Oriflame, Giordani Gold, Adaptive Foundation (stara wersja)

Oriflame, Giordani Gold, Adaptive Foundation (stara wersja)

Dopasowuje się do karnacji skóry, dając perfekcyjny, a jednocześnie naturalny efekt. Pozostawia zmysłowe uczucie gładkości. Przełomowa technologia pigmentów opalizujących pozwala doskonale oddać odcień i fakturę skóry.

Kupiłam go za 7,5!

Na allegro można kupic ten podkład za 7,5 zł, oczywiście 30ml w postaci próbek. Mozna nimi wypełnic pustą buteleczke ale ja używałam bezpośrednio z próbek, bo mi tak nie przeszkadza (nacinam mały dzióbek i jest super z aplikacją).
Nie Przepłacajcie!!!
Wracając do recenzji to polecam go osobom nie majacym problemów z cerą. Delikatnie kryje, co dla mnie jest minusem ale przecież tego producent nie zapewnia więc ma usprawiedliwienie:). Po jego nałożeniu musze użyć pudru... Dzięki niemu trzyma sie nawet długo (bez pudru pare godzin).
Ale poza tym ma same zalety. Chociażby się przesadziło z iloscią produktu to nie sądzę aby ktoś uzyskał efekt maski. Naturalnie wygląda. Jest bardzo lekki.
Napisałam, że nie wiem czy go kupie bo borykam się z problemami na skórze ale jak się wylecze to na pewno do niego wróce!

Daje delikatny,naturalny efekt

Polubiłam ten delikatny podkład. Najjaśniejszy "porcelain" jest idealny dla bardzo jasnych karnacji.
Co najważniejsze:
- rzeczywiście stapia się z cerą, daje naturalny efekt, nie widać go na twarzy, przez co nie tworzy maski.
- można zrobić delikatny, naturalny makijaż
- cudownie się rozprowadza, konsystencja idealna
- byłam pod wrażeniem jego aksamitności (w dotyku)
- lekki, bardzo dobry na lato
- skóra jest nawilżona, wcale nie widać suchych skórek jak w przypadku innych podkładów.
- pięknie wyrównuje cerę, nie tworzy żadnych plam, bo kolor jest idealnie dopasowany.
Jeśli chodzi o gorszą stronę podkładu, to muszę wymienić to, że nie utrzymuje się zbyt długo. Nie jest też matujący.
Długo byłam fanką tego własnie podkładu, zachwalałam go i zachęcałam. Obecnie trochę przystopowałam i zaczęłam szukać czegoś więcej, bo moja skóra jest wymagająca. Zachęcona opiniami wizażanek kupiłam podkład Gosch matujący - rozczarowanie, potem Hean - i chyba przy nim na jakiś czas zostanę.
Nie mniej jednak polecam ten podkład, bo robi naprawdę równy, delikatny, naturalny makijaż, dobry na co dzień.

Używam tego produktu od: jakieś 2,5 - 3 lata
Ilość zużytych opakowań:2 lub 3 (nie pamiętam)

jak dla mnie idealny

Lekki, nie kryje zbyt mocno wyrównując jedynie koloryt cery, co akurat bardzo mi odpowiada. Używam najjaśniejszego odcienia (Porcelain), choć mam nieznacznie ciemniejszą karnację, ale dzięki temu twarz jest ładnie rozświetlona.

Warto wspomnieć też o tym, że sposób aplikacji jest rewelacyjny.

jestem na tak ;)

podkład godny polecenia...
*dopasowuje się do koloru cery
*twarz wygląda naturalnie
*lekki
*ładny zapach
*nie ciemnieje w ciągu dnia
*troszkę słabo kryje (po 2 warstwach może być;p)Używam tego produktu od:kilku miesięcy

super:)

używam tego fluidu razem z mama, zarówno dla mnie i jak dla mamy jest to najlepszy fluid jaki miałyśmy:) z tym że ja w sumie powinnam używać innego odcieniu ale co jest najlepsze - ten fluid nie tworzy maski stąd nawet troche za ciemny odcień nie jest zły a wręcz przeciwnie skóra ma ładny koloryt i jest równomiernie pokryta tym fluidem (bardzo dobra konsystencja) używam też jaśniejszego odpowiedniejszego dla mnie i efekt jest naprawde super:) zachęcam do wypróbowania :)

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań:ok 8 razem z mama:)

