Vichy, SkinSet, Stabilizing Hydrating Care (Stabilizujący krem nawilżający do młodej i mieszanej skóry)

Lekka, intensywnie nawilżająca konsystencja, szybko się wchłania i daje uczucie świeżości i miękkości skóry. Nie powoduje błyszczenia, nie klei się. Harmonijny zapach.

LYCOGENE pomaga stymulować odnowę komórkową skóry, aby naskórek mógł się odnawiać równomiernie i regularnie.

Skóra jest jednolita, równa, aksamitna, matowa i nawilżona.

Natychmiast po użyciu skóra jest nawilżona i matowa. Jest miękka i aksamitnie gładka w dotyku.

Po 2 tygodniach skóra ma gładką i jednorodną powierzchnię. Cera jest jednolita i promienna. Drobne niedoskonałości zmniejszają się.

co to ma być?

Kolejny dowód na to że nawet dobra firma potrafi wypuścić bubel. Poza tym że krem ładnie pachnie i się dobrze rozprowadza ,nie robi nic. Matuje raczej na krótko , nie nawilża spektakularnie, na pewno nie poprawia stanu cery,u mnie nawet pojawilo sie po nim więcej niespodzianek. Jednym słowem bubel za 50 zł.

Używam tego produktu od:3 mies
Ilość zużytych opakowań:częśc 1

całkiem dobry

Krem szybko się wchłania, może nawet za szybko, gdyż nawet nie nadążam go dokładnie rozprowadzić, dosłownie znika już na dłoni.
Ma rzadką konsystencję, delikatny, miły zapach.
Tuż po zastosowaniu skóra jest miękka, gładka i matowa. Ale nie nawilża moim zdaniem dobrze.
Dodatkowo, przy dłuższym stosowaniu, zauważyłam, że cera nabiera jakiegoś niezdrowego kolorytu.
Nie poprawia też jakoś kondycji skóry, nie likwiduje drobnych niedoskonałości.
Nie nadaje się pod makijaż.
Dość wydajny krem.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 w całości

Z czystym sumieniem mogę polecić ten krem osobom, które mają problematyczną cerę. Kremik świetnie ją normalizuje. Pojawia się coraz mniej wyprysków, Krem ładnie pachnie i dobrze się wchłania. Nie zapycha porów. Polecam szczególnie dla cery podrażnionej zbyt agreswyną walką z niedoskonałościami. Wart swojej ceny. W przeciwieństwie do pianki Skinset jest wydany. Ma bardzo praktyczne opakowanie. Polecam!

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 2.

bez zmian

Stosowałam ten produkt z nadzieją że bedzie pomocny, jednak nic sie nie zmieniło! Wadą produktu jest to że nie nadaje sie pod makijaż! Spodziewałam sie czegoś lepszego po kremie z vichy, inne produkty potrafiły mnie zaskoczyc, ten nie!!!

naprawdę polecam!

jestem zadowolona z tego kremiku. ma ładny zapach, ale przedewszystkim zaraz po użyciu pozostawia uczucie nawilżenia i gładkości. jednak nie zauważyłam zmian w wyglądzie skóry co mówi producent. . ale bardzo dobrze nawilża, no i ma super delikatny zapach:)no i kremik jest bardzo wydajny!! co mnie mile zaskoczyło:) ma delikatna konsystencję.
jedynym jego minusem jest ta cena;( troszkę za dużo..

Lekki i Dobry;P

Mam słabość do produktów ViCHY, bo są idealne dla mojej wrażliwej,skłonnej do krostek skóry.Krem nawilża,koi i uspokaja skórę i rzeczywiscie wyrównuje jej kolor.Matuje tez nieżle ale niestety nie rozwiązuje do końca kłopotu niereguralności do końca.Mimo to wg mnie lepszy od Normadermu.SkinSetu uzywam rano(po umyciu bużki zelem Vichy Normaderm,spryskuje wodą termalna Vichy)a wieczorem kremu na noc Normaderm i jest si;D;) Polecam\!!!!!

