TRESemme, Smooth & Shine Blow, Dry Mist Weightless Frizz Control (Termoochronny spray nadający gładkość i blask)

Nasz profesjonalny termoochronny spray nadający gładkość i blaski, pomaga chronić włosy przed uszkodzeniami podczas suszenia i stylizacji na gorąco dla uzyskania naturalnie wyglądającego efektu wygładzenia. Lekka mgiełka pomaga chronić włosy przed puszeniem się i dodaje jedwabistego blasku. Mgiełka zabezpiecza włosy przed wysoką temperaturą do 230°C , pomaga chronić je przed łamaniem się i pomaga utrzymać ich zdrowy wygląd.

termoochrona, nabłyszczacze
płyn
Utrwalenie
mocne

Jest ok

Mgiełka jest bardzo lekka, nie obciąża włosów. Produkt jest dwufazowy. Efekt błyszczących włosów jest widoczny zarówno po użyciu prostownicy jak i zwykłej suszarki. Zapach przypomina te lakierów do włosów. Mimo używania suszarki I prostownicy moje włosy są w bardzo dobrej kondycji, więc produkt na pewno spełnia swoją funkcję. Minusem jest to, że czasem atomizer zamiast wytworzyć mgiełkę, najpierw pluje.

Nie jest zły

Używam tego typu produktów od czasu do czasu tylko w przypadku suszenia włosów zwykłą suszarką bądź ewentualnie suszenia włosów na obrotowej szczotce. Zwykle tańsze produkty mające zapewnić podobne działanie, czyli głównie termoochronę, były naprawdę mierne w kwestii chociażby pozostawiania lepkości na włosach, ale kiedy już jakiś rok temu rozjaśniłam włosy uznałam, że spróbuję przetestować coś z nieco wyższej półki cenowej niż robiłam to dotychczas, a inne produkty pielęgnacyjne od marki TRESemme do tej pory mnie nie zawodziły i tym razem również nie mam większych zastrzeżeń, a nawet jest to moje drugie opakowanie tego produktu.
Sam zapach sprayu jest bardzo ładny jak na tego typu produkt, a opakowanie posiada wygodny aplikator z blokadą (choć przy końcówce pierwszego opakowania atomizer delikatnie mi się zacinał i dosyć ciężko się nim "psikało"). Produkt rozprowadza się jako delikatna mgiełka. Czy faktycznie chroni przed temperaturą do końca nie wiem, jednakże moje włosy generalnie są w dość dobrej kondycji, więc można to potraktować jako pewnego rodzaju wspomagacz, który ani nie szkodzi, a możliwe, że nawet w jakimś stopniu pomaga. Co do obiecywanej gładkości i blasku to tutaj mam również wrażenie, że w przypadku rozjaśnionych włosów i suszonych na obrotowej szczotce było to bardziej widoczne. Teraz jestem pofarbowana na dosyć ciemny kolor i nie korzystam już tak często z suszenia na szczotce, więc efekt moim zdaniem nie jest już tak spektakularny, i też mam wrażenie, że jednak sporo zależy od samej pielęgnacji jaką stosuje się na włosy przed samym tym sprayem.
Na pewno w kwestii użycia przed suszeniem włosów czy jakąkolwiek inną formą stylizacji włosów, można uznać, że jest to produkt, który w jakimś stopniu może tutaj pomóc zmniejszyć ryzyko zniszczenia włosów, a dodatkowo udaje się nieraz wydobyć i ten blask, lecz właśnie w przypadku jaśniejszych włosów myślę, że będzie on bardziej widoczny. Produkt również nie powoduje, że włosy tracą swoją świeżość, co również jest na plus. Minusem tutaj może być wydajność, ale to także zależy raczej od długości i grubości włosa - u mnie akurat i jedno i drugie jest dosyć spore, więc produktu muszę używać sporo, przez co dość szybko się kończy.

Hit!

Zawsze mi się wydawało, że tego typu produkty działają tak samo i nie warto przepłacać. W przypadku tego produktu skusiła mnie obietnica nabłyszczania włosów. Podczas promocji w Rossmanie skusiłam się na niego i przepadałam. Włosy faktycznie są błyszczące a do tego mięciutkie. Nie obciąża włosów i nie wpływa negatywnie na ich świeżość. Cud miód. Polecam!

Godny polecenia

Produkt ten kupiłam zachęcona działaniem szamponów i odżywek tej marki w celu ochrony włosów przed suszarką i prostownicą. Markę Tresemme można kupić wyłącznie w Rossmannie i na szczęście co jakiś czas są na nią fajne promocje.
Produkt jest zamknięty w wygodnej butelce z rozpylaczem do którego wbudowane jest zamknięcie, więc w transporcie nic się nam nie wyświni. Przed użyciem należy wstrząsnąć butelką w celu połączenia obu faz. Butelka jest wygodna w stosowaniu, rozpylacz się nie zacina i dobrze aplikuje produkt na włosy dużą mgiełką. Zapach również jest bardzo przyjemny, delikatny, ale nie utrzymuje się długo na włosach. Stosowałam go zarówno na włosy wilgotne przed suszeniem jak i na suche czekające na prostowanie. Efekt jaki daje ten spray jest bardziej niż zadowalający :) Włosy są faktycznie wygładzone i świetliste, robi się z nich taka tafla i widać też, że są chronione przed wysoką temperaturą. Jest to też bardzo wydajny produkt. Na pewno jeszcze do niego wrócę.

Nie dla mnie

Skuszona promocją w rossmanie i kończącym się już sprayem termoochronnym skusiłam się na pierwszy raz w moim życiu produkt TRESemme. Spray ma fajne opakowanie i bardzo ładny zapach, ale tutaj jego plusy się kończą. Ciężko mi powiedzieć czy produkt chroni włosy przed wysoką temperatura , bo za każdym razem jak go użyje i próbuje wysuszyć włosy lub wyprostować włosy koszmarnie się elektryzują i puszą, są po prostu nie do opanowania. Robiłam wiele podejść do tego produktu i za każdym razem to samo. Zamiast je wygładzić i nadać blasku robią się niesforne i wymagają użycia innego produktu. No ja niestety jestem na nie, a szkoda, bo myślałam, że się polubimy.

Włosy są mięciutkie i błyszczące

Spray Smooth & Shine Blow-Dry Shine marki Tresemme kupiłam w drogerii Rossmann. Zachęciła mnie do tego cena i opakowanie, które posiada bardzo funkcjonalny aplikator w postaci pompki z wygodną blokadą. Rozpylanie produktu w postaci mgiełki jest równomierne. Zapach jest bardzo ładny i utrzymuje się długo na włosach. Włosy po aplikacji są miękkie, wygładzone i ładnie się błyszczą.
Nie jestem w stanie stwierdzić czy kosmetyk chroni przed wysoką temperaturą, chociaż po zastosowaniu suszarki włosy nie są wysuszone czy spuszone więc mam nadzieję, że tak właśnie jest. Dodatkowy plus za wydajność i przystępna cenę. Polecam

Świetny

Sprayu używam przed suszeniem włosów oraz przed użyciem lokówki. Opakowanie jest bardzo poręczne i posiada blokadę. Z opakowania wydostaje się delikatna mgiełka sprayu, która po kilku razach pokrywa moje długie włosy. Ciężko mi stwierdzić czy spray rzeczywiście daje ochronę. Ale jak on pachnie! Mogłabym go używać tylko ze względu na to. Moje włosy pachną nim cały dzień. Używam kilku produktów do włosów i ciężko stwierdzić czy właśnie ten dodaje im blasku, ale być może tak. Produkt stał się stałym elementem pielęgnacji włosów od kiedy go kupiłam.

Super!

Moje włosy wymagają suszenia suszarką. Potrzebowałam produktu, który nada im zdrowego wyglądu i pomoże mi je zdyscyplinować.
Spray Tresemme zakupiłam zachęcona obietnicami producenta, które są jak najbardziej zasadne! Opakowanie jest bardzo poręczne, ma wygodną blokadę, a sam spray rozpyla bardzo delikatną mgiełkę. Już po pierwszym użyciu moje włosy były wygładzone, miękkie, lśniące i lepiej się układały. Dodatkowo produkt nadaje włosom ładny zapach, który utrzymuje się cały dzień. Trudno mi stwierdzić działanie termoochrony, ale mam nadzieję, że dodatkowo wpłynie pozytywnie na kondycję moich włosów.