Barry M, Dazzle Dust Loose Powdered Eyeshadows (Sypkie cienie do powiek)

Barry M, Dazzle Dust Loose Powdered Eyeshadows (Sypkie cienie do powiek)

Sypkie opalizujące cienie do powiek ogromnym wyborze - w ponad 60 kolorach - od pasteli do nasyconych barw, od bieli do czerni. Intensywnie opalizujące bądź perłowo-błyszczące, łatwo się rozprowadzają. Można je używać do makijazu oczu, policzków lub ust. W małych słoiczkach.

Cena: 4,50 funta / ok. 2-3g

genialne!

Super cienie!szkoda, że niedostępne w Polsce, dostałam od koleżanki z UK, używam od kilku lat, a mam wrażenie, że w słoiczku nic nie ubywa :) wydajne, bardzo trwałe, pięknie błyszczą, może trochę przy nakładaniu się osypują, ale to nic w porównaniu do tylu zalet, miałam 2 odcienie, ale jeden dałam koleżance makijażystce, naprawdę warto sprowadzić lub poprosić kogoś o zakup!

Używam tego produktu od: kilku lat

Cienie trwałe i cudownie kolorowe

Cieni Barry M używam od trzech lat. Pierwsze kupiłam w Anglii i przy regularnym stosowaniu zużywają się naprawdę minimalnie - są fantastycznie trwałe, intensywne i wydajne. Mam 7 kolorów i jestem z nich bardzo zadowolona! Makijaże wychodzą po prostu bajeczne!
Jedyny minus to to, że są niedostępne w Polsce :(.

Niekonczacy sie cien... ;)

Zaczne od tego, ze te cienie sa megawydajne!
Mam wrazenie, ze moj nigdy sie nie skonczy ;)

Co tu duzo mowic, cien jest rewelacyjny ;)
- Zamkniety jest w uroczym sloiczku
- Bardzo latwo sie go naklada na powieke pedzelkiem
- Bardzo dobrze sie naklada na rozngo typu bazy – Artdeco, Urban Decay, Inglot, Joko..
- Kolor calkiem intensywny, choc przyznam, ze moj roz sam w sobie jest delikatny – balam sie troche skoczyc na jakis mocniejszy kolor
- Na bazach cien utrzymuje sie pieknie caly dzien – bez rolowania, blakniecia, i wazenia sie (mam oleiste i opadajace powieki)
- Cien sypki, ale nie osypuje sie przy nakladaniu na cala twarz
- Wystarczy odrobina na pedzelku, by pokryc cala powieke
- Wybor kolorow niesamowity – ale przyznam szczerze, ze dla mnie ten roz jest przepiekny, ale w calej palecie kolorow nie znalazlam innego cienia, ktory moglabym kupic, poniewaz kolory sa bardzo odwazne, bardzo blyszczace a ja niestety albo stety, nie jestem na tyle odwazna, by zrobic taki odwazny i kolorowy makijaz ;)
- Cien bardzo latwo “laczy” sie z innymi cieniami, kazdego typu – latwo sie go rozciera
- Cena jest w porzadku, za taka wydajnosc i jakos to naprawde niewiele, a czesto widze produkty Barry M w promocji np 3 cienie za funtow 10 albo 3 cieie w cenie 2... wiec warto!

Używam tego produktu od: styczen 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

super

mam dwa odcienie: stare złoto i jakiś ciemny brąz.
super wyglądają na oku, ale osypują sie - cała twarz się świeci potem ;) są bardzo wydajne - mam je już prawie dwa lata (kiedyś używałam codziennie, teraz już rzadziej).
Gdyby można byłoby je łatwiej kupić w pl napewno bym to zrobiła.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 - połowa

wspaniale!:)

Nie mam wielkich doswiadczen z cieniami do powiek, dotychczas uzywalam tylko Max Factora (poki nie upadly mi na podloge i nie zostal z nich popiol).
Cienie Barry\\\'ego sa po prostu magiczne! Posiadam odcien srebra, kolor jest mega napigmentowany, bardzo blyszczacy, definitywnie nie-naturalny:) i musze uwazac,zeby nie nalozyc za duzo na powieke (chyba,ze szykujesz sie wlasnie na Sylwestra:)).
Moim zdaniem najlepsza forma aplikacjii to delikatnie przylozenie opuszka palca do cieni i zdmuchniecie nadmiaru a potem juz na powieke.
Cienie sa bardzo trwale i nie wedruja po calej twarzy w ciagu dnia.
Jest naprawdy warty polecenia, duzym plusem jest tez cena.
Sa mega trwale- bez problemu wytrzymuja do wieczora, nie znikaja, nie plowieja, sa gdzie maja byc.
Opakowanie z ktorego sie korzysta nie pokazuje na ubytek cienie- duzo jest tego popiolu!
Kosmetyk bardzo wydajny, ledwo widac,ze sie uzywa. Wystarczy niewielka ilosc dla naturalnego makijazu i niewiele wiecej do juz wieczornego.

swietne

cudowne cienie... piekne kolory,ogromny wybor, latwe w nakladaniu, bardzo dlugo sie utrzymuja na powiece... mozna mieszac i uzyskac cudowny efekt... jak dla mnie same ochy i achy... i ta przystepna cena... polecam
zapomnialm dodac ze mam ich lacznie 18 kolorow (kazdy inny :) )Używam tego produktu od: 2 lat

słabo

Cena i ogromny wybór kolorów faktycznie zachwycają!

