Ziaja, BioBalans, Żel oczyszczający z kompleksem AHA (nowa wersja)

Ziaja, BioBalans, Żel oczyszczający z kompleksem AHA (nowa wersja)

Żel do mycia twarzy przeznaczony dla osób po 20 roku życia. Żel nie zawiera mydła.

Oczyszczanie (AHA - alfa-hydroksykwasy - kwas jabłkowy i cytrynowy oraz substancje myjące pochodzenia roślinnego)
- Dokładnie usuwa zanieczyszczenia i odblokowuje pory.
- Redukuje nadmiar sebum.
- Delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka.
Nawilżanie (prowitamina B5, Glucam)
- Aktywnie wiąże wodę w skórze i utrzymuje optymalny stopień nawilżenia.
- Doskonale tonizuje i odświeża naskórek.
- Łagodzi podrażnienia i przywraca skórze naturalne pH.
Sebum Control (Normaseb - z witaminami B6 i H oraz aminokwasami)
- Normalizuje pracę gruczołów łojowych.
- Zmniejsza skłonność do przetłuszczania się skóry.
- Zwęża rozszerzone pory.

Jest to kolejny żel Ziai, który przypadł mi do gustu. Lekko pieni się, co dla mnie było nowością. Dokładnie oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń, makijażu czy sebum. Wystarczy naprawdę niewielka ilość na całą twarz i szyję, jednak nie żałuję go sobie, a nadal mam sporo w butelce ;). Po użyciu mam matową i gładką twarz, aczkolwiek z uczuciem ściągnięcia - bez kremu się nie obejdzie. Żel jest rzadki (przelewa się przez palce), przezroczysty, ma przyjemny zapach, estetyczne opakowanie, przyjazna cena. Mam naczynkową i wrażliwą cerę, jednak nie zauważyłam podrażnienia. Polemizowałabym także z działaniem normalizującym i zwężającym pory - dla mnie to po prostu dobry żel oczyszczający za grosze, dlatego z pewnością do niego wrócę.

SWIETNY!!!

Bardzo dobry zel dla cer tlustych i probelmowych.
Podobnie jak krem normalizujacy z tej serii kwasy w spisie ma dopiero daleko na szarym koncu, ale czuc ich dzialanie;
- wyraznie wygladza
- dobrze oczyszcza
- nie podraznia (do stosowania przez osoby z tlusta cera!)
- delikatnie szczypie jak dluzej trzymam go na twarzy (co lubie, bo czuje ze dziala)
-niczym nie ustepuje swoim drozszym odpowiednikom
- minimalna cena!!!

Używam tego produktu od: miesiaca

Super!!

Kupiłam i jestem zadowolona. Pieni sie delikatnie, ładnie pachnie, usuwa wszystkie zanieczyszczenia tzn pozostawia skórę matową, delikatną i nie mam po nim uczucia ciągnięcia :) Pory stały się odrobinkę mniej widoczne - dodam że używam też toniku z tej serii - do tego niska cena :D. Nie spotkałam do tej pory lepszego. Polecam do cery mieszanej!

Używam tego produktu od:niedawna

Świetny!

Ten niepozorny żel jest po prostu rewelacyjny! Mimo że mam cerę normalną, niekiedy zdarza mi się obudzić rano z niespodzianką na twarzy. Odkąd zaczęłam stosować ten żel, takie poranki zdarzają mi się coraz rzadziej:) Dobrze się pieni (jednak nie przesadnie) i bardzo dobrze oczyszcza twarz, dając niesamowite uczucie odświeżenia. Co istotne, nie powoduje nieprzyjemnego ściągnięcia skóry, czego naprawdę nie lubię...
Podsumowując, żel ten to zdecydowanie mój ulubieniec- idealnie oczyszcza, nie podrażnia a cena niziutka..... Gorąco polecam każdemu!

Używam tego produktu od:ok 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego (bardzo wydajny)

cudeńko.

coraz bardziej przekonuję się do kosmetyków Ziaji. ;>

świetnie usuwa zanieczyszczenia, nie powoduje wysypu syfków, nie podrażnia, nie uczula, cena idealna, po prostu CUDO!
czego chcieć więcej od żelu do mycia twarzy?! :DUżywam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

spełnia obietnice

Jest to chyba jedyny znany mi kosmetyk, który działa dokładnie tak, jak opisane to jest na opakowaniu: Chociażby za to należałoby mu się pięć gwiazdek:) Doskonale nadaje się do tłustej cery, bardzo dobrze ją oczyszcza, odświeża i rozjaśnia. Natomiast z pewnością nie posłuży osobom o delikatnej, skłonnej do przesuszenia i podrażnień cerze

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Kolejny udany żel Ziaji. Ten - i oliwkowy - jest moim ulubionym. Bo: ładnie pachnie, jest delikatny a skuteczny, bardzo wydajny, niedrogi. Spełnia doskonale swoje zadania, nie wysusza.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Fatalny:(

Być może popełniłam duży błąd kupując go przy mojej wrażliwej cerze, ale ostatnio zaczęła sie trochę przetłuszczać no i zamarzyło mi się coś gruntownie oczyszczającego. A i te kwasy AHA mnie skusiły, Już oczyma wyobraźni widziałam idealnie oczyszczoną cerę.

No i używałam przez miesiąc codziennie i było coraz gorzej. Jest dosyć nieprzyjemny w użyciu, zapach taki jakiś mydlany, kiepsko się rozprowadza. Ale efekty dopiero przypieczętowały jego los. Skóra po myciu ściągnięta, wysuszona. Używałam go z 5 różnymi kremami nawilżającymi i jeden pomagał bardziej drugi mniej, ale i tak najgorzej było rano. Rano codzienne budziłam się z całkiem tłustą cerą (a nigdy takiej nie miałam!) i kilkoma nowymi niespodziankami. Mam wrażenie, że skóra broniła się przed tym świństwem jak mogła. Po trzech tygodniach zaczęły pojawiać się zaskórniaki, których nigdy w życiu nie miałam. Pory tak samo rozszerzone jak były. No po prostu musiałam odstawić. Już myślałam, że wracam mi okres dojrzewania... i byłam bliska załamania.

Po trzech dniach używania wody micelarnej cera zaczęła się gwałtownie poprawiać. Chyba nic już dodawać nie muszę.

Daje mu litościwie dwie gwiazdki, bo to w końcu polski produkt;), tani, wydajny, bo wygląda profesjonalnie, bo kusi tymi kwasami AHA i ładnie wygląda. Może komuś będzie naprawdę dobrze służył. Szczególnie komuś z naprawdę tłustą cerą.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Świetny polski produkt !!!

Kupiłam ten żel pod wpływem recenzji, jakie ukazały sie na Wizażu. I jak reszta, z czystym sumieniem mogę go rekomendować. Żel świetnie oczyszcza, nie podrażnia, matuje, zmniejsza przetłuszczanie się skóry, sprawia, że pojawia się mniej niespodzanek. Jest trochę trudno dostępny, a poza tym tani i bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

raczej nie

Ciezko mi obiektywnie ocenić ten żel.
Od kilku miesięcy używałam wyłącznie żeli o delikatnym składzie wychodząc z założenia, że jeśli już katuję się kwasami to przynajmniej będę delikatna przy oczyszczaniu. Potem naszło mnie na ten żel, no i właśnie...

Nie podoba mi się konsystencja, ani to leista ani gęsta. Średnio się pieni i mam wrażenie, że przez to nie zmywa wszystkiego dokladnie (sprawdza sie jeśli nakładam go na szczoteczkę do mycia twarzy ale wtedy sprawdza się każdy żel). Zaraz po użyciu mam wrażenie ściągnietej skóry i muszę się ratować nawilżającym tonikiem. Do tego wydaje mi się, że skóra po nim jest bardziej niż zazwyczaj wysuszona.
Z drugiej strony spisuje się oczyszczaniu porów bo mam zdecydowanie mniej zaskórników w okolicy nosa (chociaż może to być bardziej dziełem kwasów)

Naprawdę nie wiem co z nim począć. Prawdopodobnie przerzucę się na jakiś inny żel żeby się przekonac czy to właśnie dzięki Ziaji pory są oczyszczone.

Używam tego produktu od:miesiące

Świetny

Świetny polski produkt!!
Bardzo dobrze oczyszcza twarz z pudru, sebum i wszelkich innych zanieczyszczeń.
Wypryski szybciej się goją i pojawiają sie w zdecydowanie mniejszej ilości i rzadziej.
Co wazne - żel nie wysuza skóry, chyba że się za dużo użyje do umycia twarzy.

Jestemz niego bardzo zadowolona.
Z pewnością jeszcze kupię.

Używam tego produktu od:ok 2 miesięcy

czwórka z plusem.

Kolejny dobry żel firmy. W zasadzie używam tylko żeli Ziaji i zawsze jestem zadowolona, mniej lub bardziej, ale zawsze.

Ten żel z kompleksem AHA to zdecydowanie najmocniejszy żel z oferty Ziaji. Dobrze i skutecznie oczyszcza skórę. Likwiduje zaskórniki, powoli oczyszcza pory. Delikatnie rozjaśnia skórę.

Nie nadaje się jednak do bardzo wrażliwej cery - może wysuszyć i podrażnić. No i nie nadaje się do demakijażu oczu jeżeli ktoś lubi taką formę demakijażu.

Ilość zużytych opakowań: połowa