Permamed, Lubex (Emulsja do mycia przy chorobach skóry i grzybicach)

Permamed, Lubex (Emulsja do mycia przy chorobach skóry i grzybicach)

Łagodna i dezynfekująca emulsja do mycia przy chorobach skóry i grzybicach. Zawarte w preparacie substancje posiadają właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwłojotokowe, dlatego mycie skóry Lubex-em wzmacnia działanie leków w takich chorobach skóry jak:
- grzybice skóry
- trądzik
- trądzik różowaty
- wyprysk dziecięcy (także z infekcją grzybiczą i bakteryjną)
- zapalenie sromu i żołędzi prącia
Lubex posiada naturalne dla skóry pH=5,5 i z powodzeniem może być stosowany do mycia i pielęgnacji skóry w następujących schorzeniach: wyprysk, łojotokowe zapalenie skóry, ropne zapalenie skóry, liszajec, wyprzenie, łuszczyca.
Lubex sprawdził się także znakomicie jako emulsja do mycia skóry w przypadkach: uczulenia na mydło, pielęgnacji niemowląt, higieny okolic intymnych.

Lepszego chyba nie znajdę

Emulsja jest świetna (tzn była bo już ją wycofano nad czym bardzo ubolewam).Nie podrażniała skóry,leczyła ,co tu będę pisać -była poprostu zaj...ta.
Szukam zamiennika ale nie mogę trafić.

Ilość zużytych opakowań: pięć

świetny płyn do higieny intymnej

produkt ten zaczęłam używać jako płyn do higieny intymnej około rok temu. biorę tabletki antykoncepcyjne i pewnie przez to mam dość "wrażliwą kaczuszkę" ;) po prostu latem nie jest trudno u mnie o infekcje...

trochę szukałam w internecie, w jaki sposób mogę temu zapobiegać i trafiło właśnie na Lubex. zrezygnowałam z używanego przez wiele lat Lacyacydu. mam wrażenie, że Lubex jest lepszy, mniej chemiczny, delikatny.

stosuję naprawdę niewielką jego ilość podczas mycia, więc cena (wysoka) do pojemności (niewielkiej) nie boli aż tak bardzo.

dodam, że używam go cały czas, nie mając żadnych problemów w okolicach intymnych. na razie nie mam zamiaru zamieniać go na coś innego.

Podoba mi się.

Produkt został kupiony dla jednego z moich domowników. Nie spodobał mu się, ale za to sprawdził się w moim przypadku. Używam go sporadycznie do mycia dłoni z AZS, kiedy mam z nimi poważne problemy - pęknięcia, ranki etc.

Plusy:
+ bardzo delikatny, doskonale nadaje się do skóry np. z pęknięciami, otarciami etc., skóra nie piecze mnie tak jak przy innych środkach przeciwbakteryjnych,
+ nie wysusza skóry,
+ bardzo mi się podoba to, że używa się go razem z wodą, pomimo azs nie przepadam za emulsjami, których używa się bez dodatku wody,
+ bezzapachowy,

minusy:
- próbowałam kiedyś (zgodnie z różnymi sugestiami tutaj zamieszczonymi) myć tym płynem również twarz, kiedy nękały mnie jakieś wypryski, ale żadnej różnicy nie widziałam, może to kwestia podłoża na którym występują takie zmiany,

- dość wysoka cena (przynajmniej ja spotkałam się z o wiele większymi niż ta, tutaj podana)

Jeśli ktoś szuka delikatnego środka przeciwbakteryjnego, to uważam, że warto zwrócić uwage na ten produkt.

nie zachwycił

tak jak w tytule,nie zachwycił mnie,kupiłam go,jako żel do mycia twarzy,która ostatnio zrobiła się kapryśna,niestety nie pomógł na drobne krostki,ani zaskórniki,nie wygładził cery,ani nie rozjaśnił przebarwień,za to świetny do higieny intymnej,jednak uważam za absurd używanie tak drogiego produktu,jako płynu do higieny intymnej,gdy wszystko jest ok,drogi,w skrajnych przypadkach owszem,ogólnie zawiodłam się,obecnie używam der-med,może ten bardziej sprosta moim wymogom,lekko wysusza i ściąga cerę.

Jest OK !, ale za taką cenę szału nie ma !!!

Kupiłam ten produkt skuszona opiniami na wizazu. Mam cerę trądzikową, nie jest to trądzik młodzieńczy, ale dojrzały, po 25 roku życia. Używam tego produktu od lipca do dzisiaj (mamy grudzień). Produkt nie jest zły, dobrze zmywa makijaż, ale nie zauważyłam efektu polepszenia mojej cery, leczę się u dermatologa i używam wysuszających maści, po umyciu twarzy lubexem skóra jest strasznie ściągnięta i napięta, muszę użyć jakiegoś nawilżacza. Produkt jest średni, ale za tą cenę można znaleźć coś lepszego.
\\nZalety:
\\n- wydajność
\\n- dobrze zmywa puder i podkład
\\nWady:
\\n- cena
\\n- mały efekt leczniczy, jak zapewnia producent
\\n- 150 ml - to nie za wiele

Jestem zachwycona!

Kupiłam ze względu na opinie tutaj i zdecydowanie się nie zawiodłam! Teraz mogę dodać i swoją recenzję. Absolutnie go uwielbiam za dokładne oczyszczanie mojej trądzikowej cery, regulowanie wydzielania sebum, miękką buzię i utrzymywanie tego stanu przez cały dzień. Używam również do higieny intymnej i tutaj również się sprawdza, zdecydowanie nie podrażnia, jest extrałagodny. Gdy umyję twarz wieczorem, rano budzę się z czyściutką jakbym dopiero co ją umyła, jak nigdy przedtem gdy po obudzeniu miałam tłustą, spoconą buzię, całą w ohydnym sebum. Teraz jest jak pupcia niemowlaka.
Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: Dwóch tygodni

nie dla mnie

Mam skórę mieszaną naczynkową. Od czasu do czasu coś na niej wyskoczy.
Skusiłam się na tą emulsję, po przeczytaniu pozytywnych opinii. Stosowałam ją 2 razy dziennie do mycia twarzy i niestety, ale mnie podrażniała- powodowała zaczerwienienie skóry i lekkie pieczenie. Po paru dniach pieczenie ustąpiło, ale zaczerwienienie nie. I teraz wiem dlaczego. Na pewnej stronie internetowej wyczytałam, że preparaty przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne są fotouczulające!
Po odstawieniu naczynka się powoli uspokoiły.

Nie zauważyłam żadnego pozytywnego działania emulsji na moją skórę.
Stosuję teraz tylko do higieny intymnej. Tu przynajmniej spełnia swoje zadanie ;-)

jeden z najlepszych

ten produkt poleciła mi moja ginekolog jako środek do higieny intymnej. spełniał swoje zadanie w 100%. jak go odstawiłam zaraz wróciły moje stare bolączki.

+ ledwo wyczuwalny zapach
+ skuteczność
+ mega wydajny
+ leczy

- jeśli ma się jakieś podrażnienia, to po użyciu tego środka skóra strasznie piecze (za to zabrałam pół gwiazdki)
- cena (wydajność to wynagradza)

Używam tego produktu od: obecne opakowanie od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 (normalne opakowania)

Dobra emulsja

Emulsja do mycia jest godna polecenia nie wysusza,nie podrażnia,daje efekt świeżej i oczyszczonej skóry jednak nie zauwazyłam poprawy stanu cery myje i tyle :)
Taki sam efekt uzyskuje przy używciu żel babydream a różnica w cenie i pojemności ogromna.
Lubex jest wydajny i łatwo dostępny.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Pomoc dla ciężkiego trądziku

Lubex polecił mi doświadczony dermatolog, juz po kilku użyciach mi pomógł. Nie wyleczy sam trądziku, ale łagodzi zmiany, na pewno ich nie pogarsza- wszystskie Iwostiny, Vichy to wg mnie jeden badziew, które mogę polecić co najwyżej osobom z umiarkowanymi, sporadycznymi problemami z cerą. Stosuję Lubex 2 razy dziennie, dobrze się nim zmywa makijaż, opakowanie małe, ale BARDZO wydajne. Bardzo polecam, cena w stosunku do jakości nie jest wysoka, naprawdę.

R E W E L A C J A

Używam go do mycia twarzy i higieny intymnej. Dezynfekuje, dobrze oczyszcza, ale skóra w ogóle nie jest po nim ściągnięta czy napięta. Idealny dla cer mieszanych - nie wysusza suchych partii twarzy, ale idealnie oczyszcza partie tłuste. Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Warta swojej ceny w 100%

Zakupiła tę emulsję do mycia twarzy która co prawda nie jest problemowa , ale po wszelkich innych środkach myjących była podrażniona, wysuszona no i czasem pojawiał się na niej wyprysk.
Skóra na twarzy po tej emulsji zrobiła się miękka, delikatna, znikneły przebarwienia i pozostałości po wypryskach,skóra się nie przetuszcza ani nie jest ściągnięta jest bardzo wydajna mimo swoich 150 ml

Udało mi się ją kupic za 39 zł w promocji z peelingiem z tej samej serii w aptece internetowej
POLECAM każdemu bez względu na rodzaj skóry w przypadku suchej zapobiega ściąganiu skóry i wysuszonym plackom, w przypadku tłustej i mieszanej likwiduje świecenie i przetuszczanie w ciągu dnia zapobiega i likwiduje wypryski.

Używam tego produktu od:2 tygodni