Yves Rocher, Pure Calmille, 2 en 1 Demaquillant + Tonique (Mleczko + tonik 2 w 1 (nowa wersja))

Produkt 2w1 wzbogacony o wyciąg z rumianku łączy w sobie delikatność mleczka i świeżość toniku. Delikatnie usuwa zanieczyszczenia i ślady makijażu. Idealny zarówno do oczyszczania twarzy, jak również okolic oczu. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Do codziennego stosowania przy użyciu wacika. Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

OK

Lubię to mleczko. Nie jest może tak idealne jak dwufazówka Ziaji, ale dalej funkcjonalne. Podoba mi się opcja 2w1 z tonikiem, nie trzeba tracić dodatkowych kilku minut przed nałożeniem kremu. Pozostawia skórę delikatnie pachnącą, bez tłustego filmu, nie świecącą się jak... wiadomo co.

Nakładam 3< warstw tuszu do rzęs, by zmyć taką skorupkę muszę się nieco namęczyć (przykładać wacik do oka przez minimum 10sek), jednak wynika to ze specyfiki mojego malowania się, a nie ze &quot;słabości&quot; mleczka. Tak naprawdę chyba jeszcze nie ma kosmetyku, który by to zmył za jednym pociągnięciem. :)

+ zapach
+ 2w1
+ lejąca, acz nadal kremowa konsystencja
+ produkt nie testowany na zwierzakach
+ miły w użyciu

- cena

Prawię na pewno kupię go ponownie. Wolę zapłacić kilka zł więcej za dobre mleczko niż za inne tańsze, ponieważ YR nie testuje kosmetyków na zwierzakach, co jest dla mnie ważne.

taki sobie

Nie jest to mój ulubieniec jeśli chodzi o zmywanie makijażu, pomimo, że żel do mycia buzi z tej serii to mój KWC. Radzi sobie z makijażem, nie powoduje podrażnenia, ale trzeba gu żuzyc całkiem sporo żeby zmyć np tusz. Mimo wszystko jest wydajny. Ja ciągle meczę jedno opakowanie i nie mogę go skończyć. Nie wiem czy kupię go ponownie.

świetne połączenie!

z reguły nie lubię mleczek, ten produkt dostałam w prezencie i podeszłam do niego sceptycznie.

ZASKOCZYŁ MNIE!

-konsystencja nie za gęsta (nie pozostawia niekomfortowej warstwy)
-śliczny zapach
-zmywa wszystko dokładnie
-wydajny
-pozostawia cerę odświeżoną i nawilżoną

jedyny mały minus to cena.. trochę zawyżona jak na mleczko, nawet w połączeniu z tonikiem..

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1x 200ml

Łagodny aż za bardzo

Z założenia nie lubię kosmetyków 2w1, lubię na końcu demakijażu poczuć świeżość jaką daje uczucie toniku. Myślałam, że będzie on zostawiał tłustą powłoczkę i i tak będę musiała użyć dodatkowo toniku, ale tak naprawdę całkiem nieźle sobie działa w pojedynkę. Jest bardzo dleikatny, ma przyjemny zapach i nie podrażnia nawet oczu. Cerę pozostawia gładką i odświeżoną. Jego działanie jest jednak naprawdę delikatne i nie nadaje się do zmywania &quot;cięższego&quot; makijażu.
Polecam na wyjazdy albo dla osób, które bardziej chcą oczyścić skórę z nagromadzonych na niej zanieczyszczeń, aniżeli zmyć makijaż.

Używam tego produktu od: około trzech miesięcy

Średniak

Cały czas próbuję znaleźć coś dobrego do demakijażu, ale jest to nie lada wyzwanie :)

+ konsystencja
+ zapach
+ wydajność

- słabo zmywa, trzeba się trochę natrzeć, a przez to oczy szczypią
- przy za dużej ilości szczypią oczy, przy za małej ilości nie zmywa ..
- PODRAŻNIA!

lepszy niż bardzo delikatny płyn do demakijażu wrażliwych oczu PurBleuet ale nadal to nie to :)

Mleczko bardzo delikatne

Mleczko jest bardzo delikatne dla skóry. Doskonale usuwa pozostałosci makijażu. Nie podraznia, fajnie nawilża i jest bardzo wydajne. starcza na bardzo długo. A przy tym ładnie pachnie:)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Całkiem przyzwoity

Kiedyś używałam tego produktu bardzo namiętnie. Poleciła mi go moja ciocia, fanka gamy Pure Calmille.

Mleczko z tonikiem świetnie nadaje się na każdą porę dnia i nocy. Można śmiało ograniczyć mycie buzi do przemywania jej wacikiem z tymże kosmetykiem. Byłam zadowolona z jego działania, gdyż na mojej twarzy z mieszaną cerę nie powodował wysypu niespodzianek, a wręcz je ograniczał.
To był mój pierwszy tego rodzaju produkt, wcześniej stosowałam wyłącznie toniki dla nastolatków.
W pewnym momencie jednak mleczko+tonik zaczął mnie podrażniać. Nie było to jakieś uczulenie z krostkami czy plamami, ale przy każdowym użyciu twarz wydawała się piec i być ściągniętą. O dziwo nigdy nie miałam podobnych problemów. Zużyłam więc zapasy do końca i już więcej go nie kupiłam ani nie planuję kupować ponownie. Od momentu ostatniej butelki znalazłam conajmniej kilka dużo lepszych i znacznie tańszych kosmetyków.

Używam tego produktu od: w 2010 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 x 300 ml, 1 x 250 ml

Bardzo przyjemny!

Tonik o niezwykle przyjemnym, charakterystycznym dla tej serii, zapachu rumiankowym :)

plusy:
+ zapach, zapach i jeszcze raz zapach! :)
+wydajność
+delikatny dla skóry (nie podrażnia, nie uczula, nie wysusza)
+opakowanie

+/- cena, jednakże seria ta często jest w promocji i wtedy można kupić go za ok. 12 zł, a to już nie jest źle ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Rewelacja

Pierwszy raz kupiłam go dwa lata temu i wiedziałam że to jest kosmetyk z którym się nigdy nie rozstanę.
Mam cerę suchą i wrażliwą a te mleczko cudownie odświeża, oczyszcza i nie podrażnia cery.
Plusy:
-odświeża cerę
-dobrze oczyszcza i tonizuje
-nie podrażnia
-pięknie pachnie
-wydajny
Minusy:
-brak

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

fajnie odświeża :)

Polubiłam ten kosmetyk bo twarz po nim jest przyjemnie odświeżona. Lubię kosmetyki typu 3 w 1. Mleczko ma lejącą się lekko galaretowatą kosnsystencję. Myje twarz dosyć dobrze. Odświeża rewelacyjnie. Działa tak jak powinno i do tego jest wydajne. Przy codziennym używaniu starcza na ponad miesiąc spokojnie. Ma bardzo świeży zapach. Ja jestem zadowolona i polecam przetestować.

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze skończyłam

Już nie.

Przy pierwszej buteleczce byłam nim zachwycona. Wspaniale działał na moją cerę, zmywał makijaż twarzy, pięknie pachniał, odświeżał i tonizował.

Niestety druga buteleczka mnie bardzo zawiodła. Zastanawiam się, może firma zmieniła nico skład, albo moja skóra się zmieniła, ze tak źle reaguje na ten kosmetyk. Po użyciu była nieprzyjemnie ściagnięta, nie tak jak wcześniej. Nie było mowy o odczuciu odświeżenia na buzi.
Mleczko przestało radzić sobie ze zmywaniem makijażu, szczególnie oczu. Ślady po tuszu i eyelinerze to była normalka, lecz nie używam kosmetyków wodoodpornych i dziwne jest dla mnie to, że nagle mleczko z nimi sobie nie radzi.
Do tego doszło okropne pieczenie oczu i w okolicach podczas użytkowania. Oczy momentalnie robiły się czerwone i zaczynały łzawić, a skóra wokół nich piekła, jak po poparzeniu słonecznym.
Konsystencja mleczka, też daje wiele do życzenia, jest za bardzo lejąca, wiec w moim odczuciu mało wydajna.

Tego produktu już nigdy nie użyje na twarz, za bardzo mnie podrażnił, co się bardzo rzadko zdarza w moim przypadku. Teraz używam go do czyszczenia moich pędzli, bo z tym sobie jakoś radzi.

Lubię do niego wracac, czemu?

Mam słabość do preparatów typu &quot;2w1&quot;, &quot;3w1&quot; i więcej w jednym, dlatego nieprzypadkowo produkt Yvesa Rochera trafił w moje ręce :)
Dobrze radzi sobie z usuwaniem makijażu, do tuszu trzeba zastosować jeszcze coś innego. Tonizuje również przyzwoicie.
Opakowanie wspaniałe, jedno z moich ulubionych <3
Wadą jest to, że jak trafi przypadkiem do oka to szczypie. I trudno zaaplikować na płatek zamierzoną ilość, zawsze, ale to zawsze wyleję więcej niż potrzebuje, a potrzebuje niewiele, gdyż produkt jest BARDZO wydajny.

...i na pewno kupię go ponownie...

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie