SunOzon, Selbstbraunungstuch (Chusteczki samoopalające)

SunOzon, Selbstbraunungstuch (Chusteczki samoopalające)

Chusteczki samoopalające nadające skórze naturalny kolor brązowej opalenizny. Pielęgnują ciało poprzez zawartość witaminy E.Do stosowania na ciało i twarz. Opakowanie to 2 połączone ze sobą saszetki zawierające po 1 chusteczce nasączonej 7 ml płynu samoopalającego.

Cena: 2,49zł / 2x7ml

straszne smugi

plusy:
*kolor ładny mocny juz przy pierwszej aplikacji, brązowo-złoty na mojej skórze naturalny
*przyjemny zapach podczas aplikacji i po niej nie wyczułam typowego smrodku
*trzyma sie ok 4-5 dni bez poprawek
*cena
minusy:
*smugi, straszne smugi a nie jestem laikiem w tej dziedzinie, nie da się go nałożyć tak, żeby nie powstały co dyskwalifikuje ten produkt

Używam tego produktu od:pierszy i ostatni raz

paskuda!

to najgorsze paskudztwo jakie miałam kiedykolwiek w ręku!! żeby nie było wątpliwości-używałam już nieraz samoopalaczy, także tych w chusteczkach więc potrafię je nakładać.
W tym sezonie jeszcze mi się nie zdarzyło ubrązowiać ale, że w niedzielę mam się wybrać na pewną uroczystość i mam jasną dość sukienkę kupiłam ten oto samoopalacz żeby nie wyglądać jak trup...coś mnie tknęło na szczęście i wypróbowałam go wcześniej, żeby w razie jakichś niespodzianek móc go z siebie zdrapać.
I okazało się to konieczne...posmarowałam się wieczorem a rano obudziłam się nawet nie w plamy-tylko w zwykłe kanciaste paski! NIGDY nie miałam takich plam po samoopalaczu...spędziłam jakieś 2 godziny w łazience żeby zmyć z siebie to okropieństwo....nigdy więcej!

Używam tego produktu od:wczoraj
Ilość zużytych opakowań:jedno (pierwsze i ostatnie)

Niestety nie

Kupiłam te chusteczki bo w Rossmanie nie było zadnego samoopalacza w spray lub innych chusteczek ( nie lubie tych w kremach )
+ cena ( nie da sie ukryc, bardzo konkurencyjna )
+ zapach podczas nakładania ( bardzo przyjemny )

- smugi ( używam samoopalaczy bardzo często, ale takich smug jeszcze nie mialam )
- kolor : POMARAŃCZOWY
- ZAPACH : nie do zniesienia

Podsumowanie: niestety, dobry samoopalacz musi kosztowac.

Używam tego produktu od: 3 dni temu

Nie wiem co mam myśleć

Kupiłam chusteczki, ponieważ rossmann nie sprowadził jeszcze samoopalaczy w mleczku.
Zaczęłam tylko od nóg, jedna chusteczka starczyła mi na obie nogi:P
Podczas aplikacji nawet przyjemnie pachniało, jednak już po ok 15 min poczułam ten okropny zapach samoopalacza... Przez całą noc go czułam, okropność.

Przed aplikacją zrobiłam porządny peeling, jednak chyba niezbyt dokładnie rozprowadziłam kosmetyk, gdyż rano pojawiły się na moich nogach nie estetyczne smugi:(
Kolor "opalenizny" jest całkiem ładny, złocisty, bardzo różniący się od koloru mojej skóry:P (jestem bladziochem:) Rano postanowiłam spróbować jeszcze na brzuchu, i czekam na efekty... :) Nie wiem czy kupię ponownie... Muszę się zastanowić
Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: 1,5 chusteczki

Edytuję recenzję, stwierdzam , że już więcej ich nie kupię, bo jak nic porobiły mi się smugi, mimo ,że się starałam... wolę balsam brązujący nivea

Do twarzy i dekoltu idealne!

Hm...
Juz dłuższy czas je uzywam mimo tego ze nie do konca mi odpowiadają...
Jesli chodzi o twarz i dekolt to chusteczki spełniają wszelkie oczekiwania pod warunkiem że nie jest się "białym".ponieważ chusteczki daja dość intensywny brąz. Przy codziennym stosowaniu nienaturalną żółć. Nie wygląda to ładnie.
Jesli chodzi o smarowanie całego ciała to raczej bym odradzała (przy dokładnym smarowaniu i tak zawsze znajdzie sie "smuga".

Wielki minus to zapach.Po kilku godzinach po nałozeniu czuć samoopalacz :(.

Mimo tego do twarzy jest rewelacyjna! Dlatego planuje kolejny zakup :)

Ilość zużytych opakowań:10-15

Potrzebowałam szybkiej opalenizny i skusiłam się na te chusteczki.
Cena zadowalająca, nie myślałam, że efekt po nich za taką cenę też będzie taki.
Zostałam mile zaskoczona, nie było plam, wszystko równo i co najważniejsze kolor nie był żółty tylko brązowy.

Tanie i dają radę

Są w mojej łazienkowej szafce zawsze. Przy umiejętnej aplikacji nie pozostawiają zadnych smug. Są świetną alternatywą, gdy nie ma czasu na solarium a zależy mi na szybki efekcie opalenizmy. Są rewelacujne. Łatwo się nakłada. Dużym plusem jest cena. Acha i kolor jest po nich fantastyczny - w sam raz dla brunetek oczywiście :)

Ilość zużytych opakowań: może z 20 albo i wiecej

koszmarek

Po przygodzie ze świetnymi chusteczkami samoopalającymi Vichy postanowiłam wypróbować tych z Rossmana (mają przecież tyle godnych polecenia produktów) i strasznie się zawiodłam. Chusteczki są bardzo mocno nasączone, zamiast wilgotne bardzo mokre, co sprawia że pozostawiają smugi. O ile na twarzy udało mi się ich uniknąć, o tyle na nogach pozostały paskudne plamy. Zatem w porównaniu do Vichy trzeba z nimi bardzo uważać, a dodatkowo opalenizna staje się bardziej żółta niż naturalna. Kolor nie jest zupełnie beznadziejny, ale też nie zadowala do końca. Chusteczki są tanie, bo na sztukę wychodzi 1zł, ale jeśli ma to być produkt tak mało zadowalający to ja dziękuję za niską cenę. Zapach też typowy dla samoopalaczy, choć akurat w wypadku chusteczek bardziej znośny. Znowu porównując z Vichy dużo intensywniejszy i bardziej męczący- tamte pięknie pachną.
Podsumowując, jest to produkt dość marny ze względu na wielką ostrożność z jaką należy się nim posługiwać. Mnie to nie zadowala, bo wiem iż jest chusteczka która nie wymaga więszej wprawy a daje idealną opaleniznę.

Używam tego produktu od:miesiąca

Koszmar

Zachęciła mnie niska cena, chciałam opalić sobie nogi. Pomyślałam: "1 noga, 1 chusteczka, proste, będę wyglądać ślicznie! "
Po zastosowaniu:

- wyskoczyły mi koszmarne plamy na nogach w kolorach od żółtego do brunatnego
- efekt był silniejszy niż się spodziewałam (i dlatego było bardziej widać łaty)
-skóra zrobiła się sucha (ale w porównaniu z łatami to najmniejszy problem)

na szczęście (albo na nieszczęście dla tych którym opalenizna wyszła ładna i równa) całość zniknęła po dwóch tygodniach, a moje nogi były znowu jednolicie białe (albo nawet jeszcze bielsze niż przed aplikacją)

Zdecydowanie nie polecam

Używam tego produktu od: jakiś miesiąc temu

Bardzo dobry samoopalacz, opalenizna wygląda bardzo ładnie i delikatnie. Jedną chusteczkę dzielę na trzy części, jedną zużywam resztę trzymam w opakowaniu (nie wysychają). Kupiłam też krem oraz mleczko samoopalające tej firmy. Ze wszystkich produktów jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

ale.....

Produkt dobry!
Tylko podeszłam zbyt lekceważąco do aplikacji i wyszły ciemne plamy przy nosie ale myślę że to moja wina....
Najlepszym rozwiązaniem byłoby zacząć aplikację od dekoltu a zakończyć na twarzy i przemyśleć wszystkie ruchy. Mam jasną karnację dlatego byłam zszokowana rano jak spojrzałam do lustra a mój mąż jak się obudził obok mulatki;) ale kolor był równomierny mimo niedoróbek i ładny z lekką endencją w stronę pomarańczu (ale proszę sie nie zrazić).
Proponuję użyć go na ciało i sprawdzić czy pasuje....
Użyję go ponownie ale będę uważać przy nakładaniu żeby nie zbierał sie w załamaniach i na czole przy linii włosów. Używam tego produktu od:jeden raz

aha i nie ma nieprzyjemnego zapachu!!!!

Super!!!

Lubię używać chusteczek samoopalających dlatego się na nie skusiłam. Łatwo się rozprowadza, efekt jest niesamowity...... Przyznam, że troszkę bałam się zastosować na twarz. Myślałam, że efekt będzie kiepski( ze względu na cenę, 2 sztuki za 2zł) Jednak gdy pojawiła się piękna, złocista opalenizna przekonałam się, że nie potrzebnie się obawiałam. Kolor jest równy, gdy się zmywa nie zostają żadne plamy.... Częściej słyszę komplementy;-) że jestem ładnie opalona. Czego chcieć więcej.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:dużo