale mimo wszystko postanowiłam spróbować tego kremu i oto co zauważyłam:

plusy:
+dobrze sie rozprowadza
+ma świetną higieniczną pompkę,
+po dwóch dniach uzywania moja bardzo jasna skóra była ładnie zbrązowiona
+nie zapycha

minusy:
-zapach jest dość intensywny,
-moja skórę trochę przesuszył (po mimo nawilżania,ale tak jak pisałam mam wrazliwą skórę),

Polecam do wypróbowania.
Miałam obie wersje dla jasnej i ciemnej karnacji i mimo,ze należę do baldolicych wersja do ciemnej karnacji daje o wiele lepsze efekty i też naturalne ;D

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: 3szt

Nie jestem zadowolona z zakupu .

Na początku bardzo spodobało mi się opakowanie tego produktu, pompka jest bardzo wygodna i higieniczna. Po użyciu nie czułam nawilżenia, ale przede wszystkim oczekiwałam naturalnego brązowego koloru buzi, ale go nie otrzymałam ! Po 2-3 dniach na twarzy byłam pomarańczowa, na pewno nie wyglądało to naturalnie !

Plusy:
-opakowanie,

Minusy:
-zapach,
-kolor buzi po używaniu tego samoopalacza,
-brak nawilżenia

Bardzo zawiodłam się na tym produkcie i na pewno nigdy go już nie użyje ! Używam tego produktu od: Kilka dni i nigdy więcej.

Szczerze godny polecenia

Bardzo odpowiada mi konsystencja, dozownik i to, co krem robi z moją skórą. Łatwo się rozprowadza, ładnie i delikatnie brązuje, ale trzeba pamiętać, żeby dokładnie i równo wsmarowywać. Mam cerę trądzikową i zadziwiająco dobrze reaguje na ten krem. Nie jest za tłusty i nie ściąga skóry po nasmarowaniu. Cena też jest bardzo przystępna za tę wydajność, bo wystarcza go na bardzo długo. Jedynym minusem, którego się dopatrzyłam to pudełko, przez które nie widać ile kosmetyku zostało do końca i nieraz przebarwienia na skórze, ale to tylko jeśli się źle krem wsmaruje.

Ilość zużytych opakowań: 1, zaczęłam drugie

polubiłam :)

Dostałam go do balsamu gratis. Jestem bladą osóbką, o tłustej, problematycznej cerze. Krem miałam w wersji dla ciemnej, więc po jednej aplikacji już był efekt. Brązowił ładnie, bez smug, oczywiście przy odrobinie skupienia i dokładności. Buzia się po nim świeciła więc tylko na noc. Nie powodował wysypy pryszczy. Troszkę farbował włosy, brwi, chroniłam je wazeliną. Dobry krem !!

Używam tego produktu od: obecnie nie

Bdb;))

Bardzo go lubie choć strasznie śmierdzi!!!;))
Ale ładnie brązuje twarz lepiej wygląda po nim tak samo ja do ciała samoopalacz ładnie ją bronzuje i tworzy naturalną opalenizne tylko według mnie lepiej go uzywać na noc.

Używam tego produktu od:3mies.

ok, ale....

fajny krem
opala mocniej niz konkurencji
wiec dziewczyny o jasnej cerze uwazajcie z dawkoaniem
do poprawki zapach
moj facet sie wscieka jak sie nim pokremuje
zapach jak po solarium

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Najlepszy!

Po nieudanych testach tego typu balsamów zdecydowałam się na Dove, Summer Glow. Oczywiście po przeczytaniu waszych opinii poleciałam do sklepu i kupiłam;) Po pierwszym użyciu skóra była gładka i przyjemna w dotyku. Po drugim użyciu pojawiła się ładna, delikatna opalenizna. I o to właśnie chodziło;) Z owym balsamem się nie rozstaje. Używam go przez wszystkie pory roku;) Dzięki temu nie muszę niszczyć skóry na solarium. Ten balsam daje mi taka opaleniznę na jaką liczyłam;) JEST ŚWIETNY!

Używam tego produktu od:1 roku

Zdecydowanie ładniejsza buzia!

Na wstępie musze uprzedzić, że krem do jasnej karnacji dostałam gratis do zakupów. Sama chyba nie pokusiłabym sie na taki zakup.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Krem jest bardzo lekki. Ładnie sie wchłania i można go bardzo dokładnie rozsmarować. Dzięki temu nie ma smug. Bardzo delikatnie brązuje cerę, można bez obaw smarować sie nim przez kilka dni z rzędu.
I najważniejszy plus- pięknie matuje buzie! Rzadko kiedy osiągam taki ładny i trwały mat. Nawet specjalistyczne kremy matujące nie miały takiego efektu.
Do tego opakowanie z pompką i duża wydajność.
Polecam zdecydowanie, nawet całkiem bladym.
Zdecydowanie polecam

Używam tego produktu od:kilka miesięcy