L'Oreal Paris, Body Expertise, PerfectSlim Pro (Żel antycellulitowy w opakowaniu z masażerem)

Czerpiąc inspiracje z profesjonalnych technik masażu, L`Oreal Paris stworzył przełomową innowację w walce z uporczywym cellulitem w dwóch krokach:

1. Pobudzający masaż ugniatający: opatentowane rolki chwytają i ugniatają skórę w miejscach dotkniętych cellulitem. Ten intensywny, aktywny masaż pobudza mikrokrążenie skóry i poprawia drenaż komórek. Skóra jest lepiej przygotowana do aplikacji żelu.

2. Skoncentrowany żel rozbijający cellulit z co-kofeiną cx - to opatentowany związek dwóch czynnych składników wyszczuplających, który przerywa łańcuchy tłuszczowe, by stymulować rozkład tłuszczów i redukować cellulit

Cena: 64zł / 150ml

Kocham i nienawidzę ;)

Postrach moich ud i pośladków!

+ masażer
+ skóra jest pobudzona do działania
+ bezpośrednio po użyciu skóra jest delikatnie napięta a po kilku tygodniach wyraźnie zyskuje na jędrności (mój Facet potwierdza;) )
+ zapach
+ wygodna konstrukcja

- bóóól ;)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3go

bdb ze względu na masażer

Używam kremu raz dziennie w połaczeniu z dietą i ćwiczeniami, w ciągu 17 dni udało mi się zredukować spory cellulit (widoczny zwłaszcza na udach gdy siedziałam i stałam). Teraz cellulit widoczny jest tylko gdy ścisne skórę. Uważam że Perfect Slim Pro działa ale nie dzięki składnikom kremu (te nie różnią się od innych), ale dzięki rolce do masażu dołączonej do opakowania. Z tego co wiem kremy na cellulit działają wyłącznie na zasadzie autosugestii, bez względu na cenę (polecam zapoznanie się z wynikami niemieckiego, niezależnego testu dotyczącego tych preparatów, polski artykuł na ten temat to na przykład: http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53661,1733090.html). Wiele kremów które stosowałam wywoływało sugestię natychmiastowego działania co oczywiście nie może byc i nie jest prawdą (po użyciu skóra jest gładka i napięta dzięki silikonom, które zostawiają na powierzchni skóry cienką błonę, która znika po umyciu skóry - tak jest też w przypadku recenzowanego preparatu). To natomiast co jest skuteczne to regularne masaże, które rozbijają cellulit, stąd pewnie jeśli wmasowujemy krem (dowolny) regularnie po pewnym czasie rezultaty muszą sie pojawić. recenzowany krem oceniłam jako bardzo dobry nie ze względu na jego spektakularne efekty w walce z cellulitem (stąd przydługi wstęp, w którym pisze czemu tak byc nie może) ale ze względu na:
1. szybką (prawie natychmiastową wchłanialność)
2. przyjemny, raczej neutralny zapach
3. łatwość rozprowadzania się
4. (zwłaszcza dlatego) obecność masażera, który jest jednym z najlepszych znanych mi mechanicznych przyrządów do masażu. dzięki ustawieniu rolek pod kątem "wsysa" skórę do środka i przez to jest bardziej skuteczny od rolek poruszających się po powierzchni skóry. osoby ze skłonnością do pekających naczynek powinny jednak używać aparatu ostrożnie (sama się do nich zaliczam)
5. przyzwoity skład, który jednak sam w sobie (jak napisałam) nie może zapewnić skuteczności
dobrym rozwiązaniem (które sugerowała już któraś z Użytkowniczek) wydaje mi się jednorazowy zakup preparatu ze zwględu na masażer i zastapienie kremu innym, tańszym. efekt (przy codziennym masażu) pewnie bedzie taki sam.

Używam tego produktu od: około 7 dni

Bardzo dobry kosmetyk.
Masażer jest rewelacyjny, używam go też z innymi kremami. Parę ruchów i po masażu, potem wcieramy krem i skóra jest gładka, jędrna i napięta.
Wiadomo, cudów nie należy oczekiwać, ja mam mały cellulit i jestem szczupła i efekty na pewno są, na pewno wyszczupla. Myślę, że jakbym jeszcze ćwiczyła, to 100% by zadziałał.
Po za tym żel ma super zielony kolor i błyskawicznie się wchłania, co też jest na pewno niewątpliwie plusem, do tego ładnie i świeżo pachnie.
Ważna jest systematyczność, ja używałam go codziennie wieczorem przez ponad miesiąc i na tyle właśnie starcza.
Ma piękne, cieszące oko opakowanie.

Używam tego produktu od: ponad 1 miesiąc

ok

chociaż używam tego produktu od 2 tygodni robi na mnie wrażenie pozytywne a to za sprawą masażera który naprawdę ładnie fałduje skórę biorąc pod uwagę również żel który świetnie pachnie i szybko się wchłania po zastosowaniu tych 2 rzeczy jednakowo moja skóra jest bardzo napięta, gładka i miękka w dotyku mam nadzieję, że mój cellulit szybko minie!

Ilość zużytych opakowań: -

szkoda pieniędzy

cena wysoka, zdecydowanie za wysoka w stosunku do jakości. masażer byle jaki. na efekty nie ma co liczyć!!!!!!!!
odradzam- jest znacznie więcej dużo tańszych i SKUTECZNIEJSZYCH kosmetyków anty~.

po dłuuuugim czasie muszę jednak przyznać, że masażerek wcale nie jest taki kiepski. odkąd używam go regularnie cellulit się ewidentnie zmniejsza. także jeśli chodzi o krem jestem zdecydowanie na NIE, a masażerek- stanowczo TAK :)

używałam: ponad 1,5 roku temu

Bardzo, oj bardzo fajny

Pomarańczowe coś, co powoduje, że gorzej śpimy, że nie cieszą nas szorciki i myślimy - widać mocno... jest zagrożone!!
Niepozorny masażer to istna maszyna tortur dla tego okropieństwa - więc ja zakochałam się od pierwszego użycia. Jak wiadomo, sam specyfik aplikowany na obszar zero nie wiele zdziała, ale już w połączeniu z masażem, dietą i ćwiczeniami - działa cuda.
Więc:
+ masażer, stosowany wg instrukcji - jest po prostu rewelacyjny
+ zapach
+ konsystencja
+ szybko się wchłania
+ skóra pachnie po nim rewelacyjnie i jest aksamitna w dotyk

Bardzo fajny produkt :)

Używam tego produktu od: 2 tyg

fajny

Stosowałam zazwyczaj 2razy dziennie.
Na początku dorobiłam sie sinaków, do dzis ma jeszcze pare.
Ale za mozcno chyba dusiłam :-p i mam wrazliwe naczynka do tego jeszcze.
Cellulit mam mały, ale niestety lekko widoczny. po stosowaniu tego kremu z masażerem, skora sie zrobiła gładsza i bardziej napięta.
Uwazam, ze jest do dobry dodatek w walce z cellulitem, ja oprócz tego troche sie gimnastykowałam i zmieniłam diete, wiec dlatego tez moze mi cllulit znikł delikatnie.
Masażer jest fajny, wiec go sobie zostawię :D

rewelacja

trzeba uwazac z sila jaka sie go aplikuje, tzn masazer. ja zdolalam sobie porobic kilka siniakow, zanim wyrobilam sobie odruch

zadne z preparatow nie usunie cellulitu sam z siebie. dlatego nie oczekiwalam cudow.
za to ten produkt ma zalety jakie inne nie posiadaja - ladnie pachnie
blyskawicznie wsiaka,
napina skore dosc szybko
bardzo wydajny

jedyne co moge mu zarzucic to fakt, ze nie za duzo go jest, ale to przez dzielnie tubki z masazeremUżywam tego produktu od:3 lat

super!!

rewelacja

masazer cudo, stosuje codzinnie od tygodnia wcześniej z przerwami bo niebyłam systematyczna, po tygodniu bez przerwy efekt niesamowity ,azmam siniaki aleskórka pom, prawie zredukowana (gołym okiem niewidać) miałam z tym problem,teraz wiem ze masaz + sytematyczność dziła cuda

żel dobry ale lepszy jest perfect slim ten zwykły,

Używam tego produktu od:tygodnia

Wlasciwie bez efektow

Niestety, ale w moim przypadku nie widze zeby w ogole dzialal... Lubie go za zapach, opakowanie i chyba to by bylo na tyle :/ Po nalozeniu skora byla gladka (ale taki efekt jest do kolejnej kapieli bo po niej ta "gladka warstwa" sie zmywa). Nie dziala na cellulit... Plus za masazer - pomimo ze skonczylam uzywac ten zel to masazer zostawilam i zanim naloze kosmetyk masuje nim cialo - poprawia krazenie i byc moze dziala na cellulit.

Używam tego produktu od: uzywalam przez pol roku

Dziala na kilka frontow!

Witam!

Bardzo dobry kosmetyk!
1. Zwalcza cellulit, powolutku,ale poprawia wyglad skory. Prawda jesy,ze cellulitu nie da sie usunac w tydzien, ale widoczne zl;agodzenie w kilka tyg uwazam za sukces!
2. ladnie pachnie, lekka zelowa konsystencja, swietnie nawilza i wygladza skore, takze widocznie ujedrnia
3. praktyczny i wygodny masazer - polecam uzywanie go rowniez z innymi zelami i balasamami - lepiej sie wchalniaja i dzialaja; nawet jak sie skonczy opakowanie to masazer sie przyda - jest swietny

serdecznie polecam!

ps. wazne jest dosc regularne stosowanie!

Używam tego produktu od: miesiaca

mnie nie zawiódł :)

żel okazał się najszybciej działającym specyfikiem do zwalczania cellulitu, jaki kiedykolwiek wpadł mi w ręce. Używałam go 2xna dzień i już po tygodniu moje dość zaawansowane wtedy wgłębienia na udach zaczęły znikać:D
Perfectslim jest dość drogi, więc nie stać mnie na długotrwałe kuracje ale od czasu do czasu na prawdę warto kupić:)Używam tego produktu od:z przerwami od roku