Barry M, Dazzle Dust Loose Powdered Eyeshadows (Sypkie cienie do powiek)

Barry M, Dazzle Dust Loose Powdered Eyeshadows (Sypkie cienie do powiek)

Sypkie opalizujące cienie do powiek ogromnym wyborze - w ponad 60 kolorach - od pasteli do nasyconych barw, od bieli do czerni. Intensywnie opalizujące bądź perłowo-błyszczące, łatwo się rozprowadzają. Można je używać do makijazu oczu, policzków lub ust. W małych słoiczkach.

Cena: 4,50 funta / ok. 2-3g

dobry produkt za dobra cene

Kupilam ten produkt ze wzgledu na szeroki wachlarz odcieni, cena bardzo przyzwoita poza tym posiadam inne kosmetyki tej firmy i jestem bardzo zadowolona z ich jakosci.Tak samo jest w przypadku tych pylkow, maja cudowne kolory, mozna je nakladac na morko i sucho troche sie osypuja ale jest to normalne przy pylkach i pigmentach.Polecam dla Pan lubiacych eksperymetnowac z makijazem oczu

Używam tego produktu od:6 miesiacy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie dwoch

a chciałam się nie zawieść.

Kupiłam ten cień zachęcona pozytywnymi komentarzami, mam kolor nr. 98 (Petrol Black, czarny z kolorowym połyskiem). Kolor jest śliczny ale na tym się chyba kończy...

- osypuje się na policzki, wchodzi w pory i nie idzie go usunąć
- rozwarstwia się (zostaje tuż przy rzęsach i nad załamaniem, na załamaniu kolor znika i widać białą skórę)
- nie idzie go równomiernie nałożyć
- znika po godzinie.

+ działa na mokro jako cień lub eyeliner (z lakierem do włosów :PPP)

Ogółem może jaśniejsze kolory się lepiej spisują ale ciemne to porażka w użytkowaniu ...

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

Kupiłam z ciekawości 3 słoiczki (różowy, żółty i niebieski) będąc w Irlandii z pół roku temu i naprawdę mogę śmiało i gorąco polecić wszystkim lubiącym pyłki ;)Kolory są bardzo intensywne, odważne a taki słoiczek wystarcza na naprawdę długo. Za miesiąc znowu lecę do Irlandii i z pewnośćią dokupię parę innych odcieni.

Ilość zużytych opakowań: 3 (dalej w użyciu)

Jestem w nim zakochana !!!

Cień kupiłam ponad rok temu w Londynie , zupełnie przez przypadek. Nie przepadałam za sypkimi cieniami , miałam złe doświadczenia. Ale zaryzykowałam i zakochałam się w nim od pierwszego nałożenia. Mozna osiągnąć kilka efektów - w zależnosci co nałozy się pod cień Barry M. Czy zastosuje się na sucho czy na mokro. Jest boski. Przepiekne kolory - ja mam kolor Mushrooms. Maluję się nim praktycznie codziennie i cały czas go mam. Czyli jest BARDZO WYDAJNY. W tej chwili przebywam już w Polsce , także koleżanka przywozi mi cienie z UK.
Polecam w 100%Używam tego produktu od: ponad roku

Polecam!!!

Jestem nim zachwycona,nie osypuje sie ,latem nie waży,jest lekki a przede wszystkim pięknie migocze w świetle dziennym jak i sztucznym.Kupiłam go latem w Londynie ,i do tej pory mam ponad pół słoiczka,więc jest bardzo wydajny-niestety nie widzialam go w Polsce więc pewnie będe go musiała szukac na allegro .

