Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex SPF 15 for Normal/Dry Skin (stara wersja)

Podkład Revlona w wersji dla Pań mających cerę normalną i suchą. Zwiera wysoki filtr ochronny SPF 15. Bardzo trwały i lekki, beztłuszczowy podkład, nie zatyka porów. Zapewnia wysokie krycie, nie powodując przy tym efektu maski, sprawia ze skóra oddycha a wszelkie mankamenty urody stają się niewidoczne. Producent oferuje dużą gamę kolorystyczną.

nie taki dobry jak go piszą...

Obczytana w pochlebne recenzje postawiłam mu wysoka poprzeczkę i gorzko się zawiodłam. Podkład naaawet fajny ale znam lepsze a zarazem tańsze. Największy minus za brak krycia. Lubię pompki dozujące której ten produkt nie posiada ( choć przy jego rzadkiej konsystencji to do zniesienia)- łatwiej zachować umiar przy aplikacji , nie wylewa się go zbyt dużo i niepotrzebnie (jak w moim przypadku).

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

bdb

Jeden z lepszych podkładów: dobrze się rozprowadza, nawilża, odcień dobrze dobrałam- mam b.jasną cerę i zwięłam odcień buff. Na allegro można kupić w dobrej cenie. Aplikacja nieco trudna z uwagi na to, że podklad się po prostu "wylewa"- brak aplikatora itd.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Genialny

Podkład zakupiony na allegro

PLUSY:
- fajnie kryje
- szeroka gama kolorów
- konsystencja
- nie widoczny
- nie tworzy efektu maski

MINUSY
- brak pompki
- lekko alkoholowy zapach

Najlepszy

Revlon ColorStay do cery suchej i normalnej to najlepszy podkład, jaki do tej pory mogłam sobie wymarzyć. Póki co jest moim faworytem wśród podkładów.

<b>Plusy:</b>
- duża gama kolorystyczna, każdy znajdzie coś dla siebie, tym bardziej podkład jest zbawienny dla osób z bardzo jasną cerą, ja używam 2 kolorów - na zimę 110 Ivory, na lato 150 Buff.
- lejąca konsystencja - tak jak lubię,
- bardzo trwały - atom go nie ruszy,
- wyrównuje koloryt skóry,
- nie powoduje efektu maski, wręcz go nie widać,
- w połączeniu z pudrem transparentnym skóra jest matowa przez bardzo długi czas,
- nie pozostawia śladów na ubraniach,
- bardzo dobry na upalne dni,
- posiada filtr.

<b>Neutralne:</b>
- zapach - nie przeszkadza mi, nie drażni, po nałożeniu już go nie czuć,
- średnie krycie, jednak mocnego krycia nie wymagam.

<b>Minusy:</b>
- podkreśla suche skórki,
- brak pompki,
- wysoka cena - jednak na allegro kupuję o połowę taniej i w ten sposób cena jest znośna.

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 sztuki

Będę szukać dalej.

Zamówiłam na allegro odcień 110 Ivory. Jakże wielka była moja radość, gdy wylałam ze słoiczka podkład o pięknym, jaśniutkim kolorze! Pierwszy, który nie powoduje, że moja twarz jest ciemniejsza od szyi. Niestety, na tym mój zachwyt się skończył. Podkład jest ciężki, wysusza mi skórę, ciężko się go nakłada i zmywa.

Plusy:
- kolor, kolor i jeszcze raz kolor (pozdrawiam wszystkie bladziochy);
- trwałość (nic go nie ruszy, nawet mój TŻ, który nie rozumie, gdy się go prosi, żeby uważał na makijaż :D ).

Minusy:
- ciężki (cały czas mam wrażenie, jakbym nosiła coś na twarzy);
- konsystencja (rzadki i zarazem tępy, źle się go rozprowadza, szybko zastyga);
- według mnie w ogóle nie nadaje się do suchej cery (okropnie podkreśla mi skórki, po kilku godzinach pojawiają się wręcz suche placki na policzkach, w okolicach nosa i brwi);
- opakowanie (niby wiedziałam na co się decyduję, ale... kurde, gdzie jest pompka?).

Podsumowując: Nie dla mnie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zupełnie nie dla mnie

Robiłam do niego podejście kilkanaście razy. Najpierw kupiłam kolor 180 sand beige, potem 150 buff.
Nic, absolutnie nic mi w tym podkładzie nie pasuje.

Zacznę od minusów bo tego odkryłam więcej:
- pomimo, że ma dość rzadką konsystencję to jest to bardzo ciężki podkład. Trudno się go nakłada i z nim pracuje (nie ma znaczenia czy nakładamy palcami, pędzlem, &quot;BB&quot; )
- koszmarnie podkreśla suche skórki
- nie nadaje się do nakładania wartwowego - pierwsza warstwa kryje raczej marnie (nie mam dużych niedoskonałości, raczej miejscowe zaczerwienia), drugiej wartwy nie da się już nałożyć ładnie, bo pierwsza zasycha błyskawicznie
- podkład tworzy na twarzy coś na kształt maski - dosć dziwny efekt i uczucie, skóra jest jakby &quot;mokra&quot;, świecąca.
- teoretycznie jest do cery normalnej (już nie wspomnę o suchej) ale kompletnie nie nawilża, wręcz przeciwnie wysusza.
- zapycha pory - w ogóle mam wrażenie, że skóra pod nim nie oddycha
- ciężko się zmywa
- brak pompki
- intensywny zapach

Plusy:
- nie ściera się, nie spływa z twarzy (ale tylko w okresie chłodniejszym, w cieplejsze dni juz nie jest tak świetnie)
- wybór kolorów
- cena (na Allegro średnio do 30 zł)
- wydajność (ale to może dlatego że ich nie lubię więc mam wrażenie że nigdy się nie skończą)

Generalnie nie mam już chyba siły dalej się z nimi mordować.

Używam tego produktu od: 8 miesięcy z wieloma przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

średni

plusy:
- dobrze kryje
- nie wysusza
- dość długo się trzyma
- cena (na allegro ok 30 zł)

minusy:
- po paru godzinach ciężko wygląda
- fatalne opakowanie, słoiczek z którego ciężko wydostać resztki produktu

Używam tego produktu od: września 2012

duże TAK

Pierwszy plus przede wszystkim za bardzo dobre krycie, bez zbednego obciążenia skóry.Cienie pod oczami, zaczerwienienia, --DROPne wypryski - to wszystko znika juz po kilku kroplach tego podkładu. W połączeniu z korektorem i pudremu efekty są jeszcze bardziej zadowalające, choc dla pań o mniej problemowej cerze sądzę, że sam podkład byłby wystarczający.
Nie zapycha.

Choć cena wysoka, na szczęście są miejsca gdzie można kupić go dużo taniej.

Jedyny minus - niewygodna aplikacja, często zdarza się, że wyleję więcej podkładu niż jest to potrzebne, ale też wybaczam...

Używam tego produktu od: dwóch lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dwa

Uwielbiam!

+super krycie
+szeroka gama odcieni
+mega wytrzymały
+fajnie współpracuje z innymi kosmetykami kolorowymi
+przystępna cena (jak na taką jakość)
+po 8h pracy moja twarz wygląda nawet lepiej niż po nałożeniu go rano!
+wydajny

minusy
- aplikacja (wylewnie go z butelki)
-troszkę wysusza moją skórę, ale sobie z tym radzę
-zapach (ale z czasem przestaje przeszkadzać;)

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 6 albo i więcej

rewelacja

nie ma wad!
zalety:
+trwały(nie trzeba poprawiać w ciągu 12h)
+wydajny
+bez efektu maski
+ma filtr UV
+nie podrażnia, nie potęguje atopowości skóry
+nawilża

NIEZAWODNY

Tyle dobrego zostało już powiedziane, że pozostaje mi się z tym zgodzić i wypisać najważniejsze dla mnie plusy tego produktu.

- TRWAŁOŚĆ, nic go nie ruszy przez wiele godzin ( najwięcej miałam go na sobie podczas 16 godzinnej podróży )
- CENA ( na allegro ok. 35 zł. )
- KRYCIE I WYKOŃCZENIE - budowalne, daje efekt nieskazitelnej cery, wykończenie jest satynowe, nie tworzy efektu maski, pięknie się stapia z cerą
- KOLORYSTYKA ( zawsze mam dwa - 110 IVORY i 150 BUFF ) - duży wybór
- nie wysusza

Nie jest to mój ulubiony podkład, ale jest to podkład, po który sięgam zawsze jeśli chcę mieć pewność, że makijaż będzie nieskazitelny.

Dla cery suchej z przebarwieniami...koszmar...

Kupiłam ten podkład zachęcona bardzo pozytywnymi opiniami o wersji tego podkładu dla cery mieszanej i tłustej. Potrzebuję dość dużego krycia i jednocześnie też nawilżenia. Ku mojemu zdziwieniu podkład nie zrobił z moją twarzą nic. Wyglądała zupełnie tak, jak przed jego nałożeniem. Podkład był zupełnie niewidoczny, ani w działaniu ani w wyglądzie. Trochę jak krem BB tylko, że dużo droższy.
Pieniądze wyrzucone w błoto...

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania