Oriflame, Giordani Gold, Adaptive Foundation (stara wersja)

Oriflame, Giordani Gold, Adaptive Foundation (stara wersja)

Dopasowuje się do karnacji skóry, dając perfekcyjny, a jednocześnie naturalny efekt. Pozostawia zmysłowe uczucie gładkości. Przełomowa technologia pigmentów opalizujących pozwala doskonale oddać odcień i fakturę skóry.

Ten jedyny <3

Ja: początkująca, zapracowana, wymagająca.
Moja cera: mieszana, ze skłonnością do wyprysków.
On: ideał; skóra jest jednolita, kolor stapia się z karnacją, nawilża, matuje, kryje. Nie oddam nikomu!

A kysz!

Jedno z moich największych rozczarowań jeśli chodzi o podkłady Oriflame. Chyba nawet Vision byłby od tego lepszy.. Korzystałam od zawsze z fludiów z linii Oriflame ale promocja sprawiła że rozważyłam kupno z serii Giordani. Opis był wręcz zniewalający - niby wszystko czego chcieć od podkładu.
Zaraz sie z tymi mitami rozprawie.
1. Dopasowuje się do karnacji cery .. - może i by się dopasowywał, gdyby go w ogóle było widać. I bynajmniej nie jest to jego cudowna zaleta że jest prawie niewykrywalny, lecz tragizm podczas rozprowadzania go na cerze! Jest zdecydowanie za tłusty i prawie w ogóle nie matuje! Nie zakrywa zaskówników (o pryszczach już nie wspomne!)
2. Opalizujące pigmenty? A cóż to takiego? Nie, chyba ktoś pomylił opis podkładu...O zgrozo!! Mimo kremów matujących po nałożeniu na twarz w kategorii świecenie moge konkurowac z żarówką. Miało to oddać naturalny blask cery a nie sprawiac wrażenie że za godzine makijaż skapie nam na dekolt.
Brr..aż mnie ciarki przechodzą. Cena bez promocji naprawde wysoka. Za jej równowartość można kupić dużo lepsze podkłady np. Loreala.

Oprócz ładnego zapachu i znosnej konsystencji nie mam czego zawdzięczać temu kosmetykowi. Nie jest to tragedia, choć groteska zdecydowanie łączy ten podład z jego opisem. Nie polecam! Jak już oriflame można kupić taniej podkłady z poza serii Giordani. O niebo lepsze!

Używam tego produktu od: pół roku i skończyć nie moge!

Prawie nie kryje

Wybrałam ten podkład bo cena w promocji mieściłą się w granicy znośnej,piękny jasny odcień Porcelain,b.dobre opinie na KWC.Niestety trochę pospuję te opinie.

Na plus zaliczam dostępność naprawdę jasnych odcieni; podkład jest bardzo lekki tzn.nie czuje się go na skórze-idelanie się stapia,nie widać że ma się podkład na twarzy...
no właśnie,w tym problem że GG Adaptive praktycznie w ogóle nie kryje skóry,mało tego,samo wyrównanie kolorytu skóry też jest minimalne.
Na pewno jest to więc taki podkładzik dla cer idealnych,chociaż wg mnie nawet takiej cerze on nie wyrówna koloru itp. Podkłąd niestety nie matowi,skóra po 2 godz.zaczyna się dość mocno świecić.

Jeśli ktoś chce,a ma fajną cerę,może sobie kupić,cena 30 zł jest do przyjęcia,ale w cenie regularnej 51 zł można znależć o niebo lepsze podkłady niż ten.

Używam tego produktu od:3 miesiące

mam mieszane uczucia

Plusy:
-super poręczna buteleczka
-ciekawa aplikacja
-konsystencja
-kolor faktycznie dopasowuje się do cery
-cena nie taka zła, najlepiej kupić go w promocji lub jako konsultantka :D
-podpasował bardzo mojej mamie więc zaliczam jako plus

minusy:
-mało wydajny
-trwałay do około 3 godzin, owszem jest mowa o dopasowaniu się kolorytu cery ale po kilku godzinach prześwitują mi wszystkie niedoskonałości! grrrrr

zamówię go ale tyko dla mamy, ogóle raczej nie polecam,chyba że macie czas na 10 poprawek w ciągu dnia

Ilość zużytych opakowań:prawie 3

Sredni

Tak jak w opisie

zacznę od plusów:
+dobrze nawilża cerę suchą i mieszaną
+bardzo delikatny dobrze się stapia, po nałożeniu jest prawie niewidoczny
+skóra jest faktycznie bardziej miękka i delikatna
+wygodne opakowanie

minusy:
-średnio/słabo kryjący raczej nie nadaje się dla posiadaczek większych niedoskonałości
-strasznie wolno się wchłania

Z pewnościa jest do bardzo dobry podkład dla cer prawie idealnych jednak mogłby być bardziej kryjący stąd tylko tyle gwiazdek.

Hmmm

Zapewne podklad ma wiele plusow jak i minusow, dla mnie sprawdzil sie bardzo dobrze, mam cere bezproblemowa, nie oczekiwalam krycia. Podklad dosc dobrze nawilza, nie podkresla suchych skorek, ktore sa niestety obecne na moich policzkach, jak dla mnie Light Ivory jest strzalem w dziesiatke. Niestety nie obejdzie sie bez wykonczenia makijazu sypkim puderem, lub pudrem w kamieniu, poniewaz sam w sobie troszeczke za bardzo sie swieci w strefie T. Druga wada jest to ze naprawde bardzo szybko sie skonczyl, uzywalam wczesniej podkladow o takiej samej pojemnosci, czyli 30 ml i starczaly mi na dluzej. Cena w promocji akurat, bez promocji niestety lekko przesadzona!Używam tego produktu od:4 tyg

dobry, ale ...

+ wygodnie się go używa
+ nie wysusza skórek

Jeżeli chodzi o minusy:

- słabo kryje
- nie wygładza, oczekuję efektu aksamitnej skóry
- wg mnie nie warty swej ceny, niestety
- szybko się kończy

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

ładnie rozświetla

Podkład jest całkiem przyzwoity i na plus zaliczam mu to, że ładnie stapia się ze skórą i daje delikatny efekt rozświetlenia. Dobrze się go nakłada, tylko trzeba z nim uważać przy jasnych ubraniach, bo brudzi!

Nie jestem zadowolona z efektu krycia, bo prawie go nie ma. Niestety przez to nie nadaje się dla mnie do użytku dzień w dzień i używam go wymiennie z innymi podkładami.

Dobrze sprawdził się w zimie, kiedy moja skóra była przesuszona, bo delikatnie ją nawilżał i zostawiał lekko tłustawą warstwę.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

średniak

Plusy:
- rzeczywiście dopasowuje sie koloru karnacji
- daje naturalny efekt, dobrze stapia sie ze skora
- jest lekki
- dobre opakowanie z pompka

Minusy:
- w ogle nie kryje
- kiepska trwalosc
- nie dla osob z tlusta/mieszana cera (zero matowania ale trzeba przyznac ze producent tego nie obiecuje)
- cena (za ta pieniadze mozna dostac cos o wiele lepszego, oplaca sie kupic tylko w promocji za polowe ceny)

Dobry dla bezproblemowych cer.

Używam tego produktu od: miesiaca

beznadzieja

zachęcona opiniami wizażanek .... itd :D

Dla mnie to zupełny niewypał ..
-konsystencja - jakieś mazidełko a nie podkład. Kojarzy mi się z tym kremo-fluidem z nivei;/
-krycia nie ma praktycznie żadnego;
-trwałość ..hmm makijaż podoba mi się tylko od razu po jego skończeniu.. pół godziny później cera nie wygląda już tak fajnie, a na dodatek pojawia się tłusta wartwa!! fuj! a dodam, że ostatnio mam dosyć suchą cere od tabletek anty ;p
- opakowanie, zapach itd może być, ale przy poprzednio wymienionych wadach są one mało istotne.

acha!! już nigdy nie kupie nic z oriflame!! juz 4 raz się zawiodłam :/

Ideał dla bezproblemowych cer

Podkład adaptacyjny jest doskonały dla cer bezproblemowych, ponieważ nie kryje, za to idealnie wyrównuje koloryt, ujednolica cerę, wygładza, wtapia się w skórę i dostosowuje się świetnie do naturalnej karnacji. Podkład jest leciutki, nie zatyka porów, nie obciąża cery, nie podkreśla skórek, bo jest nawilżający. Trzyma się średnio, ale ja nie oczekuję jakiejś super trwałości, przecież to nie tego typu podkład ;)
W końcu znalazłam kolor idealny dla mojej wybitnie blado-żółtej cery :) Jest nim odcień Porcelain - bardzo jasny, ciepły beżyk, bez grama różu.
Opakowanie z mlecznego szkła jest eleganckie, a pompka ułatwia dozowanie.
Gorąco polecam bladolicym o ładnych cerach ! :)

Lubię

+ wygodne opakowanie, nie brudzi się, nie wycieka za dużo, można wziąść tyle ile się potrzebuje
+ bardzo wydajny
+ pokrywa dobrze, sprawia wrażenie bardzo naturalnego

- nie trzyma się tak długo jak bym chciała...bo cąłym dniu jak wracam do domu nie za bardzo widać, że mam na sobie podkład..

Używam tego produktu od:z 2 miesiące