Clarena, AHA Fruit Line, Glyco Fruit Cream (Krem z kwasami AHA)

Clarena, AHA Fruit Line, Glyco Fruit Cream (Krem z kwasami AHA)

Krem na bazie kwasów owocowych AHA do pielęgnacji domowej. Przeznaczony dla każdego typu skóry, w tym skóry naczynkowej i wrażliwej z problemami typu: zmarszczki, łojotok, plamy pigmentacyjne, przesuszenie. Wspomaga eksfoliację, wygładza, biostymuluje mechanizmy energetyczne regulujące metabolizm komórkowy, pobudza syntezę kolagenu, wzmacnia mechanizmy obronne skóry i podwyższa nawilżenie. Juz w pierwszym tygodniu stosowania zauważalna jest poprawa w wyglądzie skóry.

jak najbardziej polecam!

Kupiłam ten krem bo miałam dosyć powracających problemów z cerą. Zakup zbiegł się z rozpoczęciem kuracji hormonalnej, ale z doświadczenia wiem że ta przynosi pozytywne efekty po co najmniej 2 miesiącach.
Tym razem po niecałym miesiącu, ba! po 2 tygodniach moja cera poprawiła się niesamowicie. Wszyscy znajomi zaczęli chwalić moją cerę, a koleżanki wypytywać co też takiego używam. Nie mam żadnych wątpliwości że to zasługa właśnie tego kremu.
Plusy:
+ bardzo szybkie i długotrwałe efekty
+ ładny zapach
+ delikatnie nawilża cerę
+ filtry

Minusy:
- cena, nie dla wszystkich przystępna
- nie daje sobie rady z glebokimi (bo z plytkimi w miarę sobie radzi) zaskórniakami

Używam tego produktu od: 2 mcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1(200 ml)

Jestem bardzo zadowolona

Krem zakupiłam u kosmetyczki, która poleciła mi stosować go na tłuste partie twarzy. Rezultaty są świetne - skóra nie świeci się przez kilka godzin, zaskórniki znikają, mam znacznie mniej "niespodzianek". Jest również dobry pod makijaż, nie waży się po nałożeniu podkładu, jak to u mnie miało miejsce po używaniu innych kremów przeciwtrądzikowej.

Faworyt

Zaczelam go uzywac z polecenia kosmetyczki,po zabiegach oczyszczania i mikro.Szybko rozprawil sie z luszczeniem sie skory po mikro,wygladzil ja,nawilzyl.Pomaga w walce ze znienawidzonymi zaskornikami-jest ich zdecydowanie mniej,sa mniejsze.
Ma konsystencje delikatnej "kremowki",jest lekki,idealny pod makijaz,szybko sie wchlania,ma ladny owocowy zapach.Nie zostawia tlustego filmu.W opakowaniu jest szpatulka,co ulatwia higieniczne korzystanie z kremu.Wydajny.Powoli usuwa przebarwienia po mojej wlasnej dzialalnosci na twarzy;-)Bardzo polecam,jest swietny!

Używam tego produktu od:miesiaca

Bardzo profesjonalny krem

Wysokiej klasy krem eksfoliujący z kwasami stosuje go zamiennie z nawilżającym. Przynosi wspaniały efekt wygładzenia i odświeżenia. Skóra jest bardziej promienna, a nawet rozjaśniły sie plamki pigmentacyjne.

Używam tego produktu od:1miesiąc

skóra jak nowa

w zeszłym roku zdecydowałam się po zimie na odświeżenie mojej skóry u kosmetyczki, poleciła mi serię kwasów, a ten krem miałam stosować 14 dni przed rozpoczęciem wizyt w gabinecie.
na początku skóra się lekko łuszczyła, ale już po kilku zabiegach i regularnym stosowaniu kremu w domu skóra moja nabrała blasku, gładkości, a wszelkie miejsca przesuszenie (moje czoło i nos są notoryczne suche, co jest dość rzadkim zjawiskiem, raczej u większości jest na odwrót) powróciły do równowagi z całą buzią.
po kuracji długo efekt nieskazitelnej nowej skóry się utrzymywał,
na jesień zeszłego roku używałam już tylko samego kremu, który sam w sobie jest świetny.
teraz czekam "na rozwiązanie", i z powodu szalejących hormonów kwasów nie używam. powrócę do kremiku po porodzie :)Używam tego produktu od:roku

super krem

Używam kremu na dzień jest bardzo dobry najlepszy jakie dotąd miałam, doskonale regeneruje wszelkie zaczerwienienia, skóra się nie poci, idealny pod makijaż, efekty natychmiastowe, wydajny, delikatny, opakowanie gustowne więc z całą satysfakcją mogę go polecić innym.

świetny

Faktycznie ten krem należy do czołówki, których używałam. Doskonale zakwasza skórę, dzięki czemu zapobiega tworzeniu się wykwitów ropnych. Skóra mi się po nim nie świeci a jakoś mam mniej zaskórników od kiedy go stosuję :)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy z przerwami

Najlepszy z najlepszych!!!

Słyszałam że jest super od mojej kosmetyczki, ale nie miałam tyle kasy żeby go kupić i nie wierzyłam w jego efekty. Jednak postanowiłam kupić, gdyż mam spore problemy z trądzikiem, przebarwieniami, zaskórnikami i skórą mieszaną ze skłonnością do przesuszania. Stosowałam wiele kosmetyków, jednak żadne nie pomagały, nawilżające przetłuszczały, a matujące, trądzikowe niesamowicie wysuszały. Używam kremu od ok 3 tyg. i widzę rezultaty. Głębokie zaskórniki naprawdę wychodzą na powierzchnię, grudki które od dawna miałam na czole poprostu zniknęły! Twarz jest dobrze nawilżona i wcale się nie przetłuszcza ani nie wysusza. Przebarwienia powoli zaczynają znikać. Jest to najlepszy krem jaki miałam dotychczas. Na efekt troszkę trzeba było czekać ale warto było i moja recenzja jest wiarygodna i poparta faktami dlatego się z nią tak nie śpieszyłam. Polecam wszystkim ten krem którzy też mają takie problemy, pomaga!

Używam tego produktu od:miesiąca

niezły, ale...

Całkiem fajny kremik- rzeczywiście od kiedy go używam problemy z wypryskami bardzo się zmniejszyły, oczywiście poznikało też sporo przebarwień, sinych plam;
Dużym plusem są filtry UV, które sprawiają, że można go nakładać na dzień / niektórych kremów z kwasami nie można /- a poza tym na noc znam lepszy.
Ma wygodne opakowanie , ładnie pachnie, super się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze- dobry pod makijaż.
Pomimo tych licznych pozytywów jakoś nie czuję się nim wyjątkowo zachwycona, dlatego daję 4 gwiazdy.Używam tego produktu od:2 miesiące
Uwaga!!! Drugie opakowanie kupiłam na Allegro - i tu przestrzegam wszystkie oszczędzalskie ;): TO JEST ZUPELNIE CO INNEGO niż zawierał poprzedni, zakupiony u kosmetyczki słoiczek! Pomimo reklamacji i wymiany kolejny kupiony na A. okazał się również tłustym mazidłem, po którym pryszczyło!Krem kupiony u kosmetyczki był bielusieńki, lekki i pachniał pomarańczami, zaś ten kupiony na Allegro miał konsystencję kremu glicerynowego do rąk, żółtawą barwę i pachniał średnio przyjemnie. Tym razem jednak u kosmetyczki zamawiam, chociaż cena w tej chwili to aż 75 ZŁ :( .

JESTEM OD NIEGO UZALEŻNIONA

To pierwszy kosmetyk z kwasami, jakiego używałam. Stosowałam go regularnie na noc, żeby przygotować skórę na mocniejsze udzerzenie :) Już po kilku dniach nie mogłam sie rozpoznać w lustrze. Wspomniany wysyp na początku stosowania jest chyba jak najbardziej normalny przy kwasach, u mnie był jednorazowy i po 2 dniach wszystko zniknęło!!! Super wydajny, silnie nawilżający, o przyjemnym pomarańczowym zapachu! Przy regu8larnym stosowaniu działa cuda! I to szybko! POLECAM!!! Używam tego produktu od: 2 MCY

Podoba mi się!

Używam już drugiego opakowania tego kremu, początkowo trochę mnie zniechęcił, bo miałam po nim wysyp wszelkiego rodzaju wyprysków-za to odejmuję *.
Cena również da się znieść, szczególnie że krem jest bardzo wydajny.
Działanie: na mnie działa tak jak zapowiada producent: złuszcza naskórek i wyrównuje koloryt, stopniowo poprawia wygląd skóry. Niestety, rezultaty nie są szybkie: trzeba być wytrwałym w jego stosowaniu.

Używam tego produktu od:roku