Collistar, Fondotinta Tenuta Perfetta [Face Foundation Perfect Wear] (Podkład w płynie wodoodporny SPF 10)

Kategoria

Dzięki wodoodpornej formule podkład ten pokrywa najmniejsze niedoskonałości utrzymując się na skórze przez cały dzień. Nawilżający, energizujący i przeciwstarzeniowy zawiera hydrolizat i wyciąg z wodorostów koralowych, które w połączeniu w witaminami A, E i B5, czynią skórę gładszą, jedwabistą i dokładnie pokrytą. Chroni skórę przed promieniami słonecznymi dzięki obecności w jego składzie silnych filtrów.

ujednolicające, nawilżające, kryjące
SPF <15
wodoodporna
fluidy

świetny!

Dokladnie zgadzam sie z opinia p.Smith :)

Uzywam wlasnie 1 buteleczke i juz po pierwszym nalozeniu wiedzialam ze bedzie moj preferito :))
Doskonale pokrywa niedoskonalosci (problem z tradzikiem!), nawilza i swietnie sie wchlania.
Nie zatyka por, pozwala skorze oddychac.

Jestem bardzo zadowolona polecam wszystkim a przede wszystkim tym ktorzy maja problemy z cera! Naprawde swietnie pokrywa i dlugo sie utrzymuje :))

Używam tego produktu od: miesiaca

Kryje i zapycha

Podkład jest moim zdaniem bardzo dobry, jeżeli chodzi o efekt. Doskonale kryje, nie robiąc przy tym efektu maski. Kolorek mam najciemniejszy, który ze wzgledu na opaleniznę bardzo mi odpowiadał. Efekt naprawdę godny dobrego podkładu, a cena możliwa do przyjęcia.
Jednak jest pewna WADA, która dla mnie wyklucza używanie tego kosmetyku. Otóż po kilku godzinach zapycha ewidentnie pory, wyskakuje po nim mnóstwo drobnych krosteczek. Więc nie widzę sensu uzywania go długofalowo i na cały dzień. Na chwilę może i owszem a potem od razu zmyć.
Używam tego produktu od:sierpnia

po prostu perfetto :)

no i w końcu, po wypróbowaniu całej masy kosmetyków takich firm jak clinique, sisheido czy guerlain, trafiłam na &quot;swój&quot; podkład.

ma skromne, eleganckie opakowanie, z wygodną szpatułką (początkowo nie umiałam ocenić dokładnie jaka ilość kosmetyku będzie mi potrzebna, ale to rzecz wprawy i efektu jaki chce się osiągnąc).
pachnie neutralnie - nie jest perfumowany, ale że jest zupełnie bezzapachowy, to raczej też nie powiem.

rewelacyjnie się rozprowadza, nadaje skórze ładny kolor i wyrównuje karnację. nie smuży i nie pozostawia jakiś brzydkich placków. bardzo mocno nawilża, przez co skóra wygląda zdrowo i świeżo.
jeśli komuś zależy na idealnym zmatowieniu skóry, to polecam inny kosmetyk. mój collistar owszem błyszczeć się nie będzie, ale naturalnie odbija światło, co niektórym może przeszkadzać.
rzeczywiście jest trwały - jeśli po całym dniu na uczelni wybieram się na imprezę, wystarczą jedynie drobne poprawki, ot przypudrowanie ;) a to, że podkład się odrobinę ściera z czasem w tym wypadku bynajmniej nie oznacza, że skóra się przesusza - cały dzień jest ładnie nawilżona ;D

polecam wszystkim, którym zależy na lekkim kryjącym makijażu. hehe że też namówił mnie na niego facet w perfumerii ;o

Używam tego produktu od: 5 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 z wielu następnych :)