Ilość zużytych opakowań:

POLECAM

Jestem szczęśliwą posiadaczką 30 odcieni tych wspanialych cieni i rzeczywiście po zetknieciu z M.A.C wypadaj prawie identycznie w duzo nizszej cenie kolory sa sliczne intensywne i błyszczące naprawdę mozna zaszalec z makijażem a do tego mega wydajne.Moje ukochane cienie POLECAM SERDECZNIE

Używam tego produktu od:1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: 30 w trakcie używania bardzo wydajne

lekki, puszysty i trwaly

Szukalam jakiegos jasnego cienia do rozswietlenia wewnetrznych kacikow oczu i obszaru pod lukiem brwiowym. Trafilam w sklepie na te malenkie sloiczki i bardzo spodobalo mi sie, ze maja delikatny dodatek brokatu ale bez przesady. Kupilam sobie jasno bezowy odcien z dodatkiem zlotego kolorku. Balam sie, ze cien bedzie osypywal ale trzyma sie na powiece bardzo dobrze, ladnie sie mieni i bez problemu da sie mieszac z innymi cieniami. Jest niesamowicie wydajny. Jedynym minusem jest to, ze trzeba uwazac z alikacja, bo latwo mozna nalozyc go niechcacy pod oczami ;).

Przed duzym wyjsciem mozna zmieszac odrobinke z rozem i nalozyc na kosci policzkowe jako rozswietlacz.Używam tego produktu od: 3 miesiecy

uwielbiam te kolory :D

ja mieszkam w uk wiec dostep jest latwy i przyjemny mam jeden z nich wściekle różowy używałam go na moim egzaminie z makijazu wypadl swietnie cien rzeczywiscie szybko miesza sie z innymi kolorami wiec polecam wszystkim nawet niedoswiadczonym a pozatym z jednego cienia latwo uzyskac wiele odcieni jednego koloru od prawie niewidocznego do bbbaaaaardzo intensywnego gorąco polecam ;)

Ilość zużytych opakowań:cały czas 1

Bardzo fajne

Dostałam od koleżanki, przywiozła z Anglii- na początku nie byłam przekonana do formy- sypkich cieni, ale znalazłam sposób, żeby je nałożyć tak, żeby się nie obsypać nimi- i jestem bardzo zadowolona. Trzymają się całkiem nieźle a kolorek też niczego sobie(niebieski ze złotem). Fajnie by było mieć więcej, ale niestety są niedostępne w Polsce
:( dlatego nie wiem, czy je jeszcze kupię. W dodatku są tak wydajne, że prędzej się zepsują niż skończą ;)

Używam tego produktu od:rok i 4 miesiące

polecam!

mam 6 słoiczków cieni barry m , mieszkam w UK więc nie mam problemu z ich zakupem, są świetne, kolory żywe, nie schodzą, trzymają się cały dzień na powiece, ale tylko 4 gwiazdki, za niebieski brokatowy cień-kolor idealny, ale brokat w tym cieniu , spada na twarz przy nakładaniu, mimo to polecam gama kolorów jest przeogromna, i ciągle jakieś promocje !!!!

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:6 słoiczków , są bardzo wydajne więc jeszcze mi na długo starczą-dodam maluję się codziennie, chociaż to nie jedyne cienie które używam

Rewelacja!

Połasiłam się i kupiłam 6 kolorów tej firmy. Po nałożeniu pędzelkiem pyłka nic się nie osypuje! Byłam naprawdę w szoku, bo liczyłam na to, że będę miała pół twarzy w cieniu. Przepiękne kolory, super się rozprowadza na oku i miesza z innymi cieniami. Naprawdę polecam!Na pewno czekają mnie jeszcze zakupy innych kolorów z tej firmy. Jestem super zadowolona i bardzo mile zaskoczona. Jakościowo super i cenowo również :)

Używam tego produktu od:dopiero zaczynam
Ilość zużytych opakowań:6 jest w uzyciu :)

spoko :)

cienie są super, ogromna gama kolorów każdy znajdzie coś dla siebie :) opakowanie starcza na bardzo długo. Troszkę niewygodne do nakładania pyłek bardzo lekki łatwo go rozprowadzić nawet na nieporządane miejsce... ale i tak polecam kupowałam w Anglii i Irlandii w Pl nie widziałam ich :(

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:około 6