KWC LogobyWIZAŻ logo
Nabłyszczacze do włosów

Avon Advance Techniques, Ultimate Shine Illuminating Booster SpraySpray do włosów dodający blasku

5 na 51 opinię

pannaojanna
    27 września 2020 o 23:13
    5 / 5
    Bardzo lubię!
    Złoty Illuminating Booster Spray Advance Techniques - bardzo niepozorny produkt, bez którego nie wyobrażam sobie stylizacji fryzury. Spray do włosów dodający blasku od Avon. Kupuję te produkty zawsze od konsultantek Avon, bo jakiego spray'u bym nie wybrała to zawsze jestem zadowolona (poprzednio miałam dwa razy spraye w różowych opakowaniach, każdy inny, ale zawsze fajny). W zgrabnej buteleczce z atomizerem mamy pachnący płyn. Bardzo łatwo się go aplikuje, wystarczy kilka pryśnięć na gotową fryzurę aby dodać jej wyjątkowego blasku. Ileż to razy słyszałam, że mam takie piękne błyszczące włosy mimo farbowania. Spray nabłyszcza fryzurę na obciążając włosów. I to jest główna zaleta. Wadą jest, że przeczesanie włosów po użyciu niweczy trochę efekt, więc trzeba sobie wyrobić nawyk aby użycie tego Boostera było ostatnią czynnością przy włosach. Kosmetyk jest bardzo wydajny i taka buteleczka wystarczy Wam naprawdę na długo. Spray wyprodukowano w Polsce.
    Zalety:
    • cena
    • działanie
    • ładne opakowanie
    • made in PL
    Wady:
    • zbyt duża ilość tłuści włosy
    • dostępność
    Szczegóły:
    • Wydajność: