Dove, Summer Glow, Daily Face Moisturiser (Krem nawilżający do twarzy z substancją samoopalającą)

Krem nawilżający do twarzy Dove Summer Glow stanowi uzupełnienie całej linii słonecznej Dove. Teraz ozłoconą skórą w kolorze słonecznej opalenizny można cieszyć się "od stóp do głów", bez względu na kaprysy pogody.Krem zawierający substancje nawilżające i samoopalające, stopniowo dzień po dniu nadaje twarzy opalony,naturalny wygląd. Pierwsze efekty delikatnej opalenizny widać już po trzech dniach. Dwie wersje: do ciemnej i jasnej karnacji.

bardzo dobry

wedlug mnie jest świetny. ma leciutka konsystencje, szybko sie wchlania, nie robi smug i plam. Buzia jest faktycznie ładnie opalona i gładziutka. posiadam ten do ciemniejszej karnacji. ładnie pachnie :) nie załuje ze kupiłam, wrecz przeciwnie napewno jeszcze kupie :)plus też za fajne i wygodne opakowanie.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

lubie

Miły zapach,leciutka szybko wchłaniająca się konsystencja,wydajny,nie roluje się nie tworzy zacieków,nie brudzi ubrań.Po użyciu twarz jest rozświetlona i wypoczęta nie używam codziennie dlatego nie wiem czy bronzuje używam raz w tygodniu bo łagodzi mi buzie po peelingu.Posiadaczki cery bez problemowej z powodzwniem mogą zastąpić nim podkład

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:zaczełam 1

warto kupić

Jestem w trakcie używania drugiego opakowania, jest fajny bo ma lekką konsystencje, miły zapach, łatwo się rozprowadza, nie jest tłusty co jest ważne przy mojej skórze skłonnej do wyprysków.
Krem należy dobrze rozprowadzić, ja używam tego do ciemnej karnacji mógłby mieć bardziej koloryzującą formułe bo mam ciemkną cere a jeszcze ciemniejsza by była super. ja tym kremem pogłębiam odcień swojej skóry i nadaje mu zdrowy wygląd. dzięki niemu nie zawsze musze robić makijaż bo i bez wyglądam ok. Ja polecam bo skoro i tak używam kremu na dzień to mogę przy tym uzyskać ładny odcień skóry.

Używam tego produktu od: 1 roku

Super!!!

Kupiłam ten krem jakies 2 tyg temu i zaczęłam stosowac od razu:) Zapach ladny, krem bardzo nawilzajacy:) W moim przypadku 2 godz i widac efekt,naprawde polecam:):):)super!!!

ideal !!!!!!!!!

to jest moj hit kupuje go regularnie. nie lubie solarium, nie dosc ze zle je znosze, nie widac u mnie efektow to jeszcze jest niezdrowe, dlatego dove to dla mnie gwiazdka z nieba stosuje jednak pewna zasade. kremem smaruje sie przed snem, a rano biore kapiel. nie dosc ze zapach znika (w koncu to samoopalacz), nie brudze ubran to jeszcze ewentualne smugi sie wyrownuja. z lenistwa kupuje teraz tylko balsam i smaruje twarz
ps. zakupilam kiedys podobny produkt firmy garnier - zdecydowanie nie polecam!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Kiepski

Wady:
- zapach - na początku jest dobrze, ale po godzinie jedzie samoopalaczem niestety
- po pewnym czasie zauważyłam na twarzy przebarwienia i plamy.
- po kilku miesiacach uczulił. Na szyi (gdzie go później używałam, bo twarz opaliła mi się "naturalnie" ) pojawiła sie swędząca wysypka.
- nie nawilżał ani trochę.

Zalety:
- naturalny kolor

Podsumowując - rozstaliśmy się bez żalu.

Dobry

Plusy:
- opalenizna jest równomierna, nie pozostawia smug
- dobrze sie rozprowadza i wchłania

Minusy:
- zapach

Zeby kolor był naturalny, a nie sztuczny i pomaranczowy trzeba stosowac go z umiarem. nie polecam do stosowania codziennego, bo wtedy własnie kolor robi się zbyt intensywny, nienaturalny.

Stosowałam ten do ciemniejszej karnacji

Używam tego produktu od: 0,5 roku

naciągana trójka

Kupiłam na jakiejś wyprzedaży za kilka złotych i tak naprawdę ten krem jest tyle dla mnie wart. Ale zacznę od plusów:
+ nie szkodzi - tzn. nie zauważyłam zapychania porów czy ewentualnych podrażnień
+ nawet nawilża
+ nie czuć w nim tak bardzo nuty samoopalacza
+ wygodne opakowanie z pompką

A wady:
- najważniejsza to taka, że ten krem praktycznie nie opala, mimo że kupiłam wersję dla ciemniejszej karnacji a mam dość jasną; przez jakieś 3 tygodnie używałam go raz dziennie - efekt opalenizny mizerny; zawzięłam się i kolejny tydzień stosowałam 2 razy dziennie - baaardzo delikatne przyciemnienie skóry

( dla porównania - ciało smarowałam balsamem brązującym z dax-a 2 razy w tygodniu, a twarz - tym oto kremem codziennie; efekt - twarz dużo jaśniejsza niż ciało)

- poza tym krem wzmagał przetłuszczanie skóry - wiem, że to nie jest krem matujący i nie oczekiwałam matu, ale twarz wyglądała po nim jakoś tak...bardzo nieświeżo

No ale, kiepskie działanie brązujące miało tą zaletę, że obyło się bez plam, smug i żółto-pomarańczowej tandetnej opalenizny.

Ale więcej i tak nie kupię!

Używam tego produktu od:kilka tygodni

nic specjanego

ma dziwna konsystencje- niby żel/ krem? niby nawilża? niby lekki ale strasznie zapycha! wyskoczyło mi po nim kilka niespodzianek i daje nierównomierną, lekko pomarńczową opalenizne pozostawiajac smugi, zawiodłam się zwłaszcza że ma taką cene- odradzam

Używam tego produktu od:2 mies

lubię

Bardzo lubię ten kremik, zwłaszcza gdy spotkam go po promocyjnej cenie ;) bo rzeczywiście 20zł tp troszkę za dużo jak na niego. No ale ma szereg zalet: ładny zapach, fajna, szybkowchlaniająca się konsystencja, łatwe i estetyczne dozowanie i delikatny efekt opalonej skóry (używam do ciemniej bo jestem szatynką). ja polecam :)Używam tego produktu od: kilku opakowań

:D promocyjny

Promocja w okolicach początku roku sprawiła,że kupiłam kremik za ok 6zł. Więc zrobiłam zapas ;)

Przyjemny, świeży zapach nie zmienia się później w samoopalaczowy, dużo milej go wspominam niż np. Johnsons Holiday czy Ziaja Sopot.

Brązuje delikatnie, ale faktycznie na brąz, a nie na marchewkę (używał także mój TŻ, o dużo jaśniejszej karnacji, także ładny efekt). Efekt widać już po 1-2 użyciach. Nie daje smug ani plam, bardzo naturalny efekt. Wersja dla jasnej raczej daje bardzo delikatny kolorek, polecam bardziej tą dla ciemnej.

Z reguły stosowałam go na noc, żeby oszczędzić sobie problemów z makijażem itd (nie wchłania się do końca, zostawia lekki film).

Podsumowując - polecam, ale raczej w promocji, regularna cena ok 19zł jest dość wysoka.

Zaznaczyłam opcję : tak, choć nie wiem, kiedy znów będzie okazja, by kupić - w promocji kupiłam 3 opakowania (2dla ciemnej i 1 dla jasnej karnacji). Nie wiem, kiedy uda mi się całość zużyć.

Używam tego produktu od:ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: pół wersji dla jasnej i 3/4 dla ciemnej karnacji

świetny po prostu

Dzięki temu kosmetykowi zrezygnowałam z solarium.
Mam wersję dla osób o ciemniejszej karnacji a kupiłam go na wyprzedaży w Rossamnnie.
Jest świetny, po prostu świetny.

Skóra po nim wygląda jak muśnięta a nawet potraktowana słońcem, efektu dopełnia maźniecie pudrem brązującym tu i ówdzie.
Dzięki niemu zrezygnowałam z solarium, bo nie lubię miec bladej skóry zwłaszcza na buzi a ten kosmetyk pozawala mi na utrzymanie efektu delikatnej opalenizny, nadaje bardzo naturalny efekt, skóra nie jest pomarańczowa i "przepalona".
Nie brudzi, nie zostawia plam czy zacieków, bardzo ładnie pachnie (miałam kiedyś ZIAJE-Sopot która miała zapach skarpet, i nie jest to tylko moja opinia).

Jestem na prawdę pod dużym wrażeniem tego kosmetyku - niedrogi i starcza na bardzo długo przy codziennym użytkowaniu.

ZDECYDOWANIE POLECAM!

Używam tego produktu od: styczeń(6 m-cy)