Vichy, SkinSet, Stabilizing Hydrating Care (Stabilizujący krem nawilżający do młodej i mieszanej skóry)

Lekka, intensywnie nawilżająca konsystencja, szybko się wchłania i daje uczucie świeżości i miękkości skóry. Nie powoduje błyszczenia, nie klei się. Harmonijny zapach.

LYCOGENE pomaga stymulować odnowę komórkową skóry, aby naskórek mógł się odnawiać równomiernie i regularnie.

Skóra jest jednolita, równa, aksamitna, matowa i nawilżona.

Natychmiast po użyciu skóra jest nawilżona i matowa. Jest miękka i aksamitnie gładka w dotyku.

Po 2 tygodniach skóra ma gładką i jednorodną powierzchnię. Cera jest jednolita i promienna. Drobne niedoskonałości zmniejszają się.

bardzo, bardzo dobry.

Cena jest troszkę wykręcona, ale warto :)

* krem nadaje lekki kolor, dopasowuje się do kolorytu cery
* ma świetny zapach
* matuje na 2h, jeśli jest skrobia, to nawet na 5-6 (dla mnie to dużo), mógłby jednak trochę bardziej matować ;)
* jest bardzio wydajny
* bardzo łatwo się rozprowadza

Używanie go to sama przyjemność :)
Na pewno kupię go ponownie :)Używam tego produktu od: miesiąca

Dodaję * - używam tego kremu już 3 miesiąc (praktycznie codziennie), jest go całkiem spooro, a skóra nadal się do niego nie przyzwyczaiła.

Jestem zakochana

Poznałam ten krem, ponieważ byłam tzw."skinseterką" - to znaczy otrzymałam ten krem darmowo oraz 10 jego próbek, które miałam rozdać znajomym.
Nie spodziewałam się po nim wiele - nigdy wcześniej nie używałam kremów, bo nie lubiłam tego i zwykle zapominałam o ich codziennym stosowaniu.
Ale teraz to się zmieniło - używam tego kremu prawie codziennie [pamięć wciąż zawodzi] i uwielbiam go.
Jego główne cechy to:
- łatwo się rozprowadza, więc wystarczy mała ilość na jeden raz
- skóra jest po nim świeża, delikatnie naciągnięta i przede wszystkim nie świeci się, ale jest jakby sypka [w dobrym znaczeniu]
- ma bardzo przyjemnny, świeży zapachUżywam tego produktu od: dwóch miesięcy

Ciężko powiedzieć...

I znów zawiedziona dobrym producentem. Za taką cenę wymaga się naprawdę dobrych efektów. Początkowo byłam zachwycona. Krem lekki, szybko się wchłania, przyjemny zapach. Dobrze matuje i nie zatyka porów. Ale po dłuższym stosowaniu podrażnił i przesuszył mi skórę. Musiałam go odstawić i ratować się kremami odżywczymi. Raczej nie wrócę do stosowania.

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

godny polecenia

*Jest lekki, szybko się wchłania, więc nadaje się do stosowania pod podkład.
*Doskonale nawilża, jest wydajny.
*Wyrównuje koloryt i wygładza cerę.
*Dodatkowo ma lekką konsystencję i cudowny, delikatny zapach.
*Niestety mam wrażenie że za mało matuje;wypada lepiej niż większość innych kremów, ale jednak gdyby choć ciut dłużej utrzymywał się ten efekt..
*Uważam jednak,że należy nakładać go na porządnie oczyszczoną skórę (inaczej skóra będzie dalej się świecić).
*No i po dłuższym czasie używania zauważyłam tez, że nie zatyka tak porów jak inne kremy (głownie dzięki swojej konsystencji), ale jeszcze bardziej ciesze sie, ze nie wyskakuje tyle krostek i im podobnych ieszczęść.

Koleżankom też się spodobał.Można go spokojnie polecić osobom borykającym się z problemami mieszanej skóry.

Używam tego produktu od:2óch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

mieszane uczucia

jestem w trakcie drugiego opakowania. ale dlaczego kupilam to drugie opakowanie? :confused:

moze datego,z e przy pierwszej tubce uzywalam go razem z Xerialem5, ktory to jest zdecydownaie najlepszym kremem nawilzajacym?

teraz SkinSeta uzywam solo, i juz taka zadowolona nie jestem.

niby wszystko pieknie ale... krem nie spelnia obietnic producenta. ja wiem,z e to tylko chwyt reklamowy etc, ale moglby on chociaz deliaktnie nawilzac. nie chodzi mi nawet o matowienie, ale o to anwilzenie.

poza tym, on sie walkuje. niezaleznie od tego, czy klade na niego podklad czy tez jest solo. po pewnym czasie koszmarnie sie walkuje.

pianka z tej serii jest swietna, ale ten krem to jakis koszmarek.

