Maybelline New York, Superstay Silky Foundation (Dwufazowy podkład)

Maybelline New York, Superstay Silky Foundation (Dwufazowy podkład)

Opakowanie zawiera w jednej części podkład, w drugiej jedwabisty krem, przedłuzajacy trwałość podkładu oraz zapewniajacy jedwabistą skore. Wystarczy nacisnać pompkę, wymieszać oba składniki i nałożyć na twarz.
Trwalosc podkładu 16 godzinna.

Cena: 8 funtów / 30ml

Genialny podkład

jest to jedyny fluid ktory matuje w 100% nie robi plam, pieknie sie rozprowadza, nie zatyka porow, nawet pod koniec dnia sie nie swiece, po prostu idealny - nie zamienie go na zaden inny;)) polecam

Używam tego produktu od:czerwca 2007

Polecam!!!

Sprzedawczyni w drogerii bardzo go polecała, a ja oczywiście przed zakupem zajrzałam na forum i kupiłam skuszona dobrymi recenzjami i się nie zawiodłam podkład dobrze się rozprowadza jest bardzo wydajny ładnie stapia się ze skórą ,efekt matujący przez 16h nie wiem, ale ja go wypróbowałam w warunkach imprezowych po 8 godzinach moja twarz była nadal matowa żadnego świecenia, kryje średnio więc jeżeli mamy jakieś większe niedoskonałości to trzeba użyc korektora,kolory dosyc jasne, ja mam odcień ivory najjaśniejszy, cena także przystępna ja kupiłam po 31zł, ogólnie całkiem porządny podkład moja ocena to 4 gwiazdeczki

3.11.2007r.
Niestety muszę odjąć jedną gwiazdkę za to, że podkład podkreśla suche skórki

Używam tego produktu od:2 tygodnie

godny polecenia

Podkład Superstay Silky jest najlepszym podkładem jakikolwiek miałam. Ładnie się nakłada, na skórze nie pozostają żadne smugi, podkład nie zatyka porów i tak jak obiecuje producent daje długotrwały efakt matujący oraz zapewnia naturalny wygląd.
Dodatkowym atutem który przemawia na jego korzyść jest filtr SPF 12, który chroni skórę przed szkodliwym działaniem środowiska oraz opakowanie z praktyczną pompką, która zapobiaga wnikaniu bakterii do wnętrza podkładu i ułatwia jego dozowanie.
Naprawde serdecznie polecam!

Używam tego produktu od: ponad tygodnia

super!!

Podkład kupiłam ze względu na to, iz zawiera spf12 a dla mnie to bardzo ważne :)

jest niezwykle wydajny, używam go od dwóch tygodni, a właściwie nic go nie ubyło.

Kolor idealnie dopasowuje się do koloru cery, nie tworzy żadnych smug, jest łatwy w nakładaniu.

opakowanie z dozownikiem jest bardzo wygodne.

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Doskonały. Prawie.

No wiec, krotko i tresciwie. Jego plusy:
+ swietna konsystencja
+ idealnie sie rozprowadza
+ daje fantastyczne, pudrowo-satynowe wykonczenie
+ matuje, spokojnie na 8h
+ kryje, choc dla kogos z powaznymi problemami skornymi moze byc niewystarczajacy
+ pieknie sie zlewa z kolorem skory
+ jest lekki, nie wchodzi w pory
+ nie brudzi ubran (tzn. nie az tak jak wiekszosc podkladow) a to dla mnie bardzo wazne
Minusy:
- z pewnoscia nie matuje na 16h i za to klamstwo producenta odejmuje gwiazdke
- mala gama kolorystyczna, ja sobie dobralam bez problemu, ale na tak dobry podklad powinien byc wiekszy wybor
Ogolnie polecam, na razie nie bede z niego rezygnowala:)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-ego

dobry, ale...

niezły. kupiłam zachecona promocja w douglasie. ładnie kryje, acz posiadaczki problematycznych cer moga nie byc zadowolone, nie przesusza skóry, pozostawia satynowa powłoke, nie podraznia, nie pachnie wiec za to dostalby 4. ale niestey mam pewne zastrzezenia. po ok, 5 h zaczyna sie ścierac, skóra lekko błyszczy, po za tym mały wybór kolorów, generalnie same jasne odcienie, do ciemniejszej karnacji bedzie trudno cos dobrac. ja miałam problem.

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

kapitalny

Własnie kończę opakowanie więc i wypowiedzieć się trzeba a mianowicie : niesamowicie naturalny nie tworzy maski , kryje średnio ale wystarczająco , nie podkreśla porów, , matuje na dłygo a na mojej bużce wytrzymuje bez poprawek ok9 h to baaardzo duzo przy mieszanej cerze , nakładam go na krem do cer mieszanych daxa i mam spokój na cały dzonek , cena śmieszna , a jakość naprawdę doskonała , polecam szczególnie tym co lubią satynowe wykończenia , oczywiśnie i kolory są całkiem całkiem mam cameo , jaśniusieńki beżyk złamany chłodnym odcieniem różu , ideany do mojej cery, i mroźno brązowych włosów, i szarych oczu :-)

Używam tego produktu od:3 mies
Ilość zużytych opakowań:1,5

Ok

Posklad nie tworzy maski, jest delikatny, po nalozeniu na twarz robi sie satynowy. Trzyma sie dosyc dlugo, matuje, choc nie na tyle na ile obiecuje producent. Ma fajny aplikator, wygodny i higieniczny. Jest lekki co sprawia ze nie zatyka porow. Nie przesusza twarzy. Zawsze trafialm na lekkie podklady ktore szybko sie scieraly albo ciezkie od ktorych dostawalam pryszczy. Ten jest inny. Nie jest idealny ale wsumie idealow chyba nie ma a szkoda... polecam

Używam tego produktu od:2 tyg

b.dobry, b.trwaly

Skusilam sie na niego po zobaczeniu reklamy. Nie byl przerazajaco drogi wiec kupilam bez zadnych testow chociazby na dloni. Kupilam odcien nude.

Wrazenia - jestem naprawde zadowolona! latwo sie rozprowadza, daje wrazenie jedwabistej buzi, jest bardzo trwaly, nie wazy sie... Mialam okazje testowac go w warunkach normalnych jak i w upalnym pomieszczeniu. I dzielnie daje rade caly dzien ale w upaly z pomoca odrobiny pudru na nos.

Jest to naprawde dobry podklad, pokrywajacy ale nie kryjacy (jesli chce cos naprawde ukryc pomagam mu panstikiem MF) a wiec dlaczego nie dostaje maxymalnej ilosci punktow?

Otoz - zawsze stosuje go na krem nawilzajacy, ktory czekam naprawde dlugo by sie calkowicie wchlonal a ten nakladany na buzie nawilzona jest ciemniejszy niz powinnien byc. Skad wiem to? kiedys w pospiechu nalozylam podklad na sucha buzia i kolor jest przynajmniej o ton jasniejszy.

Jednkaze nie walkuje sie, nie ciemnieje w ciagu oszenia, nie tworzy zadnych nieestetycznych plam.

co do 16 godzin reklamowanych przez producenta - od rana do wieczora wytrzyma ale pod sam koniec prosi sie juz o poprawke. Wiec nie 16 ale na mojej buzi spokojnie 8 a przy dobrych wiatrach 10 godzin.

Ah! wydajny - juz niewielka iloscia bazy i podkladziku na opuszku placa rozmieszanymi pokrywam pol buzi :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie dzien w dzien
Ilość zużytych opakowań: 1/4 zuzyta

dla mnie REWELACJA!!!

nigdy nie bylam fanka podkladu;) mimo, iz mam cere z widocznymi niedoskonalosciami ktore powinnam na wszelki sposob ukrywac, nigdy nie stosowalam podkladu. Uwielbiam pudry w kamieniu, sypkie, kulkach.. unikalam podkladow, uzywajac ich milalam wrazenie, ze mam na twarzy maske i kazdy widzi, ze na tej twarzy cos mam! ;)
zaciekawil mnie jednak ten podklad;) skusilam sie i nie zaluje:)
podklad jest dwufazowy, jednak w przeciwienstwie do podkladu dwufazowego np. Max Factor,w ktorym najpierw naklada sie "krem" a potem podklad, tutaj po nacisnieciu pompki wydobywa sie zarowno podklad jak i krem. Wystarczy wymieszac oba skladniki i nalozyc na twarz;)
Rezultat? hmmm.. cudownie! ;) "mieszanka" swietnie sie rozprowadza, swietnie kryje, jest lekka i niezauwazalna:) nie czuje sie jej na sobie w ogole:)
Skora jest delikatna jak jedwab, jedwabiscie gladka i delikatna.Swieza i promienna! trwalosc? moze byc, nie wiem jednak co z tymi 16 godzinami, bo nie mialam okazji sprobowac, jednak kilka godzin wystarczy by stwierdzic, ze efekt swiezej i promiennej buzi utrzymuje sie bardzo bardzo dlugo;)
podklad calkem dobrze radzi sobie z matowieniem mojej skory, choc nie jest to efekt calodobowy;)
nie uzywam go codzinnie;) w cieple dni wole przypudrowac sobie nosek puderem supkim, jednak jest rewelacyjny na wieczory i wyjscia!:)
do wyboru 6 odcieni, nie wiem czy produkt jest dostepny w Polsce
Używam tego produktu od:2 tygodni