Permamed, Squa-med (Szampon przeciwłupieżowy)

Permamed, Squa-med (Szampon przeciwłupieżowy)

Szampon przeciwłupieżowy, skuteczny także w różnych schorzeniach skóry głowy. Nie zawiera barwników, konserwantów i środków zapachowych. Przeciwdziała przetłuszczaniu się włosów, posiada pH=5,0, charakteryzuje sie właściwościami przeciwbakteryjnemu i przeciwgrzybiczymi.
Szampon Squa-med znajduje zastosowanie do mycia i pielęgnacji owłosionej skóry głowy szczególnie w schorzeniach takich jak:
- łupież
- łojotokowe zapalenie skóry głowy
- łuszczyca owłosionej skóry głowy
- łupież pstry

do włosów z łupieżem
przeciwłupieżowe
bezzapachowa
Skóra głowy
problemowa

Wyleczył mnie z łupieżu! KWC

Miałam ogromny problem z łupieżem. Dosłownie po godzinie od mycia włosów z głowy leciał mi śnieg... Strupki na skalpie u mnie to był standard.
Stosowałam wiele środków i kosmetyków- drogeryjnych, aptecznych, na receptę i bez. Zero skutku. Dopiero znajoma mojej mamy poleciła ten szampon. Kupiłam, użyłam i stał się cud!

Przez pierwszy miesiąc stosowałam go zamiast zwykłego szamponu, a potem co drugie mycie przez kolejny miesiąc. Zużyłam ok połowę opakowania.
Nie używam go już jakiś rok, a łupież nie powrócił.

Jeśli chodzi o cenę to uważam, że nie jest to dużo. W sumie na inne specyfiki które nic nie dały wydałam 10 razy tyle...

Co prawda wysuszał mi włosy (pewnie przez SLS), ale w końcu moja skóra głowy jest zdrowa, a włosy już odratowałam ;)

Polecam każdemu kto ma problemy z łupieżem!

Używam tego produktu od: już nie używam, ale moja kuracja trwała ok 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

Bardzo dobry szampon. Polecam

Szampon przepisał mi lekarz dermatolog. Miałam spore problemy z łuszczącą się skórą głowy, potwornym łupieżem a nawet pojawiającymi się miejscami strupkami. Próbowałam wielu innych środków, ale tylko SQUA-MED okazał się skuteczny. Po intensywnej kuracji udąło mi się doprowadzić do porządku skórę głowy i zlikwidowac łupięż. Teraz stosuje go profilaktycznie. Moim zdaniem jest wart swojej ceny, chcociaż bardzo trudno dostać go w aptece.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 6 (150 ml)

chwilowa ulga.

Mam problem z łupieżem i swędzeniem głowy od dośc dawna, mam grube ,gęste, długie włosy .Łupież nie jest widoczny bardzo dla ludzi ,ale ja przy czesaniu ,drapaniu widzę ,że jest.Używałam już naprawdę wiele szamponów, ten zalecił mi dermatolog.Nie mam żadnej łuszczycy, świerzbu itp , dlatego nie wiem czemu wciąż nie mogę się pozbyć tego paskudztwa.

odnośnie szamponu:
0tak jak Selsun Blue dał mi chwilową ulgę od świądu, nie sypało mi się z głowy ,ale jak się podrapałam to dało się zdrapać naskórek;/
-kończę buteleczkę i niestety nie czuję już takiego rezultatu jak na początku.Niestety dalej muszę szukać wybawiciela od łupieżu.

dobry

szampon jest bardzo dobry,łagodzi podrażnienia,świetnie radzi sobie z moją swędzącą skóra głowy oraz łupieżem,jednak nie likwiduje problemu do końca,za to redukuje go do minimum,przy dłuższym stosowaniu może przesuszać włosy,polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Polecam!

Kupiłam go, jako kolejną rzecz do przetestowania, nawet nie licząc że poradzi sobie z moją strasznie swędzącą głową i czerwonymi, łuszczącymi sie plamami na skraju włosów. A tu wielka niespodzianka! Po 3-4 użyciach po łupieżu nie było ani śladu. Swędzące plamy poznikały, łupież wyniósł się z mojej głowy. Teraz używam go raz w tygodniu, jako kurację przeciw nawrotom, albo kiedy widzę, że to dziadostwo znowu się pojawia. Od razu działa. Tak więc polecam wszystkim zdesperowanym:)

Szampon jest bardzo gęsty, dobrze się pieni. Może troszke wysusza włosy, ale ja i tak użwam odżywki po każdym myciu. No i jak dla mnie jest wydajny- cały czas mam to samo opakowanie i zapowiada sie że jeszcze trochę czasu będę go używać:)

szczerze polecam- rewelacja!!

Będzie to moja pierwsza recenzja kosmetyku na wizażu. No cóż...ten LEK zasługuje na pochwały :)
2 lata temu lekarz stwierdził u mnie łuszczycę. Fakt, miałam wielki łupież, naskorek sypał się ze mnie jak śnieg zimą. W dodatku potworne swędzenie skory głowy, upierdliwe strupki. Jednym słowem KOSZMAR. Po wyprowaniu tysiąca szamponow leczniczych miły pan w aptece polecil mi Squa-med.
Szampon jest po prostu świetny! Juz po pierwszym użyciu daje efekty. łupiez praktycznie zniknął, nic mnie nie swedzi, nie ma zadnych strupkow. Jest to Kosmetyk Wszechczasow! Poza tym jest baaaaardzo wydajny. Ja myję głowę co 2 dzien dwukrotnie a butelka 150 ml wystarcza mi na miesiąc. Bardzo dobrze się pieni. Zauwazylam wzmocnienie wlosow...no coz... od stanu skory glowy tez wiele zalezy. Wczesniej jak sie drapalam po glowie, maltrtowalam wlosy jakimis badziewiami to zaczely w koncu wypadac. Teraz mam wspaniałą, gęstą czuprynkę. Jestem mega zadowolona!!! Polecam z calego serca, bo wiem jaką zmorą potrafi byc łupież!

Ilość zużytych opakowań: okolo 20