KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 62% osób
    malaga25
    10 maja 2018 o 8:02
    Świetny jest
    Poleciła mi go fryzjerka i jestem z niego bardzo zadowolona. Posiadam go już 2 lata jest bardzo wydajny, zapach nie odstraszający, nie skleja włosów moze faktycznie trochę je obciąża, bardzo ładnie podkreśla kolor włosów i je nabłyszcza. Jest w wygodnym opakowaniu i godny uwagi polecam
    Zalety:
    • Nabłyszcza
    • Nie skleja
    • Podkreśla kolor
    • Wydajny
    • Opakowanie
    Wady:
    • Obciąża
    Szczegóły:

Aneczka:}
    22 września 2011 o 13:33
    4 / 5
    Przyjemny, ale wysusza.
    Do pewnego czasu był to mój ulubiony nabłyszczacz. Odkryłam go u fryzjerki, która po wyprostowaniu moich włosów użyła własnie tego produktu, który sprawił, że włosy lśniły, były sypkie, gładkie, wyglądały na zdrowsze, a do tego cudownie pachniał. Musiałam go kupić, bardzo ucieszyłam się, że jest tani, dostępny w drogerii i byłam zadowolona, używałam go po każdym myciu, włosy wyglądały jak po wyjściu od fryzjera. Wystarczy niewielka ilość, żeby pokryć nim całe włosy, bo jakies2/3 psiknięcia. Jedyny jego minus to to, że po paru godzinach efekt połysku jest już mniej widoczny, ale włosy można delikatnie dopsikać, żeby nie przesadzić, bo może przetłuścić. Niestety już go nie kupuję, bo zauważyłam, że przesusza włosy!:( i już nawet z nim po dłuższym stosowaniu nie wyglądały tak pięknie. Lubię go za efekt, który daje, ale daje go tylko na jakiś czas, bo przy regularnym stosowaniu już się tak nie dzieje i dodatkowo pogarsza stan włosów, wysusza, sa bardziej szorstkie, słabsze i to przez ten olejek, bo jak przestałam go używać to wróciły do poprzedniego stanu. Zapach śliczny. Ale jest u mnie skreślony właśnie za to, że wysusza, bo nie chce mieć pięknych włosów tylko na chwilę i to kosztem pogarszania ich kondycji. Używam tego produktu od: Ok 2 lat. Ilość zużytych opakowań: Kilka buteleczek, ale już raczej nie kupię.

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    aLKa9891
    25 listopada 2015 o 19:16
    5 / 5
    Mówiąc krótko: POLECAM :)
    Zakupiłam ten produkt w sklepie fryzjerkim. Pańcia sprzedała mi przeterminowany kosmetyk o jakiś rok, ale i tak go używam i chce zużyć, nadal utrzymują się jego właściwości, więc ... :) Koleżanka fryzjerka, robiąc mi fryzurę na wesele użyła tego kosmetyku i bardzo mi się spodobał efekt długotrwałego nabłyszczenia :) toteż postanowiłam go kupić +dostępność i cena +spray z pompką +wydajny 80ml, starcza na długo nawet przy częstym używaniu +ładny zapach +nie obciąża, nie skleja, nie przetłuszcza (O ILE UŻYJEMY GO W ODPOWIEDNIEJ ILOŚCI!) +nabłyszcza, czyli spełnia swoją podstawową funkcję; efekt jak dla mnie wystarczający (nie jakiś sztuczny) i długotrwały +nie zauważyłam, żeby wysuszał, a czytałam, że może to robić I LIKE IT !!! :) Używam tego produktu od: niegdyś sporadycznie, teraz często :) od ponad pół roku Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    ardaa
    3 kwietnia 2012 o 17:49
    3 / 5
    niezbyt
    nabłyszczać to nabłyszcza- na jakieś 30 sekund. potem wchłania się we włosy i są takie same. próbowałam różnych sposobów aplikacji- efekt ten sam. może daję go za mało ale nie chcę też przesadzić. zapach może się podobać, ja osobiście nie przepadam. na plus- włosy po zastosowaniu są takie jakby jedwabiste, ale też nie na długo. no i wieczorem mam problem z rozczesaniem włosów. Używam tego produktu od: 6 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania
    Używa produktu od:rok lub dłużej

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Mahogany
    23 grudnia 2011 o 15:37
    bardzo dobry
    U mnie się sprawdził. Od trzech lat go nie używam, chwilowy brak dostępu sprawił...że o nim zapomniałam o_O. Teraz chetnie go nabędę jak tylko znów nie zapomnę ;P Nie rozpylałam go (jedynie w ramach poprawek) ale rozcierałam na dłoniach i wcierałam we włosy. Rozpylany dawał marny efekt, trzeba było się napsikać... Na naturalne kręcone włosy nakładałam tylko na imprezy pod dyfuzor. Zdał egzamin, ogólnie wydawało się, że mało widoczny i mało trwały lecz na zdjeciach widzę, że efekt był całkiem fajny i trwały. I tutaj muszę przyznać, że rewelacyjnie sprawdził się pod prostownice :D Tak, tak. Jako preparat świetnie wygładzający i ułatwiający prostowanie. Efekt- lśniąca tafla włosów (wtedy miałam bardzo d ługie). Nie zauważyłam przesuszania włosów może dlatego, że generalnie dbam o porządne nawilżenie na codzień (odżywki, serum, maski) + ładny zapach. +trwały (na moich włosach) +ładnie nabłyszcza +wygładza +nie obciąża +nie przetłuszcza, pod tym względem dość bezpieczny w użytkowaniu +delikatny dla włosów +nie oblepia +cena minusy -mało wydajny Używam tego produktu od: ok. 2006 roku :) Ilość zużytych opakowań: ok. 7

0 osób uznało tą opinię za pomocną

Produkty podobne