Nie dla mnie

Fluid ładnie wyrównuje koloryt skóry, ale to właściwie wszystko. Nie kryje niedoskonałości, nie matowi skóry, nie utrzymuje się długo (po 8 godzinach w pracy policzki i nos wyglądały jakbym nie miała żadnego makijażu).
Natomiast po jego użyciu ma się istotnie wrażenie że skóra jest jedwabiście gładka.
Podkład ma dość bogatą konsystencję. Używałam kosmetyku w zimie, dlatego był to jego plus, nie sądzę jednak by nadawał się na okres letni.
Bardzo estetyczne szklane opakowanie z poręczną, praktyczną pompką.
Jakość w stosunku do ceny niezła.

Świetny!

Puder jest lekki, ma odpowiednią konsystencję, łatwo się rozprowadza, a co najważniejsze - w końcu znalazłam odcień, który idealnie pasuje do mojej skóry (porcelain). Jest wydajny. Nie podkreśla przesuszonych miejsc na twarzy. Rozświetla i odświeża twarz.
Najlepszy ze wszystkich, jakie do tej pory miałam.

Spoko rokoko:D

Podkład jest leciutki, mało widoczny, świetnie stapia się z cerą, dobrze kryje i matuje. Ogólnie jestem bardzo zadowolona;)
Uwielbiam testować kosmetyki dlatego na razie kupuje inne, ale i tak wracam do tego:DUżywam tego produktu od: co jakiś czas kupuję
Ilość zużytych opakowań: ok.4

OK

Fluid jest w porządku, ale na pewno nie na tyle dobry by kosztować 51 zł. Fajnie wtapia się w kolor skóry i maskuje niedoskonałości a także jest dość trwały.Niby wszystko ładnie pięknie , ale jakoś nie przekonuje mnie do siebie...

podrażnił

Fatalny podkład. Podrażnił, uczulił i zapchał moją - wcale nie nadwrażliwą - cerę.
Cóż mogę więcej dodać? Chyba tylko tyle, że nawet nie chcę wspominać tego podkładu, ale zdobyłam się na napisanie recenzji, żeby jakoś zaznaczyć moją niepochlebną o nim opinię!
Odradzam!

Używam tego produktu od: używałam rok temu i rok temu zwróciłam konsultantce
Ilość zużytych opakowań: napoczęte 1 (2-3 użycia)

Średni

Uważam, że w tym przypadku jakość nie idzie w parze z ceną... Cena nie jest absolutnie adekwatna do jakości...
Plusy:
-dopasowuje się do cery
-wygodne opakowanie
-ładne krycie
Minusy:
-skąd ta cena?
-zatyka pory
-po 4h schodzi z twarzy i pozostawia jakieś dziwne plamki na wysuszonych miejscach
Na pewno nie kupię go ponownie.

Używam tego produktu od:roku

Jak na razie, najlepszy :)

Trafiłam na niego przypadkiem, przez próbkę gratis do zamówienia z katalogu i bardzo mi przypadł do gustu.

Moje spostrzeżenia:
- nieładnie podkreśla wysuszone skórki.
- sam w sobie nie kryje rozszerzonych porów i nie matuje - trzeba użyć pudru.
+/- kryje drobne zaczerwienienia - niestety, tylko te bardzo drobne i przy mojej trądzikowej cerze wymaga poprawek co 6-8 godzin.
+/- pompka w buteleczce jest superwygodna i wydala akurat taką ilość fluidu, jakiej potrzebuję, ale niestety - nie sposób wydobyć z buteleczki wszystkiego, zawsze coś zostaje na ściankach.
+ łatwo się rozprowadza, jest lekki i nie tworzy maski; można go b. szybko nałożyć.
+ kolor faktycznie lekko dopasowuje się do twarzy - miałam zarówno najjaśniejszy "Porcelain", jak i nieco ciemniejszy "Light Ivory" i było oczywiście widać lekką różnicę, ale oba wyglądały naturalnie.
+ nie zapycha.
+ równie dobrze sprawdza się na mrozie, jak i podczas upałów - nie spływa, nie skleja się w grudki, nie ciemnieje, ogólnie nie dzieje się z nim nic dziwnego ;)

Nie daję *****, bo cały czas mam nadzieję, że trafię na coś jeszcze lepszego, ale na razie ten uważam za ulubiony :)

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: wykańczam trzecie.