Z efektem jest trochę gorzej - no ale być może trafiłam na kiepskie odcienie.

Mam metaliczny granat nr 23. Wszystkie cienie nakładam zawsze na bazę ArtDeco i trzymają się bez zarzutu, a z tego niestety po paru godzinach cały "metalik" odpadł i na powiekach została smętna warstewka czerni :/.

Mam też odcień morski nr 82, ale też nie jestem nim zachwycona, bo nie wiem ile musiałabym go nałożyć, żeby kolor był intensywny - w przypadku cieni sypkich jest to bez sensu, bo oczywiście kolejne warstwy się osypują..

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań:

super sa

Jestem szczęśliwą posiadaczka 5 kolorków. Cienie sa bardzo fajne, błyszczące, kolory bardzo fajnie się mienia pod różnym katem padania światła. Jak dla mnie sa trwale nawet bez bazy. Faktem jest to ze się troszkę osypują ale tylko gdy sie spieszę z nakładaniem. Na pewno powiększę swoja kolekcje o następne.
Gwiazdkę odejmuje za to ze przy zmywaniu pieką mnie troszkę oczy.

Używam tego produktu od:miesiaca

Świetne kolory

Cienie Barry M zachwyciły mnie ferią barw i odcieni. Zwłaszcza połączenie brzoskwiniowego/beżowego z różowym - cudo!

Plusy:
-kolory
-długo się trzymają
-łatwo się je nakłada
-przyjemne opakowanie, z którego nic się nie sypie
-są bardzo wydajne, po kilku m-cach używania prawie nie ubyło ich z pudełeczka

Minusy:
-troszkę się osypują przy nakładaniu
-niedostępne w PL

Używam tego produktu od:4 m-ce
Ilość zużytych opakowań:cały czas jedno!

ulubione cienie sypkie

te malutkie sloiczki [ mam ich 9] kryja najpiekniejsze kolory, bardzo wyraziste, nakladam je przy uzyciu pedzelka do cieni [i na baze pod cienie inglota].Troche trwalo zanim nauczylam sie je profesjonalnie nakladac,tak zeby sie nieobsypywaly przy nakladaniu na powieki. Poniewaz wszystkie kolory mam lsnioce i srebrzyste korzystam z nich przy robieniu makijazu wieczorowego. cienie sa mega wydajne choc sloiczki maluskie, juz mala ilosc cienia daje intensywny kolor, kolory daja sie tez ladnie mieszac ze soba. makijaz pozostaje na powiekach przez cala noc i nie wedruje po twarzy. szkoda ze nie ma ich w pl, ja swoje kupuje w irlandi. lubie te cienie i dokupie kolejne kolory. cienie nie podrazniaja moich wrazliwych oczu. uzywalam cieni sypkich innych firm ale te sa najlepsze i najtansze. to dobry przyklad ze dobre nie musi byc wcale drogie! Polecam kobietkom lubiacym sie malowac .

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie uzywania 9 kolorkow

Jestem wielka fanka MACowych pigmentow i cieniow....zaczelam urzywac Barry dosc czesto czesciej jak MAC mam piec kolorow plus Gitter. Uwazam ze sa swietne i maja swietna cene. Ostatnio w lipcu byla promocja w UK 3 za 10 funtow;.
Nie ktorzy narzekaja ze sie osypuja. Trzeba nauczyc sie jak je nakladac i z pewnoscia trzeba nalozyc baze albo Mixing medium z MAca. Ja osobiscie domowym sposobem zrobilam Mixing medium(gliceryna w stosdunku do wody 1 do 3) super sie trzma.
Jak na razie Barry jest na 2 miejscu za Mac
Używam tego produktu od:4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 5 w trakcie

Ciężka sprawa

Dla mnie ciężka sprawa.

tak szerokiej i niepowtarzalnej gamy kolorystycznej to inna firma chyba niema. Cena nie jest duża zważywszy na fakt że słoiczek wystarczy na dużoooo użyć.

Ale.... no właśnie ale

Ma sporo minusów:

Te odcienie które są srebrzyste i perłowe lubią "wędrować" po twarzy. Trzeba być naprawdę ostrożnym żeby twarz się nie błyszczała.
Cienie nałożone na samą powiekę nie są trwałe. Znikają bardzo szybko z powieki.

ALe... na pewno do nich będę wracała. Jestem szczęśliwą posiadaczką 5 kolorów i będę się zaopatrywała w następne.

Używam tego produktu od:1,5 roku