Maybelline New York, Superstay Silky Foundation (Dwufazowy podkład)

Maybelline New York, Superstay Silky Foundation (Dwufazowy podkład)

Opakowanie zawiera w jednej części podkład, w drugiej jedwabisty krem, przedłuzajacy trwałość podkładu oraz zapewniajacy jedwabistą skore. Wystarczy nacisnać pompkę, wymieszać oba składniki i nałożyć na twarz.
Trwalosc podkładu 16 godzinna.

Cena: 8 funtów / 30ml

Lubię go

Plusy:

- baza super nawilża skórę i nadaje ładny odcień podkładowi

- baza nadaje się do zakrycia złuszczającej się skóry na nosie (mam ten problem zimą)

-całość fajnie się rozprowadza, nie tworzy maski na twarzy

- ładnie zakrywa niedoskonałości

-wydajny (starcza na ponad miesiąc, ale uwaga: nie zapomnijcie otworzyć podkładu gdy dozownik już nie będzie nic pompował bo sporo bazy i podkładu zostaje na ściankach)

Minusy:

-za ciężki na wiosnę i lato (dla mnie najlepiej sprawdza się w okresie jesienno-zimowym)

-trochę drogi (mogłby kosztować ze 30zł:) ) a jakość średnia

Ogólnie nawet go lubię ale głównie ze względu na bazę podkład sam w sobie jest trochę ciężki.

Nieciekawy

Miałam ten podkład już dawno temu, jednak bardzo dobrze go pamiętam. Zarówno mnie jak i mojej mamie zatkała się wersja podkładu by później dość nierównomiernie wyciskać ilości produktu. Podkład ok, ale nie za tą cenę w dodatku że podkład potrafi spłynąć dość szybko. Dla mnie to kosmatyczny bubel.

Używam tego produktu od: kiedyś

Idealny

Kupiłam go przez przypadek i to po atrakcyjnej cenie :) Przetestowałam już kilka podkładów i dopiero ten mnie zadowolił.
* dobrze kryje
* nie pozostawia efektu maski
* długo się utrzymuje
* matuje twarz

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

za ciężki , ciemnieje na skórze

Jest za ciężki , mam wrażenie że całkowicie ta moja skóra nie oddycha i jest taka sklejona . Dodatkowo wybrałam sobie najbardziej jasny kolor, a on i tak zrobił się ciemny na mojej skórze , znajomi mówią że za ciemny a wybrałam najjaśniejszy .
Pierwsza gwiazdka za to że dobrze kryje , i nawet nie tłuści skóry , ale mam co do tego wątpliwości.
Druga gwiazdka za bazę .

Ilość zużytych opakowań: 1 op

ok

Szału nie ma ale nie jest zły.Można by powiedzieć że podkład i baza w jednym to oszczędność ale produkt nie jest też wielce wydajny więc w tym różnicy nie ma jak dla mnie.Sama baza jest dobra,fajne kolory podkładu,przyjemnie się go nakłada,nie jest ciężki.Utrzymuje się kilka godzin jedak buźka szybko się po nim świeci bez pudru.
Ogólnie jest dobry ale wciąż szukam tego idealnego podkładu dla siebie ;)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Jest ok

Uzywalam go przez jakis rok, zanim zrozumialam, ze jest dla mnie o wiele za ciemny.

PLUSY:
- dosyc solidnie kryje
- nie wysusza skory
- nie zatyka
- dobrze matuje

MINUSY:
- ciezki w rozprowadzaniu (rozprowadzany samymi palcami robi straszne smugi, z pedzel i gabeczka staje sie znosny)
- brak jasnych odcieni
- zdarza sie ze jedna z "stron" sie zatyka, lub szybciej konczy od drugiej

Ilość zużytych opakowań: jakies 3

Niezbyt

Nie jestem nim zachwycona...
- ciężko się rozprowadza
- słabo kryje
- zostawia smugi
- trudno dostępny
Plusem jest to że dość długo trzyma i ma całkiem przyjemny zapach

coś dla każdego:)

mam z nim przyjemność żyć od niedawna, odceiń 20 Cameo . jak dla mnie-rewelecja . z cery mieszanej , czasem z niedoskonałości - robi z nią cuda, nie podkreślając ich i nie tworząc efektu maski! świetnie kryje, nie waży się, łatwo nakłada, buzia jest po niej mięciutka. jedynym minusem jest to , zę przynajmniej ja oprószam się jeszcze pudrem transparmentnym, żebym się \'nie swieciła\' . cena nie jest zła , jak na te podkłądy któe już wyprówałam. póki co - nie zamierzam się z nim rozstawać:)

Ilość zużytych opakowań: 1. w trakcie

Na prawdę fajny.

Używałam go swego czasu, był jak dla mnie idealny - to połączenie bazy z podkładem. Fajnie się rozsmarowywało, jednak ciut za szybko zasychał. Jest trwały, nie roluje się, super matuje. Jak dla mnie na pewno jeden z lepszych.
No, i na pewno jest całkiem przyzwoicie wydajny, używałam go z.. 3 miesiące, a w opakowaniu jest go jeszcze 1/3. :)

Minusy znalazłam jedynie dwa :
- mógłby być trochę lżejszy, ale nie ma tragedii,
- podkreślał mi suche skórki.

Używam tego produktu od: używałam swego czasu przez kilka miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: jedno, ale nie do końca.

kiedyś mój No 1

Na podkład trafiłam przypadkiem i skuszona połączeniem bazy i podkładu od razu kupiłam (tym bardziej, że nigdy nie korzystałam z bazy bo byłam na to zbyt leniwa). Byłam zachwycona efektem, tym bardziej że udało mi się idealnie trafić z kolorem.
+bardzo wygodne opakowanie
+dobrze się nakłada i rozsmarowuje
+idealne krycie, ale bez efektu maski
+długo się utrzymuje na skórze
Jednym minusem jest to, że mimo wszystko ma dość ciężką konsystencję, więc nieco gorszy wybór na lato, drugim to, że jest/był dość trudno dostępny (przynajmniej mój kolor bo najciemniejsze zawsze można było znaleźć w drogerii), w tzw. międzyczasie znalazłam swój nowy typ, ale pewnie jeszcze kiedyś do niego wrócę :-)

Używam tego produktu od: ponad rok

Rewelacja

Już dawno miałam ten podkład, ale póki co żaden mu nie dorównał;].
-Daje super wykończenie,
- dobre krycie,
-długo się utrzymuje
-nie ciemnieje na twarzy
Minus:
-jest to, że nierównomiernie kończą się te dozowniczki, baza mi się szybciej skonczyła, ale opakowanie można otworzyć

Używam tego produktu od: rok temu

Sper :)

Super podklad,do tej pory uzywalam mineralnego,ale jak kupilam ten jest super,dla mnie idealny.dziewczyny czy wiecie moze jakie sa odpowiedniki tych z USA bo mam mozliwosc kupienia ale nie wiem ktory wziasc odpowiadajacy naszemu Sand 30 lub fawn 40

Używam tego produktu od: pare miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3,30 ml