Maybelline New York, Superstay Silky Foundation (Dwufazowy podkład)

Maybelline New York, Superstay Silky Foundation (Dwufazowy podkład)

Opakowanie zawiera w jednej części podkład, w drugiej jedwabisty krem, przedłuzajacy trwałość podkładu oraz zapewniajacy jedwabistą skore. Wystarczy nacisnać pompkę, wymieszać oba składniki i nałożyć na twarz.
Trwalosc podkładu 16 godzinna.

Cena: 8 funtów / 30ml

sprawdził się

Bardzo dobry podkład za niewygórowaną cenę.
Trochę jest z nim zabawy, bo najpierw wyciskam go na dłoń, mieszam bazę z podkładem, i dopiero nakładam na twarz.

Podkład bardzo dobrze się rozprowadza, nie twarzy smug, ładnie zlewa się ze skórą. Nie tworzy efektu maski.
Właściwości kryjące ma średnie, ale jest trwały i makijaż przez wiele godzin nie wymaga poprawek.

Mile mnie zaskoczył, bo tej pory podkłady z tej firmy, były nietrafione :)

Używam tego produktu od:ponad miesiąca

zwykly

zwykly podklad. nawilza skore, nadaje koloryt i to wszystko. zadna rewelacja. kolory trudno dobrac do twarzy, a ja mam jasna karnacje. za taka cene, mogliby dac cos o wiele lepszego. nie matuje, nie utrzymuje sie za dlugo na twarzy. po prostu dobry.

Używam tego produktu od:1 miesiaca

nie ;/

po pierwsze - kto tworzył gamę kolorystyczna ?? ;/;/ wszystkie odcienie sa strasznie ciemne, ja kupiłam ivory, i on jest i tak za ciemny . z brzydkim pomaranczowym odcieniem. rozprowadza sie niby latwo, ale jakosmam problemy z idealnie równym nałozeniem. no i to utrzymywanie sie przez 16 godzin to jakas kpina. owszem, nie jest nietrwały, ale trzyma jakies 6 godzin, a nie 16!! slabo kryje , srednio matuje;p

poreczne opakowanie i wgl, ale przeciez nie tego sie wymaga od podkładu :P

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1/3

nie, dziekuje

Jestem rozczarowana tym produktem:

-praktycznie w ogole nie matuje, skora swieci sie praktycznie od razu po nalozeniu
-ciezki, nawet jesli nalozy sie tylko odrobinke
-zbiera sie przy platkach nosa
-mialam po nim wyraznie rozszerzone pory
-ciemny- nawet najjasniejszy podklad jest ciemny
-mila konsystencja, ale zeby gladko sie rozprowadzil trzeba nalozyc go duzo i daje efekt maski

Ogolnie rzecz biorac uzylam podkladu tylko kilkakrotnie i poddalam sie. Zamierzam odsprzedac go kolezance.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Super!

16 godzin to może nie wytrzymuje, ale i tak jest bardzo fajny. Twarz po nim mniej się świeci, jest wygładzona i "mięciutka". Od krycia są inne rzeczy, więc na to nie narzekam.

ciasteczko;]

Jestem zaskoczona recenzjami o nietrwałości tego podkładu..:/ Doprawdy jest to jeden z niewielu fluidów które tak dobrze kryją i stosunkowo długo otrzymują swoja trwałość. Może i nie jest to 16 h ( tyle to pewnie by wytrzymał przy wymalowaniu sie i przyjmowaniu pozycji posągu) ale biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne, stres w ciągu dnia itp. naprawdę spełnia swoja role. 8-10 godz trzyma na pewno! Współczuje tym, które trafiły na felerny produkt, to sie przecież zdarza często.
Ja mam najciemniejszy odcień. Przetańczę cała imprezę a on ciągle ładnie wygląda na buzi:)
Łatwo sie nakłada, szybko matowieje. O tym ze jest trwały swiadczy choćby fakt,ze przy demakijażu muszę kilka razy przecieram twarz mleczkiem i tonikiem ponieważ na płatku wciąż jest fluid. Nie uczula, nie wysusza. Nie widzę żadnych minusów.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Podkład godny polecenia