Używam tego produktu od: paru ladnych tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego, ostatniego zapewne

tragedia....

Kupiłam ten krem zachęcona reklamą i tym, że Vichy wydaje się być dobrą firmą, ale...produkt ten jest totalna pomyłką... poczynił totalne spustoszenie na mojej twarzy. Nie dość, że wysusza, matuje może na 2 godziny, nic a nic nie poprawia kolorytu cery ani go nie wyrównuje, to jeszcze zatyka pory i powstały mi przez niego podskórne wypryski...
Nie poleciłabym nawet największemu wrogowi. Tym bardziej jestem zdenerwowana i zawiedziona, że ten krem nie należy do najtańszych...
Tragedia....

Używam tego produktu od:

Warto spróbować

W tytule recenzji napisałm prawdę,warto spróbować bo jest duża szansa że kremik może się spodobać
na pewno nie jest to produkt typowo przecwtrądzikowy, ale ujednolica cere, tuż po nałożeniu skóra jest miła, nawilżona
konsystencja fajna, kolorek taki lekko różowy, pachnie też ok
im mniejsze kłopoty z cerą tym na pewno lepszy efekt, ja go nie będe na pewno używaż non stop bo potrzebuje czegoś mocniejszego, ale kilka razy w tygodniu skórze przyda się odpoczynek w postaci właśnie takiego lekkiego kremiku
szkoda że drogi...ale to vichy, szkoda też że nie ma filtrów

Edit: używam go rzadko, ale zawsze jak go użyje pogarsza mi się stan cery, chyba zapycha!!!
Używam tego produktu od:3 tyg

udany produkt Vichy!!!

Niestety w Anglii nigdzie nie udalo mi sie nigdy dostac produktow Vichy. Panie w aptekach zapytane o produkty Vichy szeroko otwieraja oczka ze zdumienia...

Na szczescie podczas ostatniej wizyty w Polsce wkroczylam do apteki z zamiarem kupienia tej nowsci (wypatrzylam w jakims kolorowym magazynie).
kremik zakupilam i moge z czystym sumieniem powiedziec, ze krem jest wart swojej ceny i warto w niego zainwestowac ;)
Krem slicznie pachnie cutrusami, obietnice producenta jak najbardziej spelnione:) moja buzia jest czysta, swieza, zadbana. Kolor wyrownany .krem opanowal swiecace sie partie twarzy, z ktorymi nie mam juz wlasciwie zadnego problemu :)
Krem jest przeznaczony dla mlodych osob, nastoletnich a ja mam skonczone 25 lat i ale sprawdza sie rewelacyjnie:) zadnych podraznien, zaczerwien, szczypania czy pieczenia (jak bylo w przypadku Normaderm Vichy), buzia gladziutka, zarumieniona :)

28.06.07
zmiana recenzji ;) po wyprobowaniu Oligo 25 zdecydowanie wole Oligo 25 ;) Skinset niech zostanie dla "mlodej" buzi, gdyz moja juz potrzebuje czegos mocniejszego ;)
Używam tego produktu od:miesiaca

NIE dla tłuściochów!

Cóż... jak zwykle marketingowcy się postarali, a ja- posiadaczka (tłustej) cery dla której wciąż szukam odpowiednich kosmetyków, dałam się nabrać. Krem rzeczywiście ujednolica i matuje twarz, ale w moim przypadku trwa to mniej więcej do 1-1,5. Sądzę, że dla cer normalnych, bądź lekko mieszczanych będzie bardzo dobry, ale "tłuściochom" odradzam.Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: ...1

bardzo dobry

juz wczesniej zamierzałam napisac jego recenzje ale postanowilam poczekac na efekty przy dluzszym stosowaniu.
Krem ma fajna konsystencje, dobrze sie rozprowadza, ma mily delikatny zapach.
Pierwsze 3 dni krem spisywal sie swietnie-skora byla gladka, matowa itd. Pozniej wyskoczylo mi kilka pryszczy na czole-nie wiem czy byla to opozniona reakcja alergiczna na krem czy hormony. Ale wyleczyly sie bardzo szybko, bezbolesnie. od tamtej pory (ok. miesiąc) mam gładka, piekna skora bez zadnych niespodzinaek.
krem jest delikatniejszy od normadermu.

Używam tego produktu od:kilku tygodni