Używam tego produktu od:pół roku

na dłuższa metę nie

Zapach rewelcja,lekka konsystencja,odrazu sie wchłania i wydawałoby sie,ze skóra jest nawilżona. Pierwsze wrażenia super. Jednak po dłuzszym stosowaniu nie widać zadnych efektów,jezeli chodzi o kondycję cery, wręcz straciła ona witalność.

Wiele dobrego chciałabym napisać o tym kremie,ale niestety,bardziej mnie rozczarował niz zaskoczył.

Używam tego produktu od:4 miesiące temu

To jest to!

Zdecydowanie mój krem. Nareszcie taki, który spełnia wszystkie obietnice producenta, a stosując go nie musze obawiać się o stan swojej skóry za parenaście lat. Wyrównuje koloryt skóry, co w moim przypadku jest chyba największym problemem no i nie mam po nim na czole tych okropnych drobnych straszydeł, ale absolutnie nie mogę go używać rano przed malowaniem, bo się nie lubi z moim podkładem. Smaruje nim buźka po powrocie do domu i przed pójściem spać i mimo braku porannej aplikacji efekt matujący utrzymuje się długo (w moim przypadku cały dzień.)

Używam tego produktu od:pary miesięcy

zgodny z opisem

moja skora po nim odzyla ten krem naprawde sprawia ze skora jest jednolita gladka w dotyku i doskonale nawilzona nie powstaja zadne niedociagniecia skory w ciagu dnia i jest idealny pod podklad :) najpierw dostalam probke bo wydawalo mi sie ze to bedzie krem dla mnie no i skusilam sie na jego kupno jestem z tego bardzo zadowolona:)

Używam tego produktu od: pare miesiecy, 2-3
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierszego, wydajny jest bardzo:)

świetny na lato!

hm.... to mój ulubiony krem na dzień:) mam niezwykle "trudną" cerę- partiami tłusta, rozszerzone pory, a na policzkach sucha i zaczerwieniona. Do tego baaaaardzo wrażliwa:(ale po miesiącu używania zauważyłam poprawę (bez wielkich cudów, ale jednak poprawę)!! bo to pierwszy krem, który mnie nie uczulił:) Cera stała się jakby jaśniejsza, bardziej promienna, pory nieco się zwężyły. Dzięki niemu nie muszę już używać podkładu, wystarcza mi puder. Jestem matowa przez conajmniej 8 godzin. Cóż, jest super! myślę, że zdecydowanie kupię jeszcze raz.

Bardzo ładnie pachnie.
Ma świetną, lekką konsystencję (idealny na lato)
50 mililitrów wystarcza na naprawdę długo
Cena w porównaniu do ilości i cen innych kremów Vichy naprawdę nie jest wysoka. :)

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:3/4 tubki

KWC! ! :)

1) ładny zapach 2)nawilża
3)matuje 4)dobra konsystencja 5)skóra jest gładka
6)nie zatyka porów 7)po tygodniu juz widac efekty :) jak narazie to jest moj ulubiony krem

Używam tego produktu od:miesiąca

nie dla mnie

Zużyłam kilka próbek oraz 1 opakowanie(prawie do końca, resztkę oddałam siostrze - jej bardziej służy). Chyba moja skóra jest za stara na ten krem. Teoretycznie ma robić to czego oczekuję - ale moja skóra zrobiła się chyba bardziej wymagająca. Myślę, że krem może być dobry dla skóry młodych dziewczyn, które nie potrzebują dużego nawilżenia. Moja mieszana skóra lubi się przesuszać i niestety ten krem nie potrafi sobie z tym poradzić. Mam wrażenie, że w ogóle nie nawilża. Lekko matuje, ładnie pachnie. Ma przyjemną, lekką konsystencję, która szybko sie wchłania w skórę. Po zastosowaniu skóra jest bardzo gładka i miękka, ale niestety nie zauważyłam długofalowych skutków.

Używam tego produktu odkąd sie pojawił
Ilość zużytych opakowań: 1 + kilka próbek