Po wielu próbach szukania odpowiedniego podkładu do mojej cery zdecydowałam się kupić i wypróbować Superstay Silky Foundation. Mam cerę mieszaną z rozszerzonymi porami i czerwonymi policzkami, a do tego jeszcze suchą w niektórych miejscach, dlatego bardzo mi zależało, aby nowy podkład ukrył te niedoskonałości. Wybralam odcień 21nude. Najważniejsze dla mnie jest to, że po nałożeniu podkładu, nie wyglada jak maska. W porównaniu z niektórymi podkładami nie wyszusza mi skóry, zakrywa mi niedoskonałości. Dzięki bazie skóra staje się gładsza. Utrzymuje się na twarzy naprawdę długo. Zauważyłam również, że moja cera mniej się świeci.

zawiodlam sie

Mial byc taki rewelacyjny, ale stwierdzam, ze 33 zl to stanowczo za duzo. Mam cere mieszana. Sciera sie, czasem wrecz splywa z buzi, matuje tylko na 2-3 godziny jak cera nie ma wiekszych problemow. Z kryciem nie jest zle, aczkolwiek potrafi podkreslic suche skorki.
Plusem jest konsystencja, fajnie sie go naklada, ale przy wymieszaniu podkladu i bazy paluch caly w podkladzie. Poza tym nie uczula, nie czuc go zbytnio na twarzy.
Jestem w stanie duzo scierpiec, ale nietrwalosci nie toleruje. Cenie sobie mat i trwalosc podkladu, ale ten kosmetyk nie spelnia moich wymagan. Podklad jeden wielu, napewno nie zapadnie w mojej pamieci.

Używam tego produktu od: miseiaca
Ilość zużytych opakowań:

mieszane uczucia

Ten podkładzik byłby nawet całkiem niezły, ale... niestety jest własnie kilka ale:
- nietrwały
- cera się błyszczy szybko
- brudzi ubrania
- kolor najjaśniejszy ivory jest strasznie ciemny
- problematyczne mieszanie podkładu z bazą (paluch ubrudzony)
Plusików jest trochę mniej niestety
+ bardzo fajnie się go nakłada
+ dobrze kryje
+bardzo wydajny
Gdyby był odcień odpowiedni dla mojej cery to pewnie byłabym zadowolona z tego podkładu bo na zimę ten podkładzik jest taki akurat. Dla mnie najważniejsze jest żeby podkład nakładał się bezproblemowo i dobrze krył i te cechy spełnia, ale niestety kolor podkładu wręcz gryzie się z moją karnacją :-(

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:

Nic specjalnego

Kupiłam z czystej ciekawości, bo generalnie nie cierpię Maybelline, a już tym bardziej ich podkładów. Ten ogólnie rzecz biorąc nie jest taki zły, ale dla mnie jednak się nie nadaje. Do zalet na pewno mogę zaliczyć dobre krycie. Idealne na wietrzne czy też zimowe dni. Po nałożeniu dość ładnie wygląda na twarzy. Potem niestety jest już tylko gorzej... Trwałość: do niczego. Podkład bardzo szybko się ściera. Kiedy wieczorem przemywam twarz mleczkiem wacik jest praktycznie czysty. Gdzie te obiecywane 16h?! Ponadto po ok.2 godz. błyszczę się- bibułki matujące w ruch. Ciężko się go rozprowadza, sprawia wrażenie tępego, jakby odrobinę za gęstego. Kolory podkładów, co dla Maybelline stało się chyba tradycją ubogie, sztuczne, trudno wybrać odpowiedni dla siebie. Więcej nie kupię. Reasumując: podkład dobry dla osób mało wymagających , które nie mają kłopotów z tłustą cerą.

Używam tego produktu od: kilku mies.
Ilość zużytych opakowań: trochę z pierwszego

nietrwały, ale ma fajną bazę

ZALETY:
- baza zmiękcza skórę i rozświetla ją
- umiarkowane krycie

WADY:
- szybko się ściera (3 godziny)
- niewygodny w użyciu (pompka wyciska oddzielnie bazę i podkład, trzeba na palcu mieszać brudząc się przy tym)
- nie da się stosować samego podkładu (tak samo kryje jednak trwar jest sztywna jak po tynku)

INNE INFORMACJE:
Polska cena: 33-35 zł
Pojemność: baza 15 ml, podkład 15 ml
Strona o produkcie:

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Moj podklad

Zachecona reklama kupilam ten podklad (nie znajac jeszcze opinii innych kobiet) i to byl strzal w 10. Kosmetyk ma bardzo fajna konsystencje, nakladanie go na twarz jest bardzo przyjemne. Nawet zapach podkkladu mi sie podoba. No i rzeczywiscie jest bardzo trwaly. Dlugo szukalam podkladu dla mnie no i znalazlam! To moj podklad, nie rozstane sie chyba juz z nim :)Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:rozpoczete